\دست و پازدن امریکا نشانه استیصال شیطان بزرگ است

  • کد خبر: 216329
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: شنبه, 24 فروردين 1398

استنادنیوز؛ نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: سپاه پاسداران میراث گرانقدر و فرزند شایسته انقلاب اسلامی و ضدتروریست‌ترین نهاد جهانی و نیرویی مقتدر در ناامیدی دشمنان از پیشبرد اهداف شوم‌شان است.

 دست و پازدن امریکا نشانه استیصال شیطان بزرگ است

آیت‌الله سیدرحیم توکل، گام دوم انقلاب در چهله دوم را نقطه عطفی در شکوفایی ظرفیت‌های فوق‌العاده جمهوری اسلامی ایران توصیف کرد و اظهار کرد: اعتماد به جوانان مومن و انقلابی ثابت کرد که دستیابی به قله‌های رشد و پیشرفت با اتکاء به جوانان امکان‌پذیر است و دولت‌های اسلامی برای حصول به استقلال و آزادگی باید همچون مقام معظم رهبری به جوانان اعتماد کنند و به آنها میدان عمل دهند.

وی با بیان اینکه جوانان پایه اصلی انقلاب در عبور از بحران‌هایی همانند جنگ، سازندگی، رشد و خودکفایی در علوم و حوزه‌های دانش و فناوری‌های پیچیده بوده و با کارنامه موفق مورد عنایت رهبری فرهیخته انقلاب و امید گام دوم انقلاب در پذیرش مسؤولیت‌های کلیدی نظام اسلامی هستند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، بروز سیل را فرصت مغتنمی برای خشکسالی‌های بیش از یک دهه دانست و افزود: این فرصت طلایی در صورت تدبیر صحیح می‌توانست نعمت بزرگی برای تغذیه سفره‌های آب زیرزمینی و مشروب‌سازی اراضی زه‌دار و ذخیره‌سازی‌های درخور پشت سدهای کشور باشد اما به‌دلیل سوءمدیریت توانست آسیب‌های فراوان مالی و روانی بر مردم 23 استان کشور وارد آورد.

توکل در همین ارتباط یادآور شد: سیل اخیر توانست از روح بلند و دینی ملت بزرگ ایران رونمایی کند و صحنه‌های زیبا و دلنشین از نوعدوستی و اهتمام ملی به رفع مشکلات هموطنان ایرانی را به نمایش بگذارد و ثابت کند که ملت ایران، ملت هنگامه‌های دشوار و روزهای سخت روزگار است.

این استاد برجسته حوزه و دانشگاه تصریح کرد: دنیا در برابر این حجم از ایثار یک ملت شگفت‌زده شد و زبان به تحسین ملت بزرگ ایران گشود.

توکل موضع امریکا در قبال سپاه پاسداران را نشانه موفقیت این نهاد مقدس در پیشبرد اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی دانست و گفت: عصبانیت جنون‌آمیز شیطان بزرگ از سپاه گویای درستی و اصالت راه این فرزند شایسته انقلاب در پیمودن راه امام و رهبری و دفاع جانانه از منافع ملی ایرانیان است.

این عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه سپاه پاسداران موفق‌ترین نهاد در مبارزه با تروریسم دولتی و جهانی است بدین جهت شیطان بزرگ با شکست در مقابل سپاه پاسداران، خود را در پرورش و به قدرت رساندن تروریست‌هایی همچون القاعده و داعش و منافقان خلق ناتوان می‌بیند و چاره‌ای جز واکنش‌های مزورانه و مذبوحانه نمی‌یابد.

وی پیروز نهایی را حقیقت اسلام و نظام اسلامی و نابودی رژیم اشغالگر قدس در آینده‌ای نزدیک دانست و گفت: پس از نابودی رژیم اشغالگر، امریکاییان نیز از چنگال صهیونیست‌های نژادپرست حاکم بر امریکا نجات خواهند یافت.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار