اخبار مازندران | آخرین اخبار استان مازندران

۴۰۰ میلیارد تومان برای تامین آب روستاهای مازندران نیاز است

استناد نیوز- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران با اشاره به وجود ۴۰۰ طرح آبرسانی نیمه تمام روستایی در استان گفت: ۴۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل این طرح‌ها مورد نیاز است.

تولید روزانه ۱۰۰ کیلوگرم زباله شیمیایی در مازندران

استناد نیوز، معاون عمرانی استاندارمازندران گفت: روزانه حدود ۱۰۰ کیلوگرم زباله‌ شیمیایی در این استان تولید می‌شود که تاکنون برای مدیریت یکپارچه این زباله‌ها اقدامی انجام نشده است.

استاندار مازندران خواستار ممنوعیت قرص برنج شد

استناد نیوز- استاندار مازندران با استناد به آمارهای رسمی که از قرص برنج به عنوان مهم‌ترین ابزار خودکشی در استان یاد می‌شود ، خواستار ایجاد ممنوعیت برای این قرص از جنبه‌های مختلف شد.

مشترکان در مصرف برق و گاز صرفه جویی کنند
  • مدیر عامل توزیع نیروی برق مازندران:

مشترکان در مصرف برق و گاز صرفه جویی کنند

استناد نیوز، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت: با توجه به برودت و سرمای هوا و افزایش بی‌سابقه مصرف گاز و انواع انرژی در کشور و محدودیت تامین سوخت نیروگاه‌ها خواهشمند است به‌منظور پیشگیری از قطع برق مشترکین حتی المقدور نسبت به کاهش حداقل 20 درصد مصرف برق و گاز خود از امروز تا دوهفته آینده همکاری کنید.

مسابقه‌ کتابخوانی با محوریت کتاب «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر» برگزار می‌شود

استناد نیوز، اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، مسابقه‌ کتابخوانی با محوریت کتاب «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر» را برگزار می‌کند.

باند قاچاق سلاح و مهمات در مازندران متلاشی شد

استناد نیوز- رئیس کل دادگستری مازندران از دستگیری اعضای یک باند قاچاق سلاح و مهمات در استان خبر داد و گفت:۴۳ قبضه شکاری از این باند سه نفره کشف شد.

محورهای مازندران برفی است

استناد نیوز- رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران، وضعیت محورهای استان را برفی و لغزنده اعلام کرد.

لیگ بوکس در مازندران به راه می افتد/ ایجاد رینگ ساحلی بوکس

استناد نیوز- رئیس هیئت بوکس مازندران با بیان اینکه مازندران قطب بوکس کشور به شمار می رود، انجام مسابقات لیگ استانی با شش تیم را از برنامه ها برشمرد.

گزارشی مبنی بر آلودگی محصولات لبنی در مازندران نداشتیم

استناد نیوز- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه محصولات لبنی استان در سلامت کامل است،گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر آلودگی محصولات لبنی از سوی دستگاه های ناظر نداشتیم.

اجرای ۲۰۰ پروژه عمرانی در حوزه موقوفات مازندران
  • مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران اعلام کرد:

اجرای ۲۰۰ پروژه عمرانی در حوزه موقوفات مازندران

استناد نیوز- مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از اجرای ۲۰۰ پروژه عمرانی در حوزه بقاع متبرکه و موقوفات در استان خبر داد.

مازندران مقصد و پایتخت گردشگری اکو معرفی شده است

استناد نیوز- مدیرکل میراث فرهنگی مازندران گفت: مازندران به عنوان مقصد و پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو در سال ۲۰۲۲ معرفی شده است.

اهمیت تبیین جایگاه مددکاری در اجتماع
  • سرپرست بهزیستی مازندران تاکید کرد:

اهمیت تبیین جایگاه مددکاری در اجتماع

 استناد نیوز، دکتر جمال باقری سرپرست بهزیستی مازندران با تاکید بر تبیین جایگاه مددکاری گفت: در اهمیت جایگاه مددکاری در نظام سلامت همین بس که ما شیعیان امام علی (ع) را بعنوان اولین مددکار تاریخ بشریت میشناسیم .

تربیت «دانش‌آموزانی پرسش‌گر»، از اهداف مجلس دانش‌آموزی است
  • مدیر‌کل آموزش و پرورش در جلسه ستاد استانی مجلس دانش‌آموزی مازندران:

تربیت «دانش‌آموزانی پرسش‌گر»، از اهداف مجلس دانش‌آموزی است

استناد نیوز، عسکری نیکزاد با اشاره به اهمیت ویژه انتخابات مجلس شورای دانش‌آموزی گفت: دانش‌آموزان با مشارکت در این انتخابات، مهارت‌های حل مسأله، مسئولیت‌پذیری، رقابت سالم و تصمیم‌گیری را تمرین می‌کنند.

مدیران شستا از بندرامیرآباد بازدید کردند

استناد نیوز، مدیران هلدینگ های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی از بندرامیرآباد بازدید و با مدیر این بندر به گفتگو نشستند.

لزوم مصرف بهینه و منطقی گاز طبیعی در سطح ادارات و دستگاه های اجرایی استان

 

 

لزوم مصرف بهینه و منطقی گاز طبیعی در سطح ادارات و دستگاه های اجرایی استان

 

 استناد نیوز، مدیر عامل شرکت گاز مازندران با اشاره برودت هوای سرد در سطح کشور و لزوم مصرف بهینه و منطقی گاز طبیعی از سوی تمام مشترکان، از ادارات و دستگاه های اجرایی خواست در مصرف گاز بیشتر صرفه جویی کنند.

احداث و توسعه پارک محله ای در راستای افزایش سرانه فضای سبز در دستور کار قرار گرفت

استناد نیوز، پارک محله ای رسالت در راستای افزایش سرانه فضای سبز شهری و تقویت نشاط شهروندی در زمینی به مساحت حدود 7000 مترمربع در انتهای خیابان صادقیه واقع در منطقه سه شهری در حال احداث است.

صفحه1 از249

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار