\اخبار مازندران | آخرین اخبار استان مازندران

رئیس کمیته امداد قائشمهر

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان قائمشهر از رشد 22 درصدی کمکهای مردمی نیکوکار به ایتام در سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

حمام قدیمی به ساختمان دهیاری تبدیل می شود / تنها 30 درصد طرح هادی روستای نوکلا انجام شده است / انتقاد از آنتن دهی ضعیف همراه اول

دهیار روستای نوکلا شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه حمام قدیمی این روستا سالها بلااستفاده رها شده بود، گفت که بنا است تا این حمام به ساختمان دهیاری تبدیل شود.

رئیس صنعت قائمشهر

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر گفت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و مطابق دستورالعمل ستاد مقابله با این بیماری، 2 واحد قلیانسرا در سطح این شهرستان پلمب شدند.

انتخابات

ستاد انتخابات مازندران از ثبت نام ۱۴ هزار و ۶۶۰ نفر به عنوان داوطلب نامزدی شورای اسلامی روستاهای استان خبر داد و اعلام کرد که آمار داوطلبان ثبت نام شده برای ۲۸۱ روستا به حد نصاب رسیده است.

تمدید زمان نام نویسی تا ساعت 24 / ثبت نام بیش از 11 هزار نفر در انتخابات شورای روستایی مازندران

رئیس ستاد انتخابات مازندران از تمدید زمان نام نویسی داوطلبان انتخابات شورای اسلامی روستاها تا ساعت 24 امشب خبر داد.

رئیس شو را روستا کوتنا

رئیس شورای روستای کوتنا شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه مشکل سرریز شدن فاضلاب در این روستا غیر قابل تحمل است، گفت: برای حل این معضل نیازمند سیستم جمع آوری فاضلاب هستیم.

انتخابات

رئیس ستاد انتخابات مازندران گفت: شمار داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در این استان از هشت هزار و ۵۰۰ نفر فراتر رفته است.

واحد صنفی متخلف

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جویبار با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 18 واحد صنفی متخلف در این شهرستان به تعزیرات حکومتی معرفی شدند، گفت: این واحدهای صنفی بدلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و گران فروشی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

انتخابات

ستاد انتخابات مازندران از ثبت نام پنج هزار و ۶۷۸ نفر به عنوان داوطلب نامزدی شورای اسلامی روستاهای استان خبر داد و اعلام کرد که تاکنون آمار تعداد ثبت نامی‌ها در ۵۷۵ روستا به حد نصاب رسیده است.

کشتی

رییس شبکه بهداشت و درمان رامسر با انتقاد از برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشور در این شهرستان ، از مثبت بودن تست کرونای ۱۷ نفر از این کشتی‌گیران خبر داد.

انتخابات

بر اساس اعلام ستاد انتخابات مازندران تا پایان دومین روز ثبت نام شوراهای روستایی ، یکهزار و ۶۰۲ نفر در استان ثبت نام کردند که ۱۱۶ نفرشان زن هستند.

روستای مرزرود

دهیارروستای مرزرود از توابع بخش رودپی جنوبی ساری تعداد خانواراین روستا را ۲۸۰ و جمعیت آن را۹۰۰ نفربیان کرد و گفت:مهمترین مشکل روستای مرزرودعملکرد بسیارضعیف شرکت مخابرات درخدمات رسانی تلفن ثابت،همراه واینترنت دراین وضعیت کرونا وآموزش فضای مجازی دانش آموزان بوده است.

دکتر ورداسبی

در اقدامی شایسته و پسندیده ، ساخت و  نصب المان دکتر ورداسبی  به پاس قدردانی از زحمات بیش از ۴۰ دهه این پزشک نامور در شهر جویبار آغاز شده است .

نام نویسی انتخابات

نام نویسی از داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا و عشایری از ساعت ۸ صبح امروز بمدت یک هفته آغاز شد.

دهیار روستای کردخیل

دهیارروستای کردخیل از توابع بخش رودپی شمالی ساری از اجرای فاز نخست  طرح هادی روستایی  به طول ۴۰۰ متر خبر داد و گفت: متاسفانه محصور بودن روستای کردخیل از چهارسو موجب مهاجرت جوانان شده است.

روستای اسفندان

رئیس شورای اسلامی روستای اسفندان از توابع بخش رودپی شمالی ساری با اعلام اینکه ۶۰ هکتار از اراضی این روستا از بعد انقلاب همچنان دراخذ سند در بلاتکلیفی قرار دارند، گفت:اقدامات مثبت زیادی دراین روستا صورت گرفته است ودر سال گذشته بعنوان روستای موفق و برتر در امر نهال کاری انتخاب شده است.

صفحه1 از275

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار

محبوب های مازندران