آخرین اخبار اقتصادی و اخبار بیمه و بانک و قیمت دلار

افزایش قیمت لبنیات در کمتر از ۳ ماه

استناد نیوز، قیمت لبنیات به فاصله کمتر از سه ماه افزایش یافته این درحالی است که بخش زیادی از مصرف کنندگان قدرت خرید این محصولات با نرخ های قبلی را نیز نداشتند.

فردا آخرین مهلت ثبت‌نام وام ضروری بازنشستگان کشوری
  • معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد:

فردا آخرین مهلت ثبت‌نام وام ضروری بازنشستگان کشوری

استناد نیوز،  معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: قرار است سه‌شنبه ۳۰ مهر ۹۸ ثبت‌نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری پایان یابد.

کارفرمایان با چک یا سفته ضمانت نمی تواند کاری انجام دهند/ ابطال چک اعلام می شود

استناد نیوز، دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران گفت: عمدتاً در محاکم قضایی روقتی کارگر ادعا می کند که چک یا سفته ای تحت عنوان ضمانت از او گرفته اند،ابطال آن اعلام می شود وکارفرما هم با این مدارک نمی تواند کاری انجام دهد.

تولید گندم در کشور فراتر از نیاز است /نرخ خرید تضمینی گندم در جهت منافع ملی نیست

استناد نیوز، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: دولت از 13 میلیون گندم تولیدی در کشور 8 میلیون تن گندم را از گندمکاران خریداری کرده است؛ این در حالی است که نیاز کشور به گندم در حدود 10 میلیون تن است.

عملکرد ضعیف وزارت راه در بخش مسکن؛ برنامه‌هایی که روی کاغذ ماند

استناد نیوز، گرچه وزارت راه در یکسال اخیر طرح اقدام ملی مسکن و چند "تام" را رونمایی کرده اما به گفته نمایندگان مجلس و فعالان این بخش وزارتخانه مذکور در بخش مسکن عملکرد ضعیفی در ۱۲ ماهه اخیر داشته است.

ترافیک سنگین در محورهای مهران و ایلام

استناد نیوز، سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از ترافیک سنگین در محور منتهی به ایلام مهران و ایلام خبر داد.

خدمات ویژه بانک ملی ایران برای روشندلان

استناد نیوز، بانک ملی ایران که همواره تلاش کرده تا حد امکان خدمات خود را به همه اقشار جامعه به صورت یکسان ارائه کند، برای هموطنان روشندل نیز شرایط ویژه خدمت رسانی را فراهم کرده است.

قیمت گوشت قرمز کاهش یافت

استناد نیوز، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی،تامین، تنظیم و توزیع بازار وزارت صمت با بیان اینکه سیاست‌های دولت در تنظیم بازار گوشت منجر به کاهش قیمت‎ها در بازار شد، قیمت‌های جدید گوشت قرمز را اعلام کرد.

نقش فعال بانک رفاه در حمایت از ملی پوشان کشورمان در مسابقات داخلی و بین المللی، حمایت از تیم های کارگری، ترویج فرهنگ و روحیه ورزشی و حمایت از المپیادهای فرهنگی ورزشی

استناد نیوز، بانک رفاه در سال جاری سعی نموده است تا در راستای تعهد به مسئولیت های اجتماعی خود به عنوان یک سازمان پویا، وظیفه و رسالتش را با هدف تشویق کارکنان و همچنین عموم جامعه و ترویج ورزش دنبال کند. در همین راستا و در چهار وجه مختلف اقدامات مهم و مؤثری را به انجام رسانده است.

تصمیمات جدید ستاد تنظیم بازار برای باغداران سیب/خرید ۸۰۰ تومانی سیب از باغدار

استناد نیوز، کارگروه تنظیم بازار با پیشنهاد ارایه شده در راستای حمایت از تولیدکنندگان سیب درختی موافقت کرد.

شکایت از ایران خودرو به خاطر گران‌فروشی و تقلب

استناد نیوز، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: از ایران خودرو به خاطر گران‌فروشی و تقلب و از سایپا نیز به خاطر عدم اجرای تعهدات، به تعزیرات شکایت شده است.

وعده‌های اجرایی نشده در مناطق آزاد از جذابیت سرمایه‌گذاری در این مناطق می‌کاهد

استناد نیوز، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید با تغییر مدیریت‌ها این وعده‌ها اجرایی نشده و سرمایه‌گذارها دچار آشفتگی و مشکل می‌شوند در نتیجه مناطق آزاد جذابیت و جاذبه خود را از دست می‌دهند.

۳۲ سازمان درگیر صادرات و واردات هستند
  • عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

۳۲ سازمان درگیر صادرات و واردات هستند

استناد نیوز، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ۳۲ سازمان درگیر صادرات و واردات هستند آیا این حمایت از صادرات غیر نفتی است؟ برای آن چاره ای بیاندیشیم.

شرکت رنو مدیرعامل خود را برکنار کرد

 استناد نیوز، شرکت رنو مدیرعامل خود را در شرایطی برکنار کرد که با شریک ژاپنی خود، نیسان، به دنبال احیای اتحادشان هستند.

هشدار وزیر نیرو :حریم رودخانه‌ها باید آزاد شود

استناد نیوز، وزیر نیرو با هشدار در خصوص تصرف حریم رودخانه‌ها و آثار زیان‌بار آن گفت: در مجموعه شرکت مدیریت منابع آب ایران، رفع تصرف از بستر و حریم رودخانه‌ها در حال پیگیری است.

مردم ایران نصف کشورهای درحال توسعه مالیات می‌دهند

استناد نیوز، رئیس سازمان امور مالیاتی کشور با بیان این که در حال حاضر چیزی حدود ۸ درصد از مجموع درآمدهای مردم به عنوان مالیات در اختیار دولت قرار می گیرد گفت در کشورهای درحال توسعه این رقم حدود دو برابر و در کشورهای پیشرفته حدود چهار برابر است.

صفحه 1 از 75

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار