قیمت سکه و طلا شنبه 2 شهریور

استنادنیوز؛ قیمت سکه و طلا امروز 2 شهریور ماه 98

قیمت دلار، یورو و سایر ارزها 2 شهریور

استنادنیوز؛ قیمت دلار یورو و سایر ارزها امروز 2 شهریورماه 98.

دادنامه ناقص دیوان عدالت اداری درباره تصویب‌نامه قراردادهای نفتی

استنادنیوز؛ یکی از ابعاد مهم ابهام درباره الگوی قراردادی IPC موضوع تطابق آنها با قوانین بالادستی و قانون اساسی است و دیوان عدالت اداری اخیرا دادنامه‌ای در این باره صادرکرده است.

تقویت  ۴۰ درصدی ارزش پول ملی ایران در هشت ماه گذشته

استناد نیوز- رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه در طول هشت ماه گذشته ارزش پول ملی ما مجدداً ۴۰ درصد تقویت شده است، تاکید کرد: اکنون بر نرخ ارز کنترل داریم و ثبات نسبی بر بازار ارز حاکم شده است.

ساخت  37 فضای آموزشی و پرورشی در سال جاری
  • مدیرکل نوسازی مدارس مازندران خبر داد:

ساخت 37 فضای آموزشی و پرورشی در سال جاری

استناد نیوز– مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس مازندران گفت از ابتدای امسال تا کنون ۳۷ فضای آموزشی و پرورشی با بیش از ۸۶۰ میلیارد ریال هزینه ساخته و تحویل آموزش و پرورش شده است.

قابل توجه شهرداران؛سامانه پایش عملکرد شهرداری‌ها راه‌اندازی شد

استناد نیوز، سخنگوی وزارت کشور گفت: ۵۸۵ طرح و ۱۹۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای اجرای طرح های درآمدزای دهیاری های کشور به تصویب رسیده است که زمینه اشتغال حدود هزار و پانصد نفر را فراهم می کند.

سرپیچی بانک‌ها از دستور بانک مرکزی درباره وام ازدواج/ وام ازدواج همچنان با دو ضامن

استناد نیوز، نماینده مردم خمین در مجلس گفت: برخی از بانک‌ها از دستور بانک مرکزی سرپیچی کرده و هنوز برای وام ازدواج ۲ ضامن می‌خواهند.

واکنش "آذری جهرمی" به عدم همکاری ناجا و قوه قضاییه با اجرای دولت الکترونیک

استناد نیوز، وزیر ارتباطات گفت: بخشی از ناجا به دولت الکترونیک متصل شده و قوه قضاییه نیز در حال آماده کردن زیرساخت‌های این امر است.

تائید سخنگوی هیئت نظارت مجلس از بازداشت ۲ نماینده

استناد نیوز، سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان با اشاره به دستگیری ۲ نماینده گفت: در این موضوع نامه‌ای از سوی قوه قضائیه به هیئت نظارت واصل نشده است.

افتتاح 93 طرح بخش کشاورزی هفته دولت در مازندران

استناد نیوز، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از افتتاح 93 پروژه بخش کشاورزی هفته دولت در مازندران خبر داد و افزود: برای به بهره‌برداری رسیدن این پروژه‌ها 37 میلیارد و 560 میلیون تومان اعتبار هزینه شد.

عدم واگذاری امتیاز آب، برق و گاز به متخلفین تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی

استناد نیوز، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بابل از عدم واگذاری امتیاز و یا قطع انشعابات، آب، برق و گاز به متخلفین تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی زراعی و باغی خارج از بافت و حریم شهر خبر داد.

ابلاغ 48 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای آببندان در مازندران

استناد نیوز، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: برای لایروبی آببندان‌ها 150 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شد که تاکنون 48 میلیارد تومان به مازندران ابلاغ شده است.

قهرمان فینال «عصر جدید» مشخص شد

استناد نیوز، برنامه «عصر جدید» با کش و قوس‌های فراوان به شب آخر رسید.

دریافت‌کنندگان ارز دولتی که کالا وارد نکردند به قوه قضائیه معرفی می شوند

  استناد نیوز، مدیرکل دفتر بازرسی وزارت صنعت گفت: بدون تردید و هیچگونه اغماضی لیست شرکت‌هایی که دلار دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند را به قوه قضاییه معرفی می کنیم و در برخورد با آنها کاملا جدی هستیم.

هیچ پروژه عمرانی راه و شهرسازی دچار رکود نیست

 استناد نیوز- وزیر راه و شهرسازی گفت: تمام تلاش ما در وزارت راه و شهرسازی این است که هیچ پروژه عمرانی به رغم مشکلات مالی دچار رکود نشود.

استفاده از زن به صورت نمادین در پست مدیریتی بزرگترین توهین است

 استناد نیوز_ نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس گفت: این بزرگترین توهین است که به شکل نمادین از یک زن در پست مدیریتی استفاده شود و توانمندی سایر بانوان را نادیده بگیریم.

صفحه 1 از 452

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad