\
اخبار مازندران | آخرین اخبار استان مازندران

حل مشکل آب شرب روستای چپی نیازمند نگاه ویژه مسئولان

دهیار روستای چپی از شهرستان قائمشهر از مسئولین خواست تا برای حل مشکل آب شرب این روستا نگاه ویژه ایی داشته باشند.

نصرالله دریابیگی

دبیر خانه کارگر مازنداران هر اقدامی را از سوی دولت برای دریافت ۱۵ هزار میلیارد تومان از سازمان تامین اجتماعی به منظور تامین کسری منابع طرح توزیع کالابرگ الکترونیک دارای ایراد شرعی دانست و نسبت به ایجاد چالش در تامین منابع همسان سازی هشدار داد.

اوقاف مازندران

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با بیان اینکه مازندران بیشترین رقبات در سطح کشور را دارد، گفت: استان مازندران از لحاظ تعداد موقوفات سومین استان در سطح کشور است.

۶۰ میلیون تومان بابت اجرای طرح هادی به پیمانکار بدهکاریم

رئیس شورا آهنگر کلای بیشه سر از شهرستان قائمشهر از بدهی 60 میلیون تومانی به پیمانکار بابت اجرای طرح هادی در این روستا خبر داد.

عباس رجبی شهردار ساری

شهردار ساری با تاکید بر اینکه رفع گره از مشکلات مردم اولویت شهرداری ساری است، از پرداخت بدهی ۵۰۰ میلیارد تومانی شهرداری به مردم و پیمانکاران خبر داد که از سال ۹۲ پرداخت نشده و معوق مانده بود.

اشتغال 83 هزار نفر در واحدهای صنعتی استان / مازندران به لحاظ صدور پروانه بهره برداری در رتبه یازدهم کشور

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران از اشتغال زایی بیش از 83 هزار و 728 نفری در واحدهای صنعتی این استان خبر داد.

عملکرد یکساله عباس رجبی در شهرداری ساری / توسعه با دستان خالی

شاید تکیه بر کرسی شهرداری مرکز استان مازندران در باورعموم مردم بسان نشستن همای سعادت و خوشبختی بر شانه ها باشد اما شرایط موجود در سال 98 بیانگر حقایق تلخی از زیر پوست شهر ساری بود.

به زودی مشعل گاز 200 روستا و شهر مازندران روشن می شود

مدیر عامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه امسال 195 روستا و یک شهر در این استان از نعمت گاز برخوردار می شوند، گفت: این قابلیت را داریم تا تعداد گازرسانی به روستاها را به بیش از 200 تا برسانیم.

ستایش شهروندان از اقدامات فرهنگی شهرداری قائمشهر

شهردار قائمشهر علاوه بر پروژه‌های عمرانی در حوزه فرهنگی هم اقدامات بزرگی انجام داده که مورد ستایش شهروندان این شهر قرار گرفته است. ساخت کتابخانه و سینما و ساخت مجموعه فرهنگی از اقدامات شهردار قائمشهر است

چراغ خاموش شهردار کوهیخیل در مسیر آبادانی

شهرکوهیخیل جویبار مرکز بخش گیلخوران با حدود 2 هزار و 500 نفر جمعیت ثابت می باشد که با توجه به گردشگرپذیر بودن منطقه، با احتساب جمعیت شناور، جمعیت این شهر به حدود 25 هزار نفر می رسد.

هزینه ۹۰ میلیارد ریالی برای حل مشکل آب آشامیدنی شهرستان جویبار / تجهیز و نوسازی چاه شرکت نساجی قائمشهر در آینده ای نزدیک

مدیرعامل شرکت آبفا مازندران با اعلام اینکه تاکنون ۹۰ میلیارد ریال برای مشکل آب آشامیدنی شهرستان جویبار هزینه شده است، گفت: در آینده ایی نزدیک عملیات اجرایی تجهیز و نوسازی چاه  شرکت نساجی قائمشهر آغاز خواهد شد.

وام اشتغال فقط به دو نفر در روستای ریکنده رسید

رئیس شورا روستای ریکنده قائمشهر با اشاره به اینکه تاکنون 60 متقاضی برای استفاده از تسهیلات خوداشتغالی ثبت نام کرده اند، گفت: با یکسال پیگیری اما وام اشتغال فقط به دو نفر از اهالی این روستا تعلق گرفته است.

آشتی با جنگل تلار / پارک جنگلی تلار قائمشهر قطب گردشگری می شود

تفریح و گردشگری یکی از نیازهای ضروری مردم است و جامعه ایی که از امکانات تفریحی مناسبی برخوردار نباشد با معضلات و مشکلاتی روبرو خواهد شد که شاید رفع این مشکلات به سهولت ممکن نباشد.

خط تولید ماسک بنام شهید مرادزاده در قائمشهر راه اندازی شد

همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، مرکز تمام اتوماتیک تولید ماسک بنام شهید نوربخش مرادزاده در شهرستان قائمشهر راه اندازی شد.

تخریب ساخت و ساز یر مجاز در مازندران

با تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرهای چالوس، کلاردشت، نور، سرخرود، بابلسر، کیاسر، نوشهر، جویبار، سیمرغ، آمل و میاندرود،  ۵۱ هکتار از اراضی کشاورزی آزادسازی شد

29 متقاضی در سوادکوه شمالی تسهیلات کرونایی دریافت کردند

فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی با اعلام اینکه 45 نفر برای گرفتن تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا در این شهرستان ثبت نام کرده اند، گفت: تاکنون 29 متقاضی تسهیلات خود را دریافت کرده اند.

صفحه1 از266

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار