چاپ کردن این صفحه


  • رئیس پلیس راهور مازندران:

آموزش محوري ترين راهبرد ارتقاء فرهنگ ترافيک در جامعه

  • کد خبر: 212809
  • تاریخ انتشار: پنج شنبه, 24 خرداد 1397

استنادنیوز؛رئیس پلیس راهور مازندران با اشاره به آغاز طرح تابستانه پلیس راهور از 25 خردادماه در سطح استان، گفت: آموزش محوري ترين راهبرد ارتقاء فرهنگ ترافيک در جامعه است.

سرهنگ"مهدی باقری" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اشاره به آغاز طرح تابستانه پلیس راهور از 25 خردادماه در سطح استان مازندران اظهار داشت: کنترل و روان سازی ترافیک برای پیشگیری از بروز تخلفات و قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ، جلوگیری از انسداد معابر و ایجاد سهولت در رفت و آمد وسایل نقلیه در شهرها از جمله اهداف این طرح است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران با اشاره به کاهش 16 درصدی کشته شدگان حوادث رانندگی در معابر عمومی و خیابان های درون شهری از ابتدای سال جاری تا  22 خردادماه ، اظهار داشت: حوادث رانندگی منجر به فوت نیز 15 درصد کاهش داشته است .

سرهنگ باقری، افزود: انتظار پلیس از خانواده ها و شهروندان این است که با رعایت قوانین و مقررات ، پلیس خود باشند و همواره ماموران را در برقراری نظم و امنیت یاری کنند.

رئیس پلیس راهور استان با اشاره به نقش و مشاركت مردم در عرصه هاي مختلف اجتماعي به ويژه در حوزه فرهنگ ترافيك بر برگزاری جلسات شورای ترافیک در شهرستان ها تاکید کرد.

سرهنگ باقری با بیان اینکه آموزش و مشارکت عمومی محوري ترين راهبرد ارتقاء فرهنگ ترافيک در جامعه است، اظهار داشت: ترديدي نيست که سازمان هايي چون آموزش و پرورش در زمينه فرهنگ سازي هدفمند، شهرداري ها در بستر مهندسي ترافيك و نيز اورژانس و هلال احمر در بحث كمك رساني فوري، در اجراي ماموريت هاي پليس راهور، همواره از جايگاه ويژه اي برخوردار هستند.

telegram estenadnews