\
آخرین اخبار اجتماعی ایران | اخبار حوادث

علی بابایی کارنامی دریابیگی جامعه کارگری

جلسه ماهیانه مسئولین شعب خانه های کارگر مازندران با حضور علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید و در این جلسه به حمایت از جامعه کارگری و بازنشستگان تامین اجتماعی تاکید شد.

20 درصد سواحل دریای خزر در انتظار آزادسازی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۸۰ درصد سواحل دریای خزر آزاد سازی شد، گفت: امیدواریم مابقی آن با همکاری سایر دستگاه های مربوطه آزادسازی شود.

روستائیان تولید گران بزرگ کشور بویژه در دوران جنگ اقتصادی دشمنان هستند/ تلاش و خدمت این دولت، تا روز و ساعت آخر فعالیت آن، مثل روز اول ادامه خواهد یافت /بهره مندی یک میلیون و 500 هزار نفر از ساکنان روستاها از بیمه تامین اجتماعی، هدیه دولت به روستائیا

رئیس جمهور، روستائیان را تولید گران بزرگ کشور بویژه در دوران جنگ اقتصادی دشمنان خواند و با برشمردن اقدامات و دستاوردهای بزرگ دولت تدبیر و امید در حوزه توسعه روستاها تاکید کرد که جنگ اقتصادی دشمنان، بدگویی کانال های ضد انقلاب و سخنان ناروا و ناآگاهانه برخی افراد در داخل، تاثیری در روحیه و تلاش های دولت ندارد و این تلاش و خدمت، تا روز و ساعت آخر فعالیت آن، مثل روز اول ادامه خواهد یافت.

تجلیل از 12 روستایی نمونه در مازندران / توسعه نقش اقتصادی روستاها مرهون توجه دولت به زیرساخت هاست

استاندار مازندران توسعه نقش و کارکرد اقتصادی روستاها را در سال های اخیر مرهون توجه دولت به زیرساخت ها دانست و گفت: اگر چه پس از پیروزی انقلاب اسلامی به زیرساخت های راه دسترسی، آب ، برق و گاز توجه خوبی صورت گرفت، ولی در دولت یازدهم و دوازدهم توسعه زیرساخت ها چندین برابر گذشته رشد کرد.

۳۰ استان در وضعیت قرمز یا هشدار کرونا/ تعداد جانباختگان بیماری کووید۱۹ در کشور به ۲۶ هزار و ۹۵۷ نفر رسید

استنادنیوز / سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با فوت ۲۱۱ بیمار دیگر مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان بیماری کووید۱۹ در کشور به ۲۶ هزار و ۹۵۷ نفر رسید و ۳۰ استان در وضعیت قرمز یا هشدار کرونا هستند.

دریابیگی خانه کارگر

تشویق و حضور در انتخابات و تلاش برای راهیابی نمایندگان کارگران در مجامع از وظایف تشکل ریشه دار خانه کارگر و نهادهای کارگری و بازنشستگی است.

900 بسته کمک مومنانه از محل موقوفات در بابل توزیع شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بابل، گفت: 900بسته سبد کالا به ارزش هر بسته 370 هزار تومان در پنجمین مرحله از رزمایش کمک مومنانه از محل موقوفات شهرستان بابل بین نیازمندان توزیع شد.

راه جدید با کرونا / تیر تحصیل مجازی بر قلب آموزش سنتی

مدارس بازگشایی شد اما به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از خانواده ها ترجیح می دهند فرزندانشان از طریق امکانات فضای مجازی ادامه تحصیل دهند.

یحیی یوسف پور فرماندار

فرماندار قائم شهر، گفت: به منظور حفظ اشتغال موجود و استمرار فعالیت واحد‌های به شدت آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا تاکنون 1761 فقره وام به مبلغ  177میلیارد ریال توسط بانک‌های عامل شهرستان توزیع گردید.

کلنگ کتابخانه عمومی شهیدان معلمی در جویبار به زمین زده شد / ترغیب خیرین به مشارکت در احداث کتابخانه ها

به مناسبت دومین روز از هفته دفاع مقدس و در روز سه شنبه کلنگ کتابخانه شهیدان معلمی با حضور استاندار مازندران، مدیر کل اداره کتابخانه های عمومی مازندران، آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و مسئولین در کلاگر محله جویبار به زمین زده شد.

حسن نژاد در افتتاحیه بچه های آسمان نور

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران بهره برداری از ساختمان موقوفه بچه های آسمان نور را نمونه‌ای از کارها در جهت پایداری زندگی اجتناعی ما و شکل بخشی و اثر بخشی جدی برای نهاد خانواده دانست.

سخنگوی بهداشت

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۳۹۳ هزار و ۴۲۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۲۷ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۲ هزار و ۶۶۹ نفر رسیده است.

کرونا

فرماندار شهرستان جویبار از خارج شدن وضعیت قرمز کرونایی این شهرستان با همراهی مردم خبر داد.

مدیرکل اوقاف مازندران

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: نماز ظهر روز عاشورا امسال با حفظ پروتکل‌های بهداشتی در بقاع متبرکه و آستان مقدس امامزادگان مازندران اقامه می‌شود.

مدیر کل اوقاف

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اعلام اینکه تا پایان ماه صفر در تمامی شهرهای مازندران بسته‌های معیشتی در قالب کمک مومنانه توزیع می شود، گفت: در بعضی از شهرستانها مانند ساری، بابل، آمل، بهشهر، نور و قائمشهر در چندین مرتبه اجرای نیت صورت می‌گیرد.

توجه شهرداری قائمشهر به موضوعات فرهنگی / باید فاصله میان مناطق قائمشهر کم شود

نماینده مردم قائمشهر ، سوادکوه ، سوادکوه شمالی ، جویبار و سیمرغ در مجلس با بیان اینکه شهرداری به موضوعات فرهنگی و اجتماعی توجه می کند، گفت: ایجاد چنین مجتمع های فرهنگی باعث می شود تا مردم به سمت فرهنگ کتابخوانی سوق پیدا کنند. این اقدام پسندیده و مناسبی بود که توسط شهرداری و شورای اسلامی ایجاد شده است. احساس می‌کنیم که یکی از وظایف شهرداری برا این مبنا باشد که فاصله بین مناطق مختلف کم شود.

صفحه1 از92

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار