بهزیستی مازندران

۱۴۰ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی مازندران روز یکشنبه همزمان با سراسر کشور و با صورت ویدیوکنفرانسی با حضور مدیرکل این مجموعه حمایتی در قائمشهر به بهره‌برداری رسید.

شهرک صنعتی رجه بابل پسآب

موضوع ورود پساب‌های صنعتی به محیط زیست نکته‌ای است که تا امروز زیاد مورد توجه قرار نگرفته یا شاید خلاء‌های قانونی برخورد بازدارنده باعث بی‌توجهی صاحبان صنایع در این بخش بوده است و اکنون پساب‌های صنعتی شهرک رجه بابل مشکلات عدیده ای برای مردم مظلوم و کشاورز روستای ابوالحسن کلا و اطاقسرای بابل شده‌است.

محل دپو زباله جویبار

رعایت نشدن حداقل های بهداشتی در محل دپوی زباله و وضعیت نامناسب برای کارگران بکار گرفته شده در سوله تفکیک زباله شهرستان جویبار موجب شکایت از شهرداری جویبار شده است.

فرماندار قائمشهر

فرماندار شهرستان قائمشهر،گفت: طی روز گذشته 151 نفر بیمار کرونایی در این شهرستان بستری شدند که حدود هشت بیمار در بیمارستان ولیعصر و مابقی در بیمارستان رازی بستری هستند. این روند در چند روز اخیر روند صعودی دارد و هر روز نسبت به گذشته افزایش می شود.

کیوان مرادیان نماینده قائمشهر

نماینده مردم قائمشهر ، سوادکوه ، سوادکوه شمالی ، جویبار و سیمرغ در مجلس یازدهم ، گفت: تیمی متشکل از نمایندگان مجلس و اداره اوقاف تشکیل می شود تا بر روی زمین های وقفی در شهرستان قائمشهر بررسی مجدد انجام شود.

پل منگل

فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی ،گفت: با حمایت استاندارمازندران و به همت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 600 میلیون تومان برای ترمیم احداث پل منگل در این شهرستان اختصاص یافت .

پلمب خانه مسافر

رئیس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سوادکوه ،گفت: طی چند روز گذشته 5 واحد خانه مسافر مجاز و غیرمجاز در این شهرستان که به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و نداشتن مجوز مشغول به فعالیت بوده اند، پلمب شدند.

مهدی گلچوب

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران با تاکید بر اینکه چهار شرکت موظف هستند ماسک مورد نیاز را تامین کنند، گفت:  کارمند و ارباب رجوع بدون ماسک حق ورود به هیچ اداره ای را ندارند و با رعایت پروتکل های بهداشتی ساده می توانیم از تعطیلی چرخ کم جان اقتصادی شهرستان جلوگیری کنیم.

تشییع

پیکر مدافع حرم شهید علی جمشیدی روز سه‌شنبه بر دستان مردم ولایتمدار نور تشییع و در گلزار شهدای مسجد جامع این شهر به خاک سپرده شد.

علی امیری مدیرعامل نساجی

علی امیری مدیرعامل نساجی با ارسال نامه ای به سازمان لیگ فوتبال ایران درخواست کرده است تا مسابقه با صنعت نفت آبادان در زمینی بی طرف برگزار شود

مدیر بهزیستی قائمشهر

رئیس بهزیستی شهرستان قائمشهر ،گفت : از ابتدای سال گذشته تاکنون پنج میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی پرداخت شده است.

مهندس محمدرضا فرجی

محمدرضافرجی با اشاره به اینکه استان مازندران در حال حاضر با مشکلات زیادی روبرو می باشد، گفت: امیدواریم از ظرفیت نخبگان و مدیران مازندرانی پایتخت نشین برای حل مشکلات استان استفاده شود.

سیروس گرجستانی درگذشت

سیروس گرجستانی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون ایران صبح امروز پنجشنبه 12 تیرماه بر اثر سکته قلبی درگذشت

محمد مدانلو بخشدار مرکزی جویبار

بخشدار مرکزی جویبار با بیان اینکه 37 دهیاری در بخش مرکزی فعالیت دارند،گفت: در فاز اول طرح هادی در 10 روستا به اتمام رسیده است.

طاهره بوداغی دهیار روستا کفشگرکلا جویبار

دهیار روستای کفشگرکلا از توابع بخش مرکزی شهرستان جویبار از جمله مشکلات این روستا را محدودیت طرح هادی به دلیل قرار گرفتن 2 واحد مرغداری و ندادن امکان ساخت واحدهای جدید توسط بنیاد مسکن اعلام کردو گفت:با توجه به سابقه بیش از 200 ساله روستا تقاضای بازنگری طرح هادی و رفع این مشکل هستیم .

تقی رضایی دهیار روستای آیت محله کله بن
  • تقی رضایی دهیار روستای آیت محله کله بن جویبار؛

انتظار اهالی آیت محله کله بن؛ مشارکت مسئولین در اجرای طرح های روستا

دهیار روستای آیت محله کله بن از توابع بخش مرکزی شهرستان جویبار با اعلام اینکه مردم این روستا مشارکت و همکاری خوبی در اجرای طرح ها داشته اند گفت :از مسئولین و ادارات مربوطه انتظار داریم اعتبارات مناسبی برای اجرای هر چه سریعتر طرح ها به این روستا اختصاص دهند.

صفحه1 از623

instagram estenad

telegram estenad