طرح دوربرگردان تقاطع هلستان در نوشهر با کمترین قطع درخت اجرا شد

استناد نیوز-شهردار نوشهر گفت: طرح دوربرگردان برای رفع گره ترافیکی تقاطع هلستان با کمترین قطع درخت اجرایی و عملیاتی شده است.

۶ پرونده تخلف انتخاباتی فضای مجازی در مازندران تشکیل شد

استناد نیوز- رئیس کل دادگستری مازندران از تشکیل شش پرونده تخلف انتخاباتی فضای مجازی در استان خبر داد.

دوره آموزشی مبلغان بومی مازندران برگزار می‌شود

استناد نیوز، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: دوره آموزشی مبلغان بومی استان مازندران چهارشنبه دوم بهمن ماه در آستان مقدس امامزاده قاسم (ع) بابل برگزار می شود.

تولید ۲۳ میلیون تن محصولات باغی در کشور
  • معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی خبر داد:

تولید ۲۳ میلیون تن محصولات باغی در کشور

استناد نیوز، معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۳ میلیون تن محصولات باغبانی در کشور تولید می شود، گفت: بخشی از این حجم تولید در فضای گلخانه و مابقی در فضای باز است که می‌توان با یک هرس و یک تغذیه مناسب این میزان را به دو برابر افزایش داد.

موردی از آنفلوآنزای پرندگان در مازندران مشاهده نشده است

استناد نیوز، مدیرکل دامپزشکی مازندران با اشاره به اینکه تاکنون نمونه ای از آنفلوآنزای پرندگان در این استان مشاهده نشده‌است، گفت: در صورت ابتلا، اقدام جدی برای کنترل بیماری صورت می گیرد.

بزرگداشت روز هوای پاک در نیروگاه نکا

 استناد نیوز، ­ همزمان با 29 دی روز ملی هوای پاک، ساحل دریای خرز در محدوده نیروگاه شهیدسلیمی نکا با حضور مدیران و کارکنان نیروگاه از وجود زباله ­ها پاکسازی شد.

آغاز نصب " پلاک افتخار " شهدای آمل
  • به همت شهرداری و در آستانه حماسه اسلامی 6 بهمن آمل صورت گرفت؛

آغاز نصب " پلاک افتخار " شهدای آمل

استناد نیوز، در آستانه حماسه اسلامی 6 بهمن سال 60 آمل، نصب ” پلاک افتخار ” بردرب منازل خانواده های هز ار و 48 شهید شهرستان شامل؛ شهدای حماسه ششم بهمن، شهدای مدافع حرم و شهدای دفاع مقدس آغاز شد.

مصرف گاز سی‌ان‌جی در مازندران ۵۰ درصد افزایش یافت

استناد نیوز- مدیرعامل شرکت گاز مازندران از افزایش حدود ۵۰ درصدی مصرف گاز سی‌ان‌جی پس از سهمیه‌بندی و اصلاح قیمت بنزین در استان خبر داد.

تعریف ۱۶۰روستای مازندران به عنوان مقصد گردشگری نهایی شد

استناد نیوز- مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت که تعریف ۱۶۰ روستای استان به عنوان مسیر و مقصد گردشگری نهایی شده است.

لازمه ثروت آفرینی در مازندران تشکیل هلدینگ اقتصادی است
  • رئیس کمیسیون بازرگانی اتاق بازرگانی مازندران:

لازمه ثروت آفرینی در مازندران تشکیل هلدینگ اقتصادی است

 استناد نیوز- رئیس کمیسیون بازرگانی اتاق بازرگانی مازندران، لازمه ثروت آفرینی و سرمایه گذاری در بخش های مختلف از جمله کشاورزی و صنعتی را در استان تشکیل هلدینگ های بزرگ بیان کرد.

نظام‌مند شدن تولید محصول سالم/ نشان حد مجاز آلاینده‌ها در محصولات کشاورزی صادر می شود

استناد نیوز،  کشاورزانی که متقاضی دریافت نشان حد مجاز آلاینده‌ها هستند می توانند به سامانه پنجره خدمات الکترونیک جهاد کشاورزی و یا به پایگاه اطلاع‌رسانی (http:”eagri.maj.ir) محصولات گواهی شده و ارگانیک مراجعه و ثبت نام کنند.

۱۳۵ کیلومتر شبکه متوسط برق مازندران مقاوم‌سازی شد

 استناد نیوز- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران گفت: در ۹ ماهه امسال ۱۳۵ کیلومتر شبکه فشار متوسط این استان مقاوم‌سازی شد.

شورای آموزش و پرورش مازندران درمنگنه کمبود فضای آموزشی

استناد نیوز - شورای آموزش و پرورش که بر اساس قانون مصوب سال ۷۲ مجلس تشکیل شد، قرار بود با مشارکت مردم و دستگاههای اجرایی، حلال مشکلات نظام آموزشی کشور باشد، ولی درمازندران خروجی آن به اعتقاد کارشناسان برجسته‌سازی کمبود اماکن آموزشی و تحت‌الشعاع قرارگرفتن سایر وظایف بوده‌است.

گرم‌شدن تنور انتخابات مازندران با حضور جریان‌های سیاسی

استنادنیوز؛ با توجه به نزدیک شدن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تنور انتخابات مازندران با حضور جریان‌های سیاسی گرم تر می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران رفتنی شد

استنادنیوز؛ یک منبع آگاه از تغییر مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در روزهای آینده خبرداد.

نهاده‌های تولیدی باید سالم، بهداشتی و سازگار با محیط زیست باشند

استناد نیوز، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در بازدید از کارخانه خوراک دام و آبزیان مازندران در ساری، بر سلامت، رعایت بهداشت و سازگاری نهاده های تولیدی با محیط زیست تاکید کرد.

صفحه1 از198

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار