\رئیس کمیته امداد قائشمهر

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان قائمشهر از رشد 22 درصدی کمکهای مردمی نیکوکار به ایتام در سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

چین حمله خرابکارانه به نیروگاه نطنز را شدیدا محکوم کرد / چین قاطعانه از حل مساله هسته ای ایران از راه سیاسی پشتیبانی می کند

سخنگوی وزارت خارجه چین حمله خرابکارانه به تأسیسات هسته ای نظنز را شدیدا محکوم کرد و گفت: ماهیت حمله به تاسیسات هسته ای بسیار جدی است و ممکن است موجب عواقب غیر قابل پیش بینی شود. چین با این اقدامات قاطعانه مخالف است.

حمام قدیمی به ساختمان دهیاری تبدیل می شود / تنها 30 درصد طرح هادی روستای نوکلا انجام شده است / انتقاد از آنتن دهی ضعیف همراه اول

دهیار روستای نوکلا شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه حمام قدیمی این روستا سالها بلااستفاده رها شده بود، گفت که بنا است تا این حمام به ساختمان دهیاری تبدیل شود.

رئیس صنعت قائمشهر

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر گفت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و مطابق دستورالعمل ستاد مقابله با این بیماری، 2 واحد قلیانسرا در سطح این شهرستان پلمب شدند.

انتخابات

ستاد انتخابات مازندران از ثبت نام ۱۴ هزار و ۶۶۰ نفر به عنوان داوطلب نامزدی شورای اسلامی روستاهای استان خبر داد و اعلام کرد که آمار داوطلبان ثبت نام شده برای ۲۸۱ روستا به حد نصاب رسیده است.

تمدید زمان نام نویسی تا ساعت 24 / ثبت نام بیش از 11 هزار نفر در انتخابات شورای روستایی مازندران

رئیس ستاد انتخابات مازندران از تمدید زمان نام نویسی داوطلبان انتخابات شورای اسلامی روستاها تا ساعت 24 امشب خبر داد.

بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای شهر در هیات نظارت آغاز شد

روند بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای شهر در هیات‌های نظارت شهرستان آغاز شد.

رئیس شو را روستا کوتنا

رئیس شورای روستای کوتنا شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه مشکل سرریز شدن فاضلاب در این روستا غیر قابل تحمل است، گفت: برای حل این معضل نیازمند سیستم جمع آوری فاضلاب هستیم.

انتخابات

رئیس ستاد انتخابات مازندران گفت: شمار داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در این استان از هشت هزار و ۵۰۰ نفر فراتر رفته است.

واحد صنفی متخلف

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جویبار با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 18 واحد صنفی متخلف در این شهرستان به تعزیرات حکومتی معرفی شدند، گفت: این واحدهای صنفی بدلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و گران فروشی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

انتخابات

ستاد انتخابات مازندران از ثبت نام پنج هزار و ۶۷۸ نفر به عنوان داوطلب نامزدی شورای اسلامی روستاهای استان خبر داد و اعلام کرد که تاکنون آمار تعداد ثبت نامی‌ها در ۵۷۵ روستا به حد نصاب رسیده است.

لاری

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با شناسایی ۲۰ هزار و ۹۵۴ بیمار جدید کرونا در کشور رکورد شناسایی بیمار در یک روز شکسته شده و با فوت ۱۹۳ نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید ۱۹ در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به ۶۳ هزار و ۶۹۹ نفر رسید.

ّبیمار کرونایی

رئیس شبکه بهداشت شهرستان سوادکوه با تاکید براینکه عادی انگاری موجب تغییر وضعیت کرونایی در این شهرستان شده است، گفت : چنانچه تجمعات و برگزاری دورهمی‌ها تداوم داشته باشد، وضعیت کرونایی شهرستان با بحران مواجه خواهد شد.

کشتی

رییس شبکه بهداشت و درمان رامسر با انتقاد از برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشور در این شهرستان ، از مثبت بودن تست کرونای ۱۷ نفر از این کشتی‌گیران خبر داد.

انتخابات

بر اساس اعلام ستاد انتخابات مازندران تا پایان دومین روز ثبت نام شوراهای روستایی ، یکهزار و ۶۰۲ نفر در استان ثبت نام کردند که ۱۱۶ نفرشان زن هستند.

رئیس صنعت

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر از تشدید سختگیری بر تعطیلی اصناف رسته ( 2 و 3 و 4 ) در  سطح این شهرستان خبر داد.

صفحه1 از663

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز