مهندس محمدرضا فرجی

محمدرضافرجی با اشاره به اینکه استان مازندران در حال حاضر با مشکلات زیادی روبرو می باشد، گفت: امیدواریم از ظرفیت نخبگان و مدیران مازندرانی پایتخت نشین برای حل مشکلات استان استفاده شود.

ذبیحی دهیار روستای آزاد بن جویبار

دهیار روستای آزادبن از بخش مرکزی شهرستان جویبار با بیان اینکه 800 متر طرح هادی در این روستا انجام شد،گفت: عملیات زیرسازی آسفالت این روستا تا چند روز آینده آغاز می شود.

لامرضا سعیدی مدیر جهادکشاورزی جویبار

مدیر جهاد جهاد کشاورزی شهرستان جویبار با بیان اینکه شهرستان جویبار در بحث کاشت سبزی و صیفی جات به خصوص در کاشت خیار رتبه سوم استان را دارد ،گفت:امسال سطح زیر کشت این محصول 200 هکتار و با عملکرد تولید 10 تا 15 تن در هکتار بوده است.

تجلیل محیط بان

استاندار مازندران کمبود تجهیزات و نیرو را یکی از چالش‌های اساسی حفاظت از محیط زیست استان عنوان کرد و گفت: اما صرف تامین تجهیزات و نیرو نمی‌توان مشکلات محیط‌زیست را حل کرد و برای این منظر باید ظرفیت مردمی را به میدان آورد.

فاطمه زهرا لطفی دهیار روستای آبمال قائمشهر

دهیار روستای آبمال شهرستان قائمشهر ، گفت :باید طرح هادی در روستای ابمال انجام شود زیرا خیابان اصلی ابمال که رابط روستاهای دیگر است از استانداردها لازم برخوردار نیست و جان اهالی این روستا در خطر است.

شهرداری جویبار

وعده 20 ماه 20 پروژه شهرداری جویبار از آذرماه سال گذشته با تبلیغاتی گسترده اعلام ،اما مدت هاست به بهانه کرونا هیچ پروژه عمرانی قابل ملاحظه ای در جویبار به بهره برداری نرسیده است

رضا قاسمی رئیس شورای روستا خرماکلا قائمشهر

رئیس شورای روستای خرماکلا شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه بلوار این روستا در انتظار چراغ است، گفت: از مسئولین انتظار داریم تا در تامین روشنایی این بلوار به ما کمک کنند.

فرسودگی لوله آب

مدیر امور آبفار شهرستان قائمشهر،گفت : حدود 350 کیلومتر از لوله های انتقال آب در محدوده شهری و روستایی این شهرستان فرسوده و نیازمند لوله گذاری و تعویض است.

کریمی فیروزجایی؛ مهار قیمت‌ها در بازار مطالبه جدی مردم از مسئولان است

استنادنیوز؛ نماینده مردم بابل در مجلس بیان داشت: مهار قیمت‌ها در بازار مطالبه جدی مردم از مسئولان است و باید گام‌های عملی در این ارتباط برداشته شود.

سرپرست توزیع برق مازندران اسدپور

محمدحسین اسدی پور به عنوان سرپرست جدید شرکت توزیع برق مازندران معرفی شد.

مجتبی حبیب نژاد فرماندار شهرستان سیمرغ

فرماندار شهرستان سیمرغ ،گفت: تاکنون 13 کیلومتر از مسیر رودخانه تلار در این شهرستان آزادسازی ، تعریض و دیوارسازی انجام شده است.

محمدحسین فقیه بخشدار گیلخواران
  • بخشدار بخش گیلخواران شهرستان جویبار مطرح کرد؛

توسعه گردشگری شهرستان جویبار در گرو تکمیل پروژه راه مستقیم به دریا

تکمیل پروژه راه دسترسی به دریا در بخش گیلخواران شهرستان جویبار چند سالی است به علت عدم تخصیص اعتبارات لازم نیمه کاره باقی ماند.

مسلمی فرمانده سپاه کربلا استان مازندران

سرهنگ پاسدار سیاوش مسلمی صبح امروز سه‌شنبه طی برگزاری مراسمی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حضور جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ساری به عنوان فرمانده سپاه کربلای مازندران معرفی شد.

قاسم حکمت شعار مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه شمالی

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه شمالی از افزایش 34 درصدی تولید نوغان در این شهرستان خبر داد.

فلاح زیلتی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیمرغ

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیمرغ ،گفت : به دلیل شیوع ویروس کرونا، 3 پروژه کشاورزی این شهرستان در هفته های آینده و هفته دولت به بهره برداری می رسد.

واحد مسکونی

معاون امور بازسازی و مسکن روستائی مازندران،گفت: 44 واحد مسکونی در سوادکوه شمالی و سوادکوه که براثر توفان و رانش و ریزش کوه خسارت دیده بودند، تسهیلات ارزان قیمت و بلاعوض خود را دریافت کرده اند.

صفحه1 از209

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار