\
آخرین اخبار پزشکی و بهداشتی و توصیه های سلامت

واکسن آنفولانزا

با گذشت 15 روز از شروع پاییز و 25 روز از آغاز زمان طلایی تزریق واکسن آنفلوآنزا، مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو، توزیع داروخانه‌ای واکسن را به واردات مجدد موکول کرد.

تشخیص کرونا

دانشمندان با طراحی یک تست بویایی ساده امکان تشخیص ابتلا به کووید ۱۹ در خانه را برای افراد مهیا کردند.

رعایت پروتکل های بهداشتی در مازندران پایین تر از متوسط کشوری / وضعیت کرونا در استان مازندران

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۴۵۷ هزار و ۲۱۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۸۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۶ هزار و ۱۶۹ نفر رسیده است.

شمار جانباختگان بیماری کووید۱۹ در کشور به ۲۵ هزار و ۵۸۹ نفر رسید/ وضعیت اپیدمی کرونا سخت تر می شود

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با فوت ۱۹۵ بیمار دیگر مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان بیماری کووید۱۹ در کشور به ۲۵ هزار و ۵۸۹ نفر رسید، ۲۶ استان کشور در وضعیت قرمز هستند.

کرونا

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۴۰۷ هزار و ۳۵۳ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۴۰ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۳ هزار و ۴۵۳ نفر رسیده است.

سخنگوی بهداشت

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با فوت ۱۳۲ بیمار کرونای دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان بیماری کووید۱۹ در کشور به ۲۲ هزار و ۵۴۲ نفر رسید و ۲۸ استان در وضعیت قرمز یا هشدار کرونا قرار دارند.

کرونا
  • فرماندار شهرستان سیمرغ خبر داد؛

شهرستان سیمرغ از وضعیت سفید کرونا خارج شد

فرماندار شهرستان سیمرغ با اعلام اینکه تا یک هفته پیش این شهرستان جزء شهرهای سفید کرونایی استان مازندران بود،گفت : به دلیل بی تفاوتی مردم نسبت به شیوع این بیماری ، شاهد افزایش ابتلا به بیماری کووید 19 طی روزهای اخیر هستیم .

رئیس بیمارستان رازی قائمشهر

رئیس بیمارستان رازی شهرستان قائمشهر ،گفت:بیمارستان رازی به عنوان پایلوت بیماران کرونایی با مشکل تامین کادر درمانی پرستار مواجه است و فعلا فقط 8 تخت خالی در این بیمارستان موجود می باشد.

کرونا در مازندران افزایش

شیوع ویروس کرونا در مازندران افزایش چشمگیری را تجربه می کند و به بالاترین میزان خود رسیده و همچنین شناسایی موارد کرونا در کودکان در حال افزایش است

کرونا در مازندران

سخنگوی وزارت بهداشت از رکورد شکنی تازه کرونا در ایران خبر داد و گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۲۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.

کمال علیپور نماینده قائمشهر

نماینده مردم قائمشهر ، سوادکوه ، سوادکوه شمالی ، جویبار و سیمرغ در مجلس یازدهم ،گفت : مشکل بیمارستان رازی توسط ارگان‌های مرتبط با نامه نگاری و تنظیم صورت جلسه بر طرف می شود.

دکتر لاری سخنگوی وزارت بهداشت

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.

دکتر لاری سخنگوی وزارت بهداشت

استناد نیوز / دکتر لاری سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۲۶۱۲ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی انصار الحسینی

فرماندار سوادکوه شمالی با بیان اینکه 15 اصناف آسیب دیده از کرونا در این شهرستان تسهیلات دریافت کرده اند،گفت: به هر یک از این واحدها مبلغ پنج میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

واکسن کرونا ساخته شد

شرکت آمریکایی "نواواکس" اعلام کرد که فاز یک آزمایش بالینی واکسن کروناویروس را آغاز کرده است.

طاووس غلامی بهورز روستای ابجر قائمشهر

بهورز خانه بهداشت روستای ابجر شهرستان قائمشهر تعداد خانوارهای تحت پوشش این خانه بهداشت را 328 خانوار اعلام کرد و گفت : مبارزه با ویروس کرونا همچنان ادامه دارد بنابراین مردم با رعایت فاصله گذاری اجتماعی از احتمال بروز این بیماری جلوگیری کنند.

صفحه1 از35

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار