\هوای مازندران فردا بارانی می شود

  • کد خبر: 214949
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 27 آبان 1397

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران با اشاره به اینکه فردا انتظار داریم شاهد بارش‌های متناوب و پراکنده در آسمان استان باشیم، گفت: روز سه‌شنبه انتظار داریم به‌تدریج از ناپایداری و ابرناکی آسمان مازندران کاسته شود.

استنادنیوز؛ احمد اسدی ، اظهار کرد: روز گذشته بیشینه دمای هوا مربوط به شهرهای ساحلی مرکزی و شرقی با 21 درجه بالای صفر و کمینه دما مربوط به بلده با یک درجه سانتی‌گراد زیرصفر بوده است.

وی افزود: صبح امروز شاهد بارش‌های پراکنده در غرب مازندران بودیم که بیشترین بارش از نوشهر با یک میلی‌متر بوده است.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران بیان کرد: براساس نقشه‌های امروز با تقویت موج ناپایدار بر روی نوار شمالی کشور انتظار داریم امروز آسمانی نیمه‌ابری تا ابری به‌تدریج همراه با بارش‌های پراکنده را شاهد باشیم.

اسدی با اشاره به اینکه فردا با استقرار جریانات کم و بیش ناپایدار انتظار داریم شاهد بارش‌های متناوب و پراکنده در آسمان مازندران باشیم، تصریح کرد: روز سه‌شنبه انتظار داریم به‌تدریج از ناپایداری و ابرناکی آسمان مازندران کاسته شود.

وی اظهار کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، برای روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه جو پایداری حاکم است و از بعدازظهر جمعه با تقویت جریانات شمالی شاهد بارندگی هستیم که تا روز شنبه ادامه خواهد داشت.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران  یادآور شد: تا فردا کاهش نسبی دما داریم و روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه یکی دو درجه افزایش نسبی دما و پایان هفته مجددا کاهش دما خواهیم داشت.

اسدی اضافه کرد: در این مدت ارتفاعات مازندران گاهاً مه‌آلود و با کاهش دید و در مناطق سردسیر و کوهستانی احتمال بارش برف وجود دارد.

وی در پایان گفت: دریای مازندران امشب و فردا به‌صورت مواج پیش‌بینی می‌شود.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار