\
اخبار مازندران | آخرین اخبار استان مازندران

عباس رجبی شهردار ساری

شهردار ساری با تاکید بر اینکه رفع گره از مشکلات مردم اولویت شهرداری ساری است، از پرداخت بدهی ۵۰۰ میلیارد تومانی شهرداری به مردم و پیمانکاران خبر داد که از سال ۹۲ پرداخت نشده و معوق مانده بود.

اشتغال 83 هزار نفر در واحدهای صنعتی استان / مازندران به لحاظ صدور پروانه بهره برداری در رتبه یازدهم کشور

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران از اشتغال زایی بیش از 83 هزار و 728 نفری در واحدهای صنعتی این استان خبر داد.

عملکرد یکساله عباس رجبی در شهرداری ساری / توسعه با دستان خالی

شاید تکیه بر کرسی شهرداری مرکز استان مازندران در باورعموم مردم بسان نشستن همای سعادت و خوشبختی بر شانه ها باشد اما شرایط موجود در سال 98 بیانگر حقایق تلخی از زیر پوست شهر ساری بود.

به زودی مشعل گاز 200 روستا و شهر مازندران روشن می شود

مدیر عامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه امسال 195 روستا و یک شهر در این استان از نعمت گاز برخوردار می شوند، گفت: این قابلیت را داریم تا تعداد گازرسانی به روستاها را به بیش از 200 تا برسانیم.

ستایش شهروندان از اقدامات فرهنگی شهرداری قائمشهر

شهردار قائمشهر علاوه بر پروژه‌های عمرانی در حوزه فرهنگی هم اقدامات بزرگی انجام داده که مورد ستایش شهروندان این شهر قرار گرفته است. ساخت کتابخانه و سینما و ساخت مجموعه فرهنگی از اقدامات شهردار قائمشهر است

چراغ خاموش شهردار کوهیخیل در مسیر آبادانی

شهرکوهیخیل جویبار مرکز بخش گیلخوران با حدود 2 هزار و 500 نفر جمعیت ثابت می باشد که با توجه به گردشگرپذیر بودن منطقه، با احتساب جمعیت شناور، جمعیت این شهر به حدود 25 هزار نفر می رسد.

هزینه ۹۰ میلیارد ریالی برای حل مشکل آب آشامیدنی شهرستان جویبار / تجهیز و نوسازی چاه شرکت نساجی قائمشهر در آینده ای نزدیک

مدیرعامل شرکت آبفا مازندران با اعلام اینکه تاکنون ۹۰ میلیارد ریال برای مشکل آب آشامیدنی شهرستان جویبار هزینه شده است، گفت: در آینده ایی نزدیک عملیات اجرایی تجهیز و نوسازی چاه  شرکت نساجی قائمشهر آغاز خواهد شد.

وام اشتغال فقط به دو نفر در روستای ریکنده رسید

رئیس شورا روستای ریکنده قائمشهر با اشاره به اینکه تاکنون 60 متقاضی برای استفاده از تسهیلات خوداشتغالی ثبت نام کرده اند، گفت: با یکسال پیگیری اما وام اشتغال فقط به دو نفر از اهالی این روستا تعلق گرفته است.

آشتی با جنگل تلار / پارک جنگلی تلار قائمشهر قطب گردشگری می شود

تفریح و گردشگری یکی از نیازهای ضروری مردم است و جامعه ایی که از امکانات تفریحی مناسبی برخوردار نباشد با معضلات و مشکلاتی روبرو خواهد شد که شاید رفع این مشکلات به سهولت ممکن نباشد.

خط تولید ماسک بنام شهید مرادزاده در قائمشهر راه اندازی شد

همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، مرکز تمام اتوماتیک تولید ماسک بنام شهید نوربخش مرادزاده در شهرستان قائمشهر راه اندازی شد.

تخریب ساخت و ساز یر مجاز در مازندران

با تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرهای چالوس، کلاردشت، نور، سرخرود، بابلسر، کیاسر، نوشهر، جویبار، سیمرغ، آمل و میاندرود،  ۵۱ هکتار از اراضی کشاورزی آزادسازی شد

29 متقاضی در سوادکوه شمالی تسهیلات کرونایی دریافت کردند

فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی با اعلام اینکه 45 نفر برای گرفتن تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا در این شهرستان ثبت نام کرده اند، گفت: تاکنون 29 متقاضی تسهیلات خود را دریافت کرده اند.

نمایشگاه عکس رزمندگان اسلام شهرداری قائمشهر

به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و به پاس گرامیداشت رشادت های رزمندگان، نمایشگاه عکس با عنوان "رزمندگان اسلام " در محوطه شهرداری قائمشهر برپا شد.

مازندران رتبه اول چاقی در ایران را دارد/ اولویت نمایندگان حمایت از ورزش است

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی نیز کم تحرکی و چاقی را مهم ترین چالش مردم مازندران بیان کرد و گفت: استان مازندران طبق آمار رتبه اول چاقی را در بین دختران و پسران دارد و این مشکل نیز ناشی از کم تحرکی و بی توجهی به ورزش است.

مشکل آب شرب جویبار حل می شود

مدیر طرح های آبرسانی شرکت آب و فاضلاب استان مازندران با بیان اینکه 12 میلیارد تومان اعتبار ملی برای حل مشکل آب شرب جویبار گرفته شده است، گفت: با توجه به تامین بودجه مورد نظر ما هم تلاش می کنیم تا یک سال آینده مشکل آب شرب شهرستان جویبار رفع شود.

پیش بینی زمان بهره برداری پل سیکاپل اعلام شود/ بیش از 4 میلیارد تومان از محل حوادث به جویبار اختصاص یافت

مدیر کل مدیریت بحران استانداری مازندران با اعلام اینکه در سال گذشته از محل حوادث مدریت بحران استانداری مبلغ چهار میلیارد و 200 میلیون تومان برای 17 پروژه شهرستان در نظر گرفته شده است، گفت: این میزان مبلغ به هفت دستگاه اجرایی در سطح شهرستان جویبار پرداخت شده است.

صفحه1 از266

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار