\31 فروردین ماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره نوروزی پلیس

  • کد خبر: 216346
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 25 فروردين 1398

استناد نیوز؛ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره نوروزی پلیس جلوه های خدمت را پایان فروردین اعلام کرد.

سرهنگ مسعود تقدیسی لاریجانی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: جشنواره نوروزی پلیس، جلوه های خدمت در حوزه های عکس، فیلم، خاطره، شعر و مقاله برگزار می شود.

وی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار تا 31 فروردین است، افزود: تولید کنندگان باید نمایی از ارائه خدمات نوروزی پلیس را در آثار خود ارائه دهند.

سرهنگ تقدیسی با اشاره به وقوع سیلاب در مناطق مرکزی و شرقی استان و خدمات ارزنده ماموران پلیس در برقراری نظم وامنیت و امداد رسانی به سیل زدگان، خاطر نشان کرد: بی تردید یکی از بخش های این جشنواره که توجه ویژه ای به آن خواهد شد، آثاری است که از این حوادث تهیه و ارسال می شود.

وی با اشاره به اینکه عکاسان ، خبرنگاران، مستندسازان، دانشجویان و عموم شهروندان و همچنین همکاران مجاز به شرکت در این جشنواره هستند، افزود: نحوه ارسال آثار در شبکه های اجتماعی داخلی به آدرس @festpolice در شبکه های سروش ، ایتا، بله، گپ، ساپنا و آی گپ ارسال کنند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران، تاکید کرد: آثار تولیدی همراه با مشخصات تولید کننده شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تلفن همراه در قسمت نام اثر ارسال شود.

وی افزود: داوطلبان می توانند برای اطلاع دقیق از فراخوان جشنواره و سایر مقررات به پوستر جشنواره یا سایت خبری پلیس مراجعه کنند.

جشنواره پلیس

پلیس اجتماعی 2

پلیس

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار