هشدارقاطع به متصرفان بستر رودخانه‌ها/ اقدامات خلاف قانون در شرایط کرونایی مخفی نمی‌ماند

استنادنیوز؛ مدیر منابع آب شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت با هشدار قاطع به متصرفان بستر رودخانه‌ها گفت: اقدامات خلاف قانون در شرایط کرونایی از دید قانون مخفی نمی‌ماند.

هشدار بارش برف سنگین در ارتفاعات مازندران

استنادنیوز؛ فرمانده پلیس راه ولی‌آباد کندوان گفت: با توجه توجه به هشدار هواشناسی در ارتفاعات استان از دقایقی دیگر بارش برف سنگین و به‌صورت پایداری در راه است.

۸۵ درصد از مردم بابل در بحث ویروس کرونا غربالگری شدند/ فعالیت 720 گروه جهادی

استنادنیوز؛ فرمانده بسیج ناحیه مقاومت بابل گفت: ۷۲۰ گروه جهادی برای ضد عفونی کردن سطح شهر و روستای بابل اعزام، ۸۵ درصد از مردم غربالگری، ۷۵ کارگاه تولید ماسک و لوازم بهداشتی راه‌اندازی شد.

عملکرد 10 ماهه بنیاد شهید مازندران در سال جاری تشریح شد

استنادنیوز؛ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران عملکرد 10 ماهه سال جاری را تشریح کرد.

اقدام جهادی شهرداری جویبار برای مقابله با کرونا

شهرداری جویبار در راستای مقابله با ویروس کرونا به ضدعفونی ، گندزدایی و پخش کیسه های زباله مخصوص بیماران کرونا پرداخته است تا هر چه زودتر این ویروس ریشه کن شود .

توزیع بیش از 54 هزار اقلام بهداشتی برای جانبازان مازندرانی

استنادنیوز؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا بیش از 54 هزار اقلام بهداشتی برای جانبازان مازندرانی تهیه گردیده است.

دستورالعمل وزارت علوم برای بازگشت برخی دانشجویان از اردیبهشت/ تاکید بر آموزش از راه دور

استنادنیوز؛ وزارت علوم درباره تصمیمات اتخاذ شده در جلسه ۱۷ فروردین ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر بازگشت دانشجویان ارشد و دکتری به دانشگاه از ۳۰ فروردین نامه‌‌ای به دانشگاه‌ها ابلاغ کرد.

تست کرونا در تهران الزامی نیست/استفاده از ماسک اجباری شود

استنادنیوز؛ رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران با اشاره به اینکه انجام تست کرونا در پایتخت الزامی نیست، گفت: خانه‌های سلامت کیت تشخیص کرونا ندارند و مردم برای این موضوع مراجعه نکنند.

کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر شد

استنادنیوز؛ رئیس جمهور در حکمی کریم همتی را برای مدت ۴ سال به عنوان «رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد.

پیرهادی: کارگروه اقتصادی در مجمع نمایندگان استان تهران مجلس یازدهم تشکیل شد

استنادنیوز؛ منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم از تشکیل کارگروه اقتصادی در مجمع نمایندگان این استان خبر داد و گفت: در این کارگروه از نظرات تشکل‌های سیاسی و یافته‌های مرکز پژوهش‌های مجلس استفاده می‌شود.

فاصله ی دانایی با دارائی( به بهانه ی عصرکرونایی)

استنادنیوز؛ این بار پدیده ویروس کرونا باعث بیداری همه فرهنگها و تمدنها شد چرا که محرومیت و محدودیت های بی شماری را به بارآورد و باعث تالیف قلوب و زنده شدن ارزشهای انسانی گردید.

کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا: ۱۳ فروردین در خانه بمانید

استنادنیوز؛ کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در سومین اطلاعیه خود آورده است: پلیس به عنوان ضابط قوه قضائیه موظف به اعمال قانون در مورد آن بخش از افرادی است که به هر دلیل به توصیه ها توجه ننموده و با خطر انداختن سلامت مردم در مسیر مدیریت و پیشگیری اخلال ایجاد می نمایند.

عارضه سوء مصرف زنجبیل و سیر بسیار شایع شده است/ روغن بنفشه نقشی در پیشگیری یا درمان کرونا ندارد

استنادنیوز؛ دکتر اقبالیان با رد برخی توصیه‌هایی که به اسم طب اسلامی یا سنتی در فضای مجازی صورت می‌گیرد، هشدار داد عوارض ناشی از این توصیه‌ها تا مدت‌ها سلامت افراد را دچار خطر و آسیب می‌کند.

هیچکس فراموش نمی شود

استنادنیوز؛ این روزها با استفاده از خدمات این گروه بزرگ غیرتمند، نه تنها پزشکان و پرستاران قادرند درمان و رسیدگی به بیماران بحران زده از کرونا را مدیریت کنند، بلکه امکان امن ماندن مردم در خانه ها نیز مرهون تلاش و کار شبانه روزی آنان است.

مجلس دهم همراه دولت، مردم را فراموش کرد/ مجلس یازدهم دولت را به ریل کارآمدی بازمی‌گرداند

استنادنیوز؛ رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: 200 نماینده مجلس دهم همراه با دولت بودند، به همین دلیل عملا مردم فراموش شدند.

هشدار بارش‌ باران شدید در اکثر مناطق کشور

استنادنیوز؛سازمان هواشناسی دراخطاریه‌ای از بارش ۲۰ تا ۷۰ میلیمتری در اکثر مناطق کشور طی امروز تا سه شنبه خبر و نسبت به آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه‌ها هشدار داد.

صفحه1 از611

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad