به زودی مشعل گاز 200 روستا و شهر مازندران روشن می شود

مدیر عامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه امسال 195 روستا و یک شهر در این استان از نعمت گاز برخوردار می شوند، گفت: این قابلیت را داریم تا تعداد گازرسانی به روستاها را به بیش از 200 تا برسانیم.

ستایش شهروندان از اقدامات فرهنگی شهرداری قائمشهر

شهردار قائمشهر علاوه بر پروژه‌های عمرانی در حوزه فرهنگی هم اقدامات بزرگی انجام داده که مورد ستایش شهروندان این شهر قرار گرفته است. ساخت کتابخانه و سینما و ساخت مجموعه فرهنگی از اقدامات شهردار قائمشهر است

عباس صالح زاده شهردار قائمشهر

اجرای به نحو احسن برنامه های فرهنگی توسط شهرداری قائمشهر در هفته دفاع مقدس را می توان به عنوان الگویی برای انجام وظایف حتی در شرایط کرونایی معرفی کرد

چراغ خاموش شهردار کوهیخیل در مسیر آبادانی

شهرکوهیخیل جویبار مرکز بخش گیلخوران با حدود 2 هزار و 500 نفر جمعیت ثابت می باشد که با توجه به گردشگرپذیر بودن منطقه، با احتساب جمعیت شناور، جمعیت این شهر به حدود 25 هزار نفر می رسد.

هزینه ۹۰ میلیارد ریالی برای حل مشکل آب آشامیدنی شهرستان جویبار / تجهیز و نوسازی چاه شرکت نساجی قائمشهر در آینده ای نزدیک

مدیرعامل شرکت آبفا مازندران با اعلام اینکه تاکنون ۹۰ میلیارد ریال برای مشکل آب آشامیدنی شهرستان جویبار هزینه شده است، گفت: در آینده ایی نزدیک عملیات اجرایی تجهیز و نوسازی چاه  شرکت نساجی قائمشهر آغاز خواهد شد.

راه جدید با کرونا / تیر تحصیل مجازی بر قلب آموزش سنتی

مدارس بازگشایی شد اما به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از خانواده ها ترجیح می دهند فرزندانشان از طریق امکانات فضای مجازی ادامه تحصیل دهند.

تکمیل سالن شهید سلیمانی به بیش از 500 میلیون تومان اعتبار نیاز دارد

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قائمشهر با بیان اینکه مرمت و بازسازی سالن شهید حاج قاسم سلیمانی از سال ۹۶ آغاز و تاکنون بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: برای تکمیل این سالن فرهنگی امکانات صوتی، پرده نمایش و تصویربرداری مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار نیازاست .

وام اشتغال فقط به دو نفر در روستای ریکنده رسید

رئیس شورا روستای ریکنده قائمشهر با اشاره به اینکه تاکنون 60 متقاضی برای استفاده از تسهیلات خوداشتغالی ثبت نام کرده اند، گفت: با یکسال پیگیری اما وام اشتغال فقط به دو نفر از اهالی این روستا تعلق گرفته است.

سکوت و انفعال بورس منطقه ای مازندران در اصلاحات بازار سرمایه / رفتار هیجانی مدیران بورسی در قبال سرمایه مردم

در ابتدای راه‌اندازی تالارهای منطقه‌ای بورس به عنوان درگاهی که همه خدمات بازار سرمایه را ارائه می‌دهد، هدف اعتمادسازی برای مردم و گسترش فرهنگ سهامداری بود.

آشتی با جنگل تلار / پارک جنگلی تلار قائمشهر قطب گردشگری می شود

تفریح و گردشگری یکی از نیازهای ضروری مردم است و جامعه ایی که از امکانات تفریحی مناسبی برخوردار نباشد با معضلات و مشکلاتی روبرو خواهد شد که شاید رفع این مشکلات به سهولت ممکن نباشد.

یحیی یوسف پور فرماندار

فرماندار قائم شهر، گفت: به منظور حفظ اشتغال موجود و استمرار فعالیت واحد‌های به شدت آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا تاکنون 1761 فقره وام به مبلغ  177میلیارد ریال توسط بانک‌های عامل شهرستان توزیع گردید.

خط تولید ماسک بنام شهید مرادزاده در قائمشهر راه اندازی شد

همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، مرکز تمام اتوماتیک تولید ماسک بنام شهید نوربخش مرادزاده در شهرستان قائمشهر راه اندازی شد.

تخریب ساخت و ساز یر مجاز در مازندران

با تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرهای چالوس، کلاردشت، نور، سرخرود، بابلسر، کیاسر، نوشهر، جویبار، سیمرغ، آمل و میاندرود،  ۵۱ هکتار از اراضی کشاورزی آزادسازی شد

کلنگ کتابخانه عمومی شهیدان معلمی در جویبار به زمین زده شد / ترغیب خیرین به مشارکت در احداث کتابخانه ها

به مناسبت دومین روز از هفته دفاع مقدس و در روز سه شنبه کلنگ کتابخانه شهیدان معلمی با حضور استاندار مازندران، مدیر کل اداره کتابخانه های عمومی مازندران، آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و مسئولین در کلاگر محله جویبار به زمین زده شد.

29 متقاضی در سوادکوه شمالی تسهیلات کرونایی دریافت کردند

فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی با اعلام اینکه 45 نفر برای گرفتن تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا در این شهرستان ثبت نام کرده اند، گفت: تاکنون 29 متقاضی تسهیلات خود را دریافت کرده اند.

گزارش تصویری نمایشگاه عکس دفاع مقدس شهرداری قائمشهر

به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و به پاس گرامیداشت رشادت های رزمندگان، نمایشگاه عکس با عنوان "رزمندگان اسلام " در محوطه شهرداری قائمشهر برپا شد.

صفحه1 از631

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز