آخرین اخبار پزشکی و بهداشتی و توصیه های سلامت

واکسن کرونا ساخته شد

شرکت آمریکایی "نواواکس" اعلام کرد که فاز یک آزمایش بالینی واکسن کروناویروس را آغاز کرده است.

طاووس غلامی بهورز روستای ابجر قائمشهر

بهورز خانه بهداشت روستای ابجر شهرستان قائمشهر تعداد خانوارهای تحت پوشش این خانه بهداشت را 328 خانوار اعلام کرد و گفت : مبارزه با ویروس کرونا همچنان ادامه دارد بنابراین مردم با رعایت فاصله گذاری اجتماعی از احتمال بروز این بیماری جلوگیری کنند.

دکتر محمد گران رئیس شبکه بهداشت شهرستان قائمشهر

مدیر شبکه بهداشت شهرستان قائمشهر با تاکید درباره خطر ابتلا به ویروس کرونا ، گفت:تا زمانی که راه درمان ویروس کرونا کشف نشده است ، همه مردم جهان در خطر هستند.

قاسمی شورای اسلامی کوهی خیل

رئیس شورای اسلامی شهر کوهی خیل جویبار از تشکیل قرض الحسنه توسط خیرین شهر به منظور کمک به افراد آسیب دیده خبر داد و گفت: در صندوق قرض الحسنه امام حسین ( ع ) حدود 130 میلیون تومان جمع آوری شده است تا به خانوارهای آسیب دیده از بیماری کرونا مبلغی بین 2 میلیون تا 2 میلیون و 500 هزار تومان با نرخ صفر درصد واریز شود.

کنترل نسبی اپیدمی کرونا در «تهران»/ احتمال تغییر آمار مبتلایان با افزایش تراکم جمعیت

 استنادنیوز؛ فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به کنترل نسبی اپیدمی کرونا در کلانشهر تهران، گفت: ممکن است حجم زیاد ترافیک، تراکم جمعیت در ناوگان حمل و نقل عمومی و ترددهای غیرلازم در سطح شهر، آمارها را در هفته‌های پیش رو دستخوش تغییر کند.

احمد یگانه رئیس شورا اسلامی روستا حاجیکلا جویبار

رئیس شورای روستای حاجیکلا بخش مرکزی شهرستان جویبار از توزیع 2 مرحله ماسک رایگان توسط دهیاری ، شوار و پایگاه مقاومت شهید جعفری در بین اهالی این روستا خبر داد.

ذبیح الله متولیان شورا بخش مرکزی جویبار

رئیس شورای روستای شاه رضا بخش مرکزی جویبار با بیان اینکه به منظور مقابله با ویروس کرونا پنج مرحله سم پاشی در این روستا انجام شده است، گفت: به مناسبت نیمه شعبان عطرافشانی در مساجد، تکیه ها و خانه های این روستا انجام شده است.

سیدجعفر موسوی شورا میدانسر قائمشهر

عضو شورای روستای میدانسر شهرستان قائمشهر از هشت مرحله ضدعفونی معابر و کوچه های این روستا برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد و گفت که ضدعفونی و آهک پاشی این روستا برای مقابله با این ویروس همچنان ادامه دارد.

فرید صمدایی بخشدار مرکزی شهرستان سیمرغ

بخشدار مرکزی شهرستان سیمرغ از توزیع هفت هزار ماسک بهداشتی در روستاهای بخش مرکزی این شهرستان خبر داد و گفت: ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن عمومی در سطح این روستاها به صورت یک روز در میان در حال انجام شدن است.

دهیار درویش محمدشاه جویبار

دهیار روستای درویش محمدشاه از توابع بخش مرکزی شهرستان جویبار از ۵ مرحله سم پاشی برای مبارزه با ویروس کرونا در روستا خبر داد و گفت: همچنین یک مرحله آهک پاشی نیز در سطح معابر عمومی و خیابانهای روستا انجام شده است.

روستا درکاسر جویبار

ذی حساب شورای روستای درکاسر از توابع بخش مرکزی شهرستان جویبار از توزیع ۶۰۰ ماسک در بین اهالی روستا خبر داد و گفت: مایع ضدعفونی کننده نیز توسط چند خیر خریداری و بین ۱۶۰ خانوار این روستا توزیع شده است.

ولیزاده دهیار گلیرد جویبار

دهیاری روستای گلیرد از توابع بخش مرکزی شهرستان جویبار با بیان اینکه توسط خواهران بسیج روستا یکهزار و ۴۰۰ عدد ماسک تهیه و توزیع شده است، گفت: پنج مرحله سم پاشی در معابر و خیابان های روستای گلیرد انجام شده است و در این پنج مرحله ۱۴ هزار لیتر محلول مصرف شده است.

روستا کوتنا رحمان اسدالله پور و رمضان تقوی

رئیس شورای روستای کوتنا شهرستان قائمشهر از 17 مرحله سم پاشی و ضدعفونی در سطح این روستا خبر داد و گفت : این اقدامات با کمک نیروهای داوطلب به صورت خودجوش در حال انجام است.

آخرین آمار کرونا در ایران و جهان / دوشنبه 25 فروردین + اینفوگرافی

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ویروس کرونا و مبتلایان به آن را در 24 ساعت گذشته و تا امروز اعلام کرد

اسرافیل یزدانی بهزیستی قائمشهر

رئیس اداره بهزیستی شهرستان قائمشهر از توزیع 600 بسته غذایی به ارزش 90 میلیون تومان بین زنان سرپرست خانوار ، معلولین ، مناطق کم برخوردار و آسیب دیده این شهرستان خبر داد .

2 هزار ماسک و مواد بهداشتی در روستای بیزیکی توزیع شد / پویش مردمی ماندن در خانه بخش مرکزی شهرستان جویبار

به منظور مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از گسترش آن روستائیان بخش مرکزی شهرستان جویبار علاوه بر پویش ماندن در خانه در حال ضدعفونی و توزیع ماسک بهداشتی هستند تا این ویروس هر چه سریعتر ریشه کن شود .

صفحه1 از34

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار