\نمایندگان مجلس ثبت اموال و دارایی خود را در قوه قضائیه انجام دهند

  • کد خبر: 219387
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 07 مهر 1398

استنادنیوز؛ عزت الله یوسفیان ملا اظهار داشت؛ نمایندگان مجلس خواست ثبت اموال و دارایی خود خانواده‌شان را در قوه قضائیه انجام داده و باید قوه مقننه هم نسبت به دیگر قوا، در اجرای این اقدام پیشی بگیرد.

 

 نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ، درباره انتشار شفاف و علنی لیست اموال و دارایی مسئولان گفت: آیت‌الله رئیسی خیلی با سرعت سامانه اعلام اموال و دارایی مدیران و مسئولان را راه‌اندازی و عملیاتی کرده‌اند که جای تقدیر دارد.

وی افزود: اعلام اموال و دارایی مسئولان قانون است، ولی باید مسئولانی که مشکلی در این زمینه ندارند از این کار استقبال کنند و باید بدانند که این موضوع می‌تواند الگوی خوبی برای جامعه باشد.

نماینده آمل در مجلس تصریح کرد: بیشترین عدد و رقم مدیر و مسئول در یک مکان به نام نمایندگان مجلس در قوه مقننه وجود دارد و باید آنها حساب و کتاب اموال و دارایی خود را اعلام کنند، لذا حق آن است که در مجلس چند کارمند در یک اتاق لیست اموال نمایندگان را در سامانه مذکور ثبت کرده و همه با اشتیاق به سمت اعلام آن بروند.

یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: باید فضای عطر سلامت مدیران و مسئولان با اعلام اموال و دارایی آنان در جامعه پخش شود.

وی تصریح کرد:‌ وقتی فردی اموال و دارایی خود را اعلام می‌کند، بزرگترین منفعت کار به او می‌رسد، لذا باید مدیران کشورمان در این باره از یکدیگر سبقت گرفته و این کار را آبروی خود و نظام تلقی کنند.

یوسفیان ملا گفت: امیدوارم وقتی مجلس با تصویب قانون اعلام اموال و دارایی مسئولان در این مسیر گام برداشته، خودش پیش‌قدم اجرای آن باشد و اولین لیست گروهی هم مربوط به ثبت اموال نمایندگان ملت در پارلمان باشد.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار