قطر خلاء دوبی را در گلوگاه ارزی کشور پر می کند

استنادنیوز؛ یک مقام ارشد بانک مرکزی گفت:قطر خلاء دوبی را در گلوگاه ارزی کشور پرکرده و به هاب ارزی ما تبدیل می‌شود.

چرا قیمت گوشت قرمز پایین نمی‌آید/کمبود عرضه یا مافیای بازار گوشت؟

استنادنیوز؛ کمبود عرضه، صادرات دام زنده،‌افزایش نرخ دلار،مافیای واردات و حضور دلالان از جمله دلایل و یا شاید بهانه‌ای برای افزایش قیمت گوشت قرمز در بازار است، اما واقعا مشخص نیست چرا سیاست‌های تنظیم بازاری بر قیمت گوشت قرمز بی‌اثر است.

گلایه نماینده مردم رشت از امپراتوری اداره شدن منطقه آزاد انزلی

استنادنیوز؛نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم توجه رئیس منطقه آزاد به درخواستش گفت: منطقه آزاد انزلی امپراتوری اداره می‌شود و رئیسش پاسخگوی من نیست درحالی‌که هیچ وزیری چنین جرئتی ندارد.

تابستان امسال ۴ هزار مگاوات کسری برق داریم

استنادنیوز؛ مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی با تاکید بر اینکه ۸۵ درصد تعمیرات نیروگاهی انجام شده و تعمیرات تا پایان اردیبهشت تمام می‌شود، گفت: امسال تا 4 هزار مگاوات کسری برق داریم که باید از طریق مدیریت مصرف و تقاضا جبران شود.

مالیات بر ارزش افزوده تولید کشور را با چالش روبرو کرده است

استنادنیوز؛ رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: مالیات بر ارزش افزوده تولید کشور را با چالش روبرو کرده است و اگر دولت می خواهد تولید رونق بگیرد باید از تولیدکننده این مالیات را نگیرند یا به آن تخفیف دهند.

اختلال احتمالی در خطوط همراه اول در روزهای آینده

استنادنیوز؛همراه اول اعلام کرد: در روزهای آینده به دلیل عملیات فنی احتمالا مشکلاتی در خرید شارژ یا تعویض بسته ها و طرح های تشویقی ایجاد می شود، سرویس های پایه درگیر نخواهند شد.

چرا گذاشتید منابع ارز خرج خرید ویلا در خارج شود؟!

استنادنیوز؛سخنگوی دولت می‌گوید عده‌ای با منابع ارزی در کشورهای همسایه ویلا خریده‌اند.

تورم تک‌رقمی در مقابل رکود هیچ سودی ندارد/روحانی تنها کلید امیدش تورم تک‌رقمی است‌

استنادنیوز؛در آستانه سال 97 و با بسته شدن پرونده آنچه در اقتصاد سال 96 بر کشور گذشت پیش‌بینی آینده اقتصادی ایران کار دشواری نیست‌.

با اقتصادِ مبتنی بر صادرات مواد خام نمی‌توان مشاغل پایدار صنعتی ایجاد کرد

استنادنیوز؛ اداره بررسی‌ها و سیاست‌های اقتصادی بانک مرکزی گزیده آمارهای اقتصادی سال 96 تا پایان دی ماه را منتشر کرد. بخش تراز پرداخت‌های این گزارش نشان می‌دهد که ایران تا پایان دی ماه، 30 میلیون و 491 هزار تن کالا وارد کرده است.

سامانه اعلام حقوق مدیران چه شد؟

استنادنیوز؛ روزنامه فرهیختگان درباره اجرای ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه گزارش داده است:‌ اواسط اردیبهشت‌ماه 95، فیش‌های حقوقی چند ده‌میلیونی برخی از مدیران ارشد بیمه مرکزی در فضای رسانه‌ای منتشر شد که بازتاب زیادی در جامعه داشت و منجر به استعفای رئیس بیمه مرکزی شد.

چگونه بزرگ‌ترین کارخانه ماشین‌آلات راه‌سازی خاورمیانه نابود شد؟

استنادنیوز؛روزنامه اصلاح‌طلب مردم‌سالاری درباره شرکت هپکو گزارش داده است:‌ شرکت تولید تجهیزات سنگین (هپکو) برای دهه‌ها یکی از معدود شرکت‌های موفق صنعتی ایران بود و به نماد صنعت ماشین‌آلات راه‌سازی کشور تبدیل شده بود.

کاش دلار 7000تومان می‌شد

استنادنیوز؛ عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی با توجه به سیاست های دولت گفت:کاش دلار 7000تومان می‌شد.

مسکن 22 درصد گران شد/مشاور روحانی: زیر نرخ تورم است (!)

استنادنیوز؛ در حالی که آمار دولت نرخ تورم را 8 درصد اعلام می‌کند؛ قیمت مسکن به عنوان مسئله اصلی در سبد هزینه بسیاری از خانوارها، 22 درصد افزایش یافت.

سوء استفاده از خلاهای موجود در گمرک/کشف فساد چند میلیاردی در گمرک

استنادنیوز؛ این فساد مالی از سوی واحد بازرسی  گمرک ایران کشف شده اما سوال مهمی که وجود دارد این است که وقوع این فساد دقیقا از چه سالی آغاز شده و میزان دقیق فساد چه میزان بوده است؟

همراه اول و شرکت مخابرات تا پایان سال 97 باید ادغام شود

استنادنیوز؛ مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران گفت: طبق تکلیف، همراه اول و شرکت مخابرات تا پایان سال 97 باید ادغام شود.

انعقاد ۳۱.۷ میلیارد دلار قرارداد فایناس در پسابرجام

استناد؛آمارها نشان می‌دهد، در پسابرجام ۳۱.۷ میلیارد دلار فاینانس با کشورهای مختلف منعقد شده‌است، اما جذب آنها روند مناسبی ندارد.

صفحه1 از10
آیا از عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در حوزه اشتغال رضایت دارید؟

فروشگاه اینترنتی فابی کالا

www.estenadnews.ir

فروشگاه اینترنتی فابی کالا

آخرین اخبار