بیش از 80 تن کالای اساسی برای طرح ضیاف رمضان به شهرستان نور تخصیص یافت

استنادنیوز: رحمت اله علی بابایی اظهار داشت: بیش از 80 تن کالای اساسی برای طرح ضیافت رمضان به شهرستان نور تخصیص یافت.

یکشنبه بارانی در انتظار گیلانی ها/کاهش دما و  وقوع رعدوبرق

استناد نیوز؛ محمد دادرس با اشاره به وضعیت آب‌وهوای گیلان در ساعات آینده اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی نشان‌دهنده فعالیت توده‌هوای ناپایدار در 48 ساعت آینده در منطقه است.

آغاز به کار اولین دوره مجلس مشورتی جوانان خراسان رضوی

استنادنیوز؛ انتخاب اولین دوره مجلس پارلمانی مشورتی جوانان خراسان رضوی  با حضور نمایندگان شهرستان‌های مختلف استان برگزار شد.

سرعت ورود دانش‌آموزان خراسان رضوی به آسیب‌های اجتماعی بسیار بالاست

استنادنیوز؛ مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌رضوی بیان داشت:سرعت ورود دانش‌آموزان به آسیب‌های اجتماعی با توجه به سنی که در آن قرار دارند بسیار بالاست.

به‌زودی زمین های مردم پاکدشت می‌توانند صاحب سند شود

استنادنیوز؛ نماینده مردم پاکدشت در مجلس بیان داشت:به‌زودی مردم شهرستان می‌توانند صاحب سند شوند و این مهم با تشکیل کارگروهی در پاکدشت آغاز می‌شود.

تمامی شناورهای دشمنان در خلیج فارس، مدیترانه و دریای سیاه در رصد ما هستند

استنادنیوز؛ امیر پوردستان با بیان اینکه تمامی شناورهای دشمنان در خلیج فارس، مدیترانه و دریای سیاه در رصد ما هستند، خاطرنشان کرد: تمام پروازها و تحرکات دشمنان در منطقه رصد شده و بیشترین اشراف اطلاعاتی را دارا هستیم.

37 تن فرآورده شیلاتی و لبنی با شرایط قرنطینه به فدراسیون روسیه صادر شد

استنادنیوز بهرام پورضرب رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان  آستارا اظهار کرد: 18 هزار و 900 کیلوگرم ماهی منجمد قزل‌آلا تولید شرکت نیکال پروتئین پارس، 14 هزار و 256 کیلوگرم پنیر خامه‌ای و سه‌هزار و 56 کیلوگرم خامه پاکتی تولید شرکت کاله با نظارت مستقیم شبکه دامپزشکی این شهرستان و رعایت شرایط قرنطینه به فدراسیون روسیه صادر شد.

در تبلیغات و رسانه‌ها نباید قوم گرایی مطرح شود

استنادنیوز؛ محسن رضایی بیان داشت: در تبلیغات و رسانه‌ها نباید قوم گرایی مطرح شود چرا که در شرایط کنونی ما نیاز به یکپارچگی مردم داریم.

استاندار مازندران نشان داد که مرد عمل و علاقه‌مند برای توسعه مازندران است

استنادنیوز؛ روحانی با اشاره به اینکه استاندار مازندران نشان داد که مرد عمل و علاقه‌مند برای توسعه استان و رفع مشکلات موجود است، افزود: شایسته است شرایط بهتری برای اعمال مدیریت ایشان در استان فراهم شود.

بانک‌های عامل سمنان برای پرداخت تسهیلات در جهت رونق اقتصادی اهتمام داشته باشند

استنادنیوز؛ سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری سمنان اظهار داشت:بانک‌های عامل استان برای پرداخت تسهیلات در جهت رونق اقتصادی اهتمام داشته باشند.

دارایی؛ دو پارک سرخه به پروژه wifi مجهز شد

استنادنیوز؛ مدیر مخابرات منطقه سمنان با بیان اینکه دو پارک سرخه به پروژه wifi مجهز شد که به‌زودی افتتاح می‌شود، گفت: برای روستای صوفی‌آباد، سایت تلفن همراه جدید ایجاد خواهد شد.

برخی از بانوان در جامعه با حقوق پایین مورد استثمار قرار می‌گیرند

استنادنیوز؛ استاد حوزه علمیه قم بیان داشت:مقام معظم رهبری مشکلی با اشتغال بانوان ندارند، اما اکنون در جامعه شاهد هستیم که برخی از بانوان با حقوق پایین مورد استثمار قرار می‌گیرند.

متاسفانه آستانه صبر مردم پایین آمده/ رسانه‎ها نقاط مثبت را بهتر ارائه کنند

استنادنیوز؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با تاکید بر اینکه متاسفانه آستانه صبر مردم پایین آمده، بیان کرد: امید است رسانه‎ها نقاط مثبت را بهتر ارائه کنند و تنها به کاستی‎ها و ضعف‎ها نپردازند.

باید حدی برای شفاف‌سازی دارایی‌های مسئولان وجود داشته باشد

استنادنیوز؛عضو مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر اینکه باید حدی برای شفاف‌سازی دارایی‌های مسئولان وجود داشته باشد بیان کرد: بنده مخالف با شفافیت همه دارایی‌های مسئولان هستم چون برخی از مسئولان بلندپایه کشور ممکن است در کار تجارت نیز دستی داشته باشند.

مدیران شهرداری رشت پرتوقع و دچار روزمرگی شده‌اند

استنادنیوز؛ عضو شورای شهر رشت گفت: مدیران شهرداری پرتوقع و دچار روزمرگی شده‌اند که متأسفانه هیچ مقامی در این زمینه پاسخگو نیست.

حوزه فرهنگ در زمینه ساختاری با مشکل مواجه است

استنادنیوز؛ معاون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:حوزه فرهنگ در زمینه ساختاری با مشکل مواجه است باید ساختار نهادها و تشکل‌ها در کشور تغییر کند و نباید با ارائه مجوز برنامه‌ای در یک استان، مدیر کل به زندان برود هرکس را باید مطابق جرم مجازات کرد.

صفحه1 از29

فروشگاه اینترنتی فابی کالا

www.estenadnews.ir

فروشگاه اینترنتی فابی کالا

آخرین اخبار