نرخ واقعی دلار در ایران بین ۵ هزار و ۹۳۰ تومان تا ۶ هزار و ۵۴۰ تومان

استنادنیوز؛ یک استاد دانشگاه با بیان نتایج یک بررسی از نرخ واقعی دلار در ایران و اینکه نرخ بزودی به زیر ۷ هزار تومان باز خواهد گشت، گفت: نرخ واقعی دلار در ایران بین ۵ هزار و ۹۳۰ تومان تا ۶ هزار و ۵۴۰ تومان است.

سونامی افزایش قیمت ها در بازار مسکن/ افزایش روانی قیمت مسکن در پی ممنوعیت صدور پروانه ساخت

استنادنیوز؛ براساس مصوبه شورای عالی شهرسازی، شهرداری تهران حق صدور پروانه ساخت مگر برای نوسازی بافت فرسوده در ۵ سال آینده را ندارد.

پیش بینی کارشناسان اقتصادی/طلا این هفته گران می شود

استنادنیوز؛ در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز، هر دو گروه کارشناسان وال‌استریت و سرمایه‌گذاران پیش‌بینی کردند قیمت طلا در هفته جاری روند صعودی جدیدی پیدا کند.

قیمت دلار، سکه و طلا امروز 21 مهرماه در بازار

استنادنیوز؛ امروز در بازار آزاد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 500 هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 350 هزار تومان معامله شد.

پایانه مرزی شلمچه از سوی عراق بسته شد

استنادنیوز؛ مدیر توسعه تجارت سازمان منطقه آزاد اروند گفت:با بسته شدن بخش تجاری پایانه مرزی شلمچه از سوی عراق از روز شنبه تا اطلاع ثانوی مبالادت تجاری در این مرز بین المللی متوقف شد.

اتهام فساد سیستماتیک در کشور راهبرد آمریکا برای ایجاد نارضایتی در کشور/تقدیر از بیانیه ۹۰۰ استاد دانشگاه

استنادنیوز: امام جمعه موقت تهران با تأکید بر لزوم برخورد با محتکرین تصریح کرد: برنامه قوه قضاییه در مورد رسیدگی به احتکار با جدیت ادامه پیدا کند و کسبه نیز گران‌فروشی نکنند. 

قاچاق یک میلیارد لیتر سوخت در سه ماه گذشته/ سوءاستفاده ۱۰۰ هزار کارت مهاجر در سیستان

استناد نیوز:  رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: ظرف دو، سه ماه گذشته یک میلیارد لیتر سوخت قاچاق از کشور خارج شده است.

قیمت ارز مسافرتی امروز  18 مهرماه

استنادنیوز؛ شعب منتخب بانک های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان که مسئولیت فروش ارز مسافرتی به مردم را برعهده دارند، روزانه بعد از دریافت نرخ ارز از سوی بانک مرکزی توزیع ارز به مسافران را آغاز می کنند.

قیمت خرید و فروش دلار در بانک ها

استنادنیوز؛ بعد از شتاب ریزش قیمت ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی از بانک ها خواست نسبت به خرید ارزهای مردمی فعال شوند.

قیمت سکه، طلا و قیمت ارز امروز  18 مهرماه

استنادنیوز؛ امروز در بازار آزاد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 610 هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 400 هزار تومان معامله شد.

چرا موبایل در بازار ارزان نشد/وعده های وزیر هم اثر نکرد

استنادنیوز؛ در ماههای اخیر قیمت گوشی تلفن همراه با جهش های قیمتی غیر قابل توجیه مواجه شده است. بعداز سیاست اول ارزی و تخصیص ارز 4200 تومانی تعدادی از مدیران شرکتهای وارد کننده گوشی به دلیل تخلفات رخ داده در بحث واردات و عرضه گوشی در دادگاههای کیفری با چالشهای جدی مواجه شده اند.

قیمت دلار،سکه و طلا در 17 مهر

استنادنیوز؛ قیمت طلا، دلار و سکه امروز ۱۷ مهر را مشاهده می نمایید.

۱۲ ایراد در لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده

استنادنیوز؛ یک استاد دانشگاه در مورد اصلاحات لایحه مالیات بر ارزش‌افزوده در کمیسیون اقتصادی، گفت: 12 اشکال به این اصلاحات وارد است، در بند «ج» ماده 1 آمده که مالیات متعلق به مؤدیان سامانه بدون مداخله عوامل سازمان امور مالیاتی و طبق خوداظهاری تعیین می‌شود.

قیمت طلا و سکه دوباره کاهش یافت

استنادنیوز؛ در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی یک میلیون و 800 هزار تومان، ربع سکه یک میلیون تومان و هر قطعه سکه گرمی 620 هزار تومان فروخته می‌شد.

وزیر ارتباطات؛ گوشی تلفن 50 درصد ارزان تر می شود

استنادنیوز؛ جهرمی وزیر ارتباطات با اشاره به کاهش نرخ ارز گفت:قیمت گوشی موبایل در روزهای آینده تا 50 درصد دیگه کاهش می یابد.

قیمت ارز باید 4 تا 5 هزار تومان باشد/بانک مرکزی قیمت ارز در بازار را رها کرده بود

استنادنیوز؛ یک استاد دانشگاه تاکید کرد: با توجه به درآمدهای جامعه قیمت ارز  مناسب در بازار حدود 4 تا 5 هزار تومان باشد و قیمت‌های بیش از آن قطعا به مردم و حتی دولت فشار وارد می‌کند.

صفحه1 از16
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟

www.estenadnews.ir

آخرین اخبار