تراز بی سابقه  ۱۰۲ هزار واحدی در تاریخ بازار سرمایه ایران

استنادنیوز؛ در حال حاضر بازیگران بازار سرمایه شاهد رشد بی‌سابقه نماگر اصلی بازار تا کانال ۱۰۲ هزار واحدی هستند به طوری که در بیشتر گروه‌ها صف‌های پایدار خرید به وجود آمده و قیمت سهم ها لحظه به لحظه در حال افزایش است.

شرکت رنو تاکنون 65 میلیون یورو در ایران سرمایه گذاری کرد/رنو ماندگار شد

استنادنیوز؛مجموعه خودروسازی رنو 130 میلیون یورو سرمایه گذاری به صورت مشارکتی در ایران انجام دهد که تاکنون 65 میلیون یورو از این میزان سرمایه گذاری را در ایران انجام داده است.

چرا وزارت نیرو برای انتخاب مدیران فراخوان می دهد/پشت پرده این فراخوان ها چست؟

استنادنیوز؛ یکی از مخاطبین سایت مطلبی از سومین فراخوان وزارت نیرو مبنی بر انتخاب برخی از مدیران شرکت های زیرمجموعه این وزارت خانه برای ما ارسال کرد که باهم می خوانیم.

اکثر فعالیت‎های اقتصادی نیروهای مسلح واگذار یا درحال واگذاری است

استنادنیوز؛ وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص آخرین وضعیت واگذاری بنگاه‌های اقتصادی نیروهای مسلح، گفت: اکثر فعالیت‎های اقتصادی نیروهای مسلح واگذار شده و یا درحال واگذاری است.

آیا بانک مرکزی هر اونس طلا را 72 دلار گرانتر از قیمت جهانی عرضه می کند؟

استنادنیوز؛سیف در پاسخ به این پرسش که گفته می شود بانک مرکزی هر اونس طلا را 72 دلار گرانتر از قیمت جهانی عرضه می کند؟ گفت: چنین مطلبی صحت ندارد.

افزایش  2 تا 40 میلیون تومانی خودرو در بازار/هجوم مردم برای خرید خودرو

استنادنیوز؛ عرضه محدود خودرو از سوی خودروسازان ، حضور شدید واسطه ها و دلالان در بازار، هجوم مردم برای خرید خودرو نه برای مصرف بلکه برای حفظ سرمایه  باعث افزایش 2 تا 40 میلیون تومانی خودرو در بازار شد.

شامپوی اختصاصی برای زخم‌ها که از سوی محققان ایرانی به مرحله تجاری‌سازی رسید

استنادنیوز؛ سید صدرالدین نبوی محقق ایرانی گفت: شوینده اختصاصی زخم‌ها که از سوی محققان ایرانی به مرحله تجاری‌سازی رسیده است.

آیا بانک صادرات دچار ورشکستگی شد؟/بانک صادرات بیش از نصف سرمایه خود با زیان مواجه شد

استنادنیوز؛ مدیرعامل بانک صادرات تصریح کرد: در حال حاضر بانک صادرات بیش از نصف سرمایه خود با زیان مواجه بوده و مشمول ماده 141 قانون تجارت است.

درسال حمایت از کالای ایرانی / واردات میلیاردی قرقره، ماسوره، دوک

استنادنیوز؛ در آمارهای گمرکی بندی با عنوان قرقره، ماسوره، دوک و تکیه‌گاه‌های همانند از خمیر کاغذ یا مقوا برای پیچیدن نخ‌های نساجی در نظر گرفته شده است.

کارت های بازرگانی حیات خلوتی برای سودجویان/افراد کم‌سواد و روستایی قربانیان کارت های بازرگانی

استنادنیوز؛ سال‌هاست موضوع فرار مالیاتی از طریق کارت بازرگانی از گوشه و کنار به گوش می‌رسد؛ کارت‌هایی که روزی قرار بود برای هویت‌بخشی به بازرگانان و ایجاد سازوکار شفافیت تجارت کشور شکل بگیرد.

ایران قطب صنعت برق منطقه است/یارانه ثروتمندان بلای جان صنعت برق

استنادنیوز؛اعطای یارانه برق به ثروتمندان و اقشار پردرآمد سرانجام صدای اعتراض اردکانیان وزیر نیرو را هم درآورد و او تأکید کرد که یارانه برق به ثروتمندان و بخش‌های پرمصرف جامعه چالش جدی صنعت برق است.

تغییر در شرایط پرداخت ارز مسافرتی و ارایه ارز مورد نیاز برای واردکنندگان

استنادنیوز؛ برخی تغییرات در شیوه تخصیص ارز کشور صورت گرفته که از جمله آن، تغییر در شرایط پرداخت ارز مسافرتی و ارایه ارز مورد نیاز برای واردکنندگان است.

حائری؛ تابستان امسال نیاز به تمرکز و یکپارچگی در بخش توزیع برق داریم

استنادنیوز؛ معاون وزیر نیرو بیان کرد؛ در تابستان و در زمان پیک مصرف، نیاز به تمرکز و یکپارچگی در بخش توزیع برق داریم، چرا که به دلیل کاهش بارندگی‌ها، میزان منابع تولید برق کاهش یافته که این مسئله مسئولیت بخش توزیع را سنگین‌تر می‌کند.

پیش فروش سکه از سوی بانک مرکزی متوقف شد

استنادنیوز؛ طرح پیش فروش سکه که از چهارم آذر ماه آغاز و در اواخر بهمن ماه با شرایطی جدید تمدید شد، امروز از سوی بانک مرکزی متوقف شد.

قطر خلاء دوبی را در گلوگاه ارزی کشور پر می کند

استنادنیوز؛ یک مقام ارشد بانک مرکزی گفت:قطر خلاء دوبی را در گلوگاه ارزی کشور پرکرده و به هاب ارزی ما تبدیل می‌شود.

چرا قیمت گوشت قرمز پایین نمی‌آید/کمبود عرضه یا مافیای بازار گوشت؟

استنادنیوز؛ کمبود عرضه، صادرات دام زنده،‌افزایش نرخ دلار،مافیای واردات و حضور دلالان از جمله دلایل و یا شاید بهانه‌ای برای افزایش قیمت گوشت قرمز در بازار است، اما واقعا مشخص نیست چرا سیاست‌های تنظیم بازاری بر قیمت گوشت قرمز بی‌اثر است.

صفحه1 از11

www.estenadnews.ir

فروشگاه اینترنتی فابی کالا

آخرین اخبار