افشاگری نماینده کرمان از پشت پرده بنیاد قدس/حیف‌ومیل اموال چندهزار میلیاردی آموزش وپرورش

استنادنیوز؛ عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواستار تعیین تکلیف هزاران میلیارد تومان اموال وزارت آموزش و پرورش که تحت اختیار بنیاد قدس قرار گرفته است، شد.

آخرین جزئیات پرونده آزار و اذیت جنسی دانش‌آموزان

استنادنیوز؛ دادستان اصفهان گفت: بر اساس گزارش‌های پزشکی قانونی هیچ‌گونه شواهدی مبنی بر آزار جنسی دانش‌آموزان وجود ندارد و سیر پرونده در بحث کودک‌آزاری و تهدید دانش‌آموزان مطرح است.

کشاورزی سخت و بدون صرفه اقتصادی در شرایط کنونی است/چرخیدن قیمت میوه شب عید روی هوا

استنادنیوز؛ مدیرعامل شرکت تعاونی باغداران شهرستان قائم‌شهر با اشاره تاخیر دولت در ابلاغ شرایط طرح ذخیره سازی میوه شب عید، تصریح کرد: این اقدام باید پیش‌تر، انجام و از اواخر تابستان و اوایل فصل پاییز این دستورالعمل‌ها ابلاغ می‌شد.

تجمع اعتراضی کارکنان بیمارستان امام خمینی مقابل استانداری البرز

استنادنیوز؛ جمعی از کارکنان بیمارستان امام خمینی(ره) کرج  در اعتراض به حدود یکسال حقوق معوقه خود در مقابل استانداری البرز تجمع کردند.

جوانی قادیکلایی؛ نخبه پروری از اهداف مهم مجمع عالی نخبگان مازندران است

استنادنیوز؛ رئیس مجمع عالی نخبگان استان مازندران اظهار داشت: نخبه پروری و حمایت از ایده های نو از اهداف مهم مجمع عالی نخبگان مازندران است.

کارگران به چه زبانی بگویند وضع زندگیشان خوب نیست؟

استنادنیوز؛ رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی می‌گوید: در ماه‌های گذشته شرکتی نبوده که به اندازه چند سال اخیر از نوسان نرخ ارز سود نکرده باشد. او معتقد است در صورت تهدید کارفرمایان به تعدیل نیروهای کار و مقاومت برای ترمیم دستمزدها، حوادث تلخ کارگران نیشکر هفت تپه و فولاد تکرار خواهد شد.

آیا آب‌ و برق برای مردم رایگان می‌شود؟

استنادنیوز؛ مجلس و دولت برای اصلاح اقتصاد آب‌ و برق در حال رایزنی هستند.

قلب شهر چالوس بیمار است /سنگینی سایه بختک بر سر شهر چالوس

استنادنیوز؛ شهر چالوس نیز مانند بسیاری از شهرها به دلیل مهیا نبودن زیرساخت‌های لازم نتوانست آن‌گونه که باید و شاید در توسعه معابر و عدم تمرکز مراکز مهم در هسته شهر موفق شود و ترافیک سنگین، سال‌هاست که همچون بختکی بر سر این شهر افتاده است.

آیا قیمت عرضه بنزین 5000 هزار تومان می شود؟

استنادنیوز؛ درپی انتشار اخباری مبنی بر افزایش قیمت بنزین به لیتری ۵۰۰۰ تومان ، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در واکنش به ادعای افزایش قیمت بنزین لیتری پنج هزار تومان گفت: تاکید مجلس بر احیای کارت سوخت بوده و تاکنون بحثی درباره افزایش قیمت بنزین و یا سهمیه بندی مطرح نشده است.

برگزاری نهمین دوره جشنواره فیلم وارش دربابل

استنادنیوز؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل از برگزاری نهمین دوره جشنواره فیلم وارش در این شهرستان خبر داد.

بازداشت و احضار برخی عناصر نفوذی در حوزه کنترل جمعیت

استنادنیوز؛ شنیده شده یکی از نهادهای امنیتی کشور با همکاری دستگاه قضائی تعدادی از عناصر نفوذی در حوزه کنترل جمعیت را بازداشت و احضار کرده است.

وظیفه وزیر بیان حرف‌های قشنگ نیست/مجلس وظیفه نظارتی خود را انجام نمی‌‌دهد

استنادنیوز؛ شاید بتوان شاخصه این دوره از آموزش‌وپرورش را ترافیک طرح‌های مختلف دانست. طرح‌‌هایی مرتبط با دانش‌آموزان و معلمان که شاید بتوان شاخص‌ترین آنها را حذف مشق شب، معلم تمام وقت و مبارزه با مافیای کنکور دانست.

آغاز توزیع سود سهام عدالت ۶میلیون ایرانی به‌مبلغ ۱۷۵هزار تومان

استنادنیوز؛ در حالی توزیع سود سهام عدالت حدود ۶میلیون نفر از مشمولان کمیته امداد و بهزیستی به‌مبلغ ۱۷۵هزار تومان آغاز شده است که بقیه مشمولان سهام عدالت امسال حدود ۹۰هزار تومان سود سهام عدالت می‌گیرند.

برگزاري نخستین کنفرانس مهندسی برق و کامپیوتر در دانشگاه آزاد قائم شهر

استنادنیوز؛ نخستین کنفرانس مهندسی برق و کامپیوتر با رویکرد تعامل صنعت ودانشگاه  در دانشگاه آزاد اسلامی قائم شهر برگزارشد .

پشت‌پرده معافیت بندرچابهار ازتحریمها/رقابت چین و آمریکا در منطقه

استنادنیوز؛ دستورالعمل توزیع مرحله اول بسته پرداخت کمک جبرانی و حمایت غذایی از سوی معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد که بر اساس آن سهم ریالی هر خانوار به نسبت تعداد جمعیت مشخص شده است.

تحویل شهرداری با بدهی را تکذیب می‌کنم / وضعیت عملیات احداث نیروگاه زباله سوز اصلاً خوب نیست

استنادنیوز؛ شهردار نوشهر گفت: شهرداری نوشهر را با 18 میلیارد تومان سرمایه در سال 92 تحویل دادم و اسنادش نیز موجود است و در پایان مدیریت این دوره نیز با تمهیداتی که اندیشیده شد، بدون بدهی خواهیم بود.

صفحه1 از47
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟

www.estenadnews.ir

آخرین اخبار