\
اخبار مازندران | آخرین اخبار استان مازندران

مهار آتش سوزی

سرپرست فرماندار شهرستان سوادکوه از مهار سه آتش سوزی در جنگل های این شهرستان قبل از تاریکی هوای امروز خبر داد.

توافق صنعت و معدن و تجارت و شرکت توزیع برق مازندران

قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران و سپری، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان از توافق برای کاهش مصرف برق بخش صنایع به منظور پایداری شبکه برق خبر دادند.

بیماری کرونا

کرونا در مازندران مجددا اوج گرفت و در جدیدترین رنگ بنده شهرستان ها با 10 شهر در وضعیت قرمز کرونایی، رکوردی تازه برجای گذاشت

کشف 228 حلقه لاستیک خارجی قاچاق در مازندران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران از کشف 228 حلقه لاستیک خارجی قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 500 میلون ریال خبر داد.

افزایش مصرف برق و گاز در مازندران به مرز هشدار رسید

معاون امور عمرانی استاندار مازندران نسبت به آسیب‌های جدی افزایش مصرف برق و گاز و قطعی آن به واحدهای تولیدی و صنعتی هشدار داد و خواستار رعایت الگوی مصرف برای جلوگیری از خاموشی برق و قطع گاز به خصوص در واحدهای صنعتی شد.

پلمب

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر از پلمب 21 واحد صنفی متخلف کرونایی در 24 ساعت گذشته در سطح این شهرستان خبر داد.

درخواست استاندار مازندران از وزیر بهداشت: ورود به مازندران فقط با پلاک بومی انجام شود

استاندار مازندران گفت: آخرین انتظار ما این است که در بحث تردد ملاحظاتی صورت گیرد و ورود به استان مازندران مانند نوروز99 با پلاک بومی و ارائه کارت ملی انجام شود.

وضعیت قرمز کرونایی وزیر بهداشت را به مازندران آورد

دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی کشور به منظور بررسی وضعیت کرونایی مازندران از نزدیک ، شنبه شب وارد این استان شد.

هراز امشب و فرداشب مسدود است

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محور هراز امشب و فردا شب مسدود است.

وضعیت کرونای مازندران

مطابق با آخرین بروزرسانی وضعیت کرونایی شهرستان های کشور، 5 شهر استان مازندران در وضعیت بسیار پر خطر کرونایی قرار گرفته و قرمز شده اند

مددجویی

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران از امضای تفاهم نامه برای آموزش صنایع دستی به مددجویان زندان ها خبر داد و گفت: کارت صنعتگری به مددجویان داده می شود.

آواز امیری و کئی‌پلای مازندران ثبت ملی شد

آواز امیری خوانی ، مهارت ساختن و نواختن ساز سنتی " دسرکوتن " و پخت " کئی پلا " به همراه پخت هفت نوع غذای سنتی دیگر از استان مازندران به عنوان میراث ناملموس فرهنگی در فهرست آثار ملی ثبت شد.

حمام تاریخی میرزا یوسف بابل در آستانه فروپاشی

حمام تاریخی میرزا یوسف بابل که از آثار ثبتی تحت تملک اوقاف و امرو خیریه می‌باشد، این روزها با فروریختن بخشی از گنبد بنا در مسیر تخریب و فروپاشی قرار گرفته است.

سطح کشت شبه گندم در مازندران ۱۰ درصد بیشتر شد

 

آمارهایی که طی روزهای اخیر جهاد کشاورزی مازندران ارائه کرده نشان می‌دهد که اقبال کشاورزان شالیکار مازندران به کشت علوفه " تریتیکاله " که شبه‌گندم هم نامیده می‌شود ، در شالیزارها به عنوان کشت دوم رو به افزایش گذاشته و امسال به سطح سه هزار و ۵۰۰ هکتار رسیده است.

قیمت پرتقال مازندران / افزایش 150 درصدی شب عید

ستاد تنظیم بازار قیمت خرید هرکیلوگرم پرتقال مازندران برای شب عید در کف کامیون را ۱۰۵ هزار ریال اعلام کرد که حدود ۱۵۰ درصد بیشتر از سال گذشته است.

نخستین بندر صیادی مازندران به بخش خصوصی واگذار شد

بندر صیادی بابلسر که به طور رسمی با قرارداد یک ساله به اتحادیه کیلکاگیران مازندران به عنوان بخش خصوصی واگذار شده ، علاوه بر کاهش بار مالی دولت ، فرصت توسعه فعالیت‌های چند منظوره را فراهم کرده و باعث خوشحالی صیادان شده است.

صفحه1 از270

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار