رفاقت به جای توانمندی /تغییرات وسیع و استفاده از مدیران غیرورزشی در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی

استنادنیوز؛ شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی یکی از مهمترین یا بهتر بگوئیم مهمترین شرکت زیرمجموعه وزارت ورزش و جوانان است که اعضای هیات مدیره و مدیرعامل آن توسط وزیر ورزش و جوانان انتخاب می شوند.

انتقاد روئسای فدراسیون ها از وزارت ورزش/طرح دهید، پول بگیرید!

استنادنیوز؛پیشنهاد عجیب معاونت مالی وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون ها باعث انتقاد روئسای فدراسیون ها از وزارت ورزش شد.

انسجام و وحدت کلید حل مشکلات

استنادنیوز؛ وحدت و همدلی هم باید میان مردم و مسوولان و هم میان مسوولان با یکدیگر مستحکم شود . به عبارت دیگر، سلامت یک کشور در صورتی تضمین خواهد شد که همه گروه های جامعه با یکدیگر به تفاهم و همدلی برسند.

دولت باید کارنامه خود را ارائه دهد و بگوید چه عملکردی داشته‌اند

استنادنیوز؛ نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با آنکه 5 سال از این دولت گذشته است اما باز شاهدیم که مسئولان از آینده صحبت می‌کنند درحالی که امروز باید کارنامه خود را ارائه دهند و بگویند که چه عملکردی داشته‌اند نه آنکه همه مسائل را به یک آینده نامعلوم موکول شود.

رقم کل مطالبات و معوقات فرهنگیان حدود 5 هزار میلیارد تومان است

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس بیان داشت:رقم کل مطالبات و معوقات فرهنگیان حدود 5 هزار میلیارد تومان است که دولت قول پرداخت داد.

ایران به جمع 10 کشور تولیدکننده قالب‌های دایکاست پیوست

استنادنیوز؛با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت خط تولید قالب‌های دایکاست در شرکت آهنگری تراکتورسازی افتتاح گردید.

قطر خلاء دوبی را در گلوگاه ارزی کشور پر می کند

استنادنیوز؛ یک مقام ارشد بانک مرکزی گفت:قطر خلاء دوبی را در گلوگاه ارزی کشور پرکرده و به هاب ارزی ما تبدیل می‌شود.

با عرصه تئاتر نباید شوخی کرد/سینما و هنر یک ریسک است

استنادنیوز؛ بازیگر سینما و تلویزیون بیان داشت: سینما و هنر یک ریسک است، نباید بترسیم که پیشکسوتان و جوانان را با هم وارد کار کنیم؛ چرا که اولین خاصیت سینما این است که دل به ماجراها بزنیم.

چرا جریان اصلاحات به نیروهای جوان خود میدان نمی دهد/جدال پیرمردهای بازنشسته بر سر تصاحب شهرداری!

استنادنیوز؛ "جوانگرایی" کلیدواژه ای است که در سال های اخیر به دفعات در تیتر رسانه های  اصلاح طلب دیده شده و از زبان بسیاری از فعالان مدعی اصلاح طلبی شنیده شده است.

«جناب خان» به خندوانه برگشت/تلویزیون صاحب امتیاز «جناب خان»

استنادنیوز؛کش و قوس‌های میان سعید سالارزهی صاحب امتیاز عروسک جناب خان و سازندگان برنامه «خندوانه» باعث شد تا در فصل چهارم این برنامه جای خالی جناب خان بیشتر به چشم آید و این عروسک سر از تبلیغات اتوبوس‌های شهری دربیاورد. 

انتقال نفت و گاز حوزه دریای خزر به بازار جهانی، فرصت یا تهدید

استنادنیوز؛به طور کلی پنج مسیر برای انتقال نفت و گاز حوزه دریای خزر پیش بینی شده است؛ مسیرهای شمالی، غربی، شرقی، جنوب شرقی و جنوبی که می توانند منابع نفت و گاز حوزه دریای خزر را به بازارهای جهانی هدایت کنند.

حکومت قانون همگان، از صدر تا ذیل هرم جامعه

استنادنیوز: انتشار فیلمی از برخورد شدید ماموران زن نیروی انتظامی با دختری جوان در یکی از پارک های تهران، در روزهای گذشته مورد توجهی ویژه و گسترده قرار گرفت ، مسئولان و برخی افراد مشهور در حوزه های مختلف درباره این رخداد اظهارنظر کردند.

بارندگی در خراسان جنوبی 45 درصد کاهش داشت/کم آبی معضل جدی مردم

استنادنیوز؛ مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی  بیان داشت:بارندگی در خراسان جنوبی نسبت به میانگین بلندمدت 45 درصد کاهش داشته و تاکنون به حد نرمال نرسیده است.

تعاونی های چهارمحال و بختیاری بیش از 19 میلیون دلار محصول صادر کردند

استنادنیوز؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از صادرات بیش از 19  میلیون دلار به کشورهای خارجی خبرداد.

واکنش امام‌جمعه رحیم‌آباد نسبت به انتصاب یک قاچاقچی/ چه طور کسی را که دارای محاکم قضایی است مسئولیت می‌دهید؟

استنادنیوز؛امام‌جمعه رحیم‌آباد رودسر گفت: شخصی در محاکم قضایی به جرم قاچاقچی بودن دارای پرونده است و اکنون به‌عنوان مسئولی جایگاهی در یک بخش ‌شده درحالی‌که با چنین وضعیتی نمی‌تواند امانت‌دار کشور و مردم باشد.

برگزاری همایش انتقال آب دریای خزر به سمنان در آبان‌ماه امسال/ دانشگاه سمنان کارآفرین می‌شود

استنادنیوز؛سرپرست دانشگاه سمنان با بیان اینکه 24 آبان‌ماه امسال با محوریت این دانشگاه همایشی با موضوع انتقال آب دریای خزر به سمنان برگزار می‌شود، گفت: دانشگاه سمنان با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته به دانشگاه کارآفرین تبدیل می‌شود.

صفحه1 از127
آیا از عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در حوزه اشتغال رضایت دارید؟

فروشگاه اینترنتی فابی کالا