اخبار مجلس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان

اسامی دریافت‌کنندگان ارز دولتی به صورت شفاف اعلام شود
  • عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی:

اسامی دریافت‌کنندگان ارز دولتی به صورت شفاف اعلام شود

استناد نیوز، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: برای مبارزه با این کار باید اسامی دریافت‌کنندگان ارز دولتی به صورت شفاف اعلام شود.

جزئیات بازداشت دو نماینده مجلس به دلیل اخلال در بازار خودرو

استنادنیوز؛ روز گذشته فریدون احمدی و محمد عزیزی نمایندگان زنجان و ابهر به دلیل اخلال در بازار خودرو بازداشت و به زندان اوین منتقل شدند اما با قرار وثیقه یک میلیاردی آزاد شدند.

آسیب فساد بسیار جدی است
  • خجسته در تشریح عملکرد فراکسیون "مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری" مطرح کرد:

آسیب فساد بسیار جدی است

استناد نیوز، رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری گفت: آسیب فساد بسیار جدی است و با تمام این توصیف‌ها فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی ایستاده و در تمام جبهه‌ها کار کرده است.

لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان و اصولگرایان به حاشیه نمی رود/حدود 50 درصد از جمعیت ایران در انتخابات مجلس مشارکت می کنند

استنادنیوز؛ نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی حضور در انتخابات را قوی‌ترین نوع مشارکت مردم در نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: پیش‌بینی من این است که در مجموع حدود 50 درصد از جمعیت ایران در انتخابات پیش‌رو شرکت می‌کنند.

واگذاری بندر چابهار به روسیه شایعه است/ ایران از فعالیت اقتصادی روسیه برای انتقال کالا از بندر چابهار استقبال می کند

استنادنیوز؛ عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: ایران از فعالیت اقتصادی روسیه و انتقال کالا از مسیر بندر چابهار استقبال می کند، اما این مسئله به معنای جایگزین کردن سرمایه گذاران فعلی با سرمایه گذاران جدید نیست.

اظهارات تند نماینده مجلس: درب مجلس را ببندید مردم بدانند مجلس ندارند

استناد نیوز،  نماینده یزد گفت: مجلس در حال ضعیف شدن است و وقتی مجلس در حال ضعیف شدن است نمی‌توانیم حرفی نزنیم.

نماینده مجلس

شریعت نژاد نسبت به شایعات مطرح شده در فضای مجازی پیرامون «موافقت مشروط نمایندگان مازندران با انتقال آب دریای خزر» واکنش نشان داد

تفحص از شهرداری‌‌ها در دستور کار مجلس قرار می گیرد!

استناد نیوز، عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: اعضای کمیسیون شوراها تفحص از شهرداری‌ها به دلیل دریافت حقوق نجومی برخی از شهرداران را کلید بزنند.

بانک‌ها در پرداخت وام ازداج دست‌اندازی نکنند

استناد نیوز، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن درخواست از بانک‌‌ها برای ارائه تسهیلات ازدواج به جوانان و دست‌اندازی نکردن در مسیر پرداخت این وام، گفت: بانک‌ها به مصوبه مجلس عمل نمی‌کنند و مشکلاتی ایجاد می‌کنند.

سیف باید پاسخگوی حیف و میل و سوءمدیریت فراوان در بانک مرکزی باشد

استنادنیوز؛ نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به نهیب مقام معظم رهبری درباره خصوصی‌سازی به دولت مبنی بر اینکه اشتباهات فراوانی در این موضوع رخ داده تصریح کرد: نتایج آن تخلفات به تاراج رفتن بیت‌المال منجر شده است.

هیچ فهرستی از 21 میلیارد دلار به تاراج رفته ارز با نرخ 4200 تومانی وجود ندارد

استنادنیوز؛ حاجی دلیگانی بیان داشت: متاسفانه هنوز هیچ فهرستی از 21 میلیارد دلار به تاراج رفته ارز با نرخ 4200 تومانی در سال گذشته منتشر نشده است.

نجفی؛ وزارت صمت نگاه استراتژیکی نسبت به تنظیم بازار ندارد

استناد نیوز، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید وزارت صمت آگاهی، برنامه، حساسیت و مسئولیت پذیری لازم نسبت به بازار که محل تامین مایحتاج مردم، تولید کنندگان و تامین کنندگان است را ندارد.

دلیل تخفیف نفتی؛ ریسک خرید از ایران و هزینه‌های انتقال پول

استناد نیوز، عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه تبصره تخفیف در مذاکرات برای فروش نفت همیشه وجود داشته است، گفت: ریسک خرید نفت از ایران به دلیل تحریم و هزینه‌های انتقال پول دو دلیل اصلی تخفیف در فروش نفت به شمار می‌آیند.

فعالیت کارگران ایرانی در خارج از کشور باید ساماندهی شود

استناد نیوز،عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی، مجلس بر ضابطه‌مند کردن فعالیت کارگران ایرانی در خارج کشور تاکید کرد و گفت: بازسازی خرابی‌های و ویرانی‌های گسترده‌ سوریه فرصت مناسبی برای پیمانکاران و شرکت‌های توانمند ایرانی در زمینه خدمات فنی و مهندسی است.

صفحه 1 از 15

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

محبوب های مجلس

آخرین اخبار