\خسارت تبلیات انتخابات به شهر

کاندیداهایی که در ایام تبلیغات انتخاباتی خود به اموال شهری و اموال مردم خسارت زدند بر اساس قانون باید مکلف به جبران این خسارات شوند تا از منابع شهری برای این منظور هزینه پرداخت نشود

تعداد تخت‌های آی‌سی‌یو کشور به ۲ برابر افزایش یافت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تلاش دولت برای کاهش محرومیت زیرساختی حوزه درمان به خصوص در مناطق محروم گفت که از زمان شیوع کرونا تاکنون تعداد تخت‌های آی‌سی‌یو کشور به ۲ برابر افزایش یافت.

تخلفات انتخاباتی شورای شهر ساری

افکار عمومی مردم منتظر برخورد قاطع هیأت نظارت بر انتخابات استان مازندران با متخلفین است، برخوردی که می تواند سلامت انتخابات در دوره های آتی و سلامت شورای آینده را نیز تضمین نماید.

گزارش وضعیت اقتصادی کشور به رئیس جمهور منتخب ارائه شود/ کنترل نوسانات بازار داخلی و جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای اساسی در کشور

رئیس جمهور از ستاد اقتصادی دولت خواست گزارش‌های لازم از وضعیت اقتصادی کشور و اقدامات انجام شده را به رئیس جمهور منتخب ارائه نمایند.

رئیسی

رییس جمهوری منتخب خطاب به ملت ایران اعلام کرد: دیروز شما به عهد خود با صداقت وفا کردید و امروز نوبت این بنده خدا و خادم شماست که به عهدی که با شما بسته‌ام وفادار بمانم و لحظه‌ای در خدمت به شما کوتاهی نکنم.

انتخابات مانند تشییع شهیدسلیمانی فراتر از سلیقه‌های سیاسی است/ نظام جمهوری اسلامی متکی بر یک اصل و سند متقن فکری است

رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) در سخنرانی تلویزیونی برای ملت ایران، انتخابات روز جمعه را رویدادی سرنوشت‌ساز و تأثیرگذار در همه مسائل عمده اقتصادی و غیر اقتصادی خواندند.

مردم روز جمعه با حضور خود پای صندوق های رای به نظام آبرو خواهند داد

سخنرانی رهبر معظم انقلاب به مناسبت برگزاری سیزدهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت زنده و مستقیم با ملت ایران آغاز شد.

قهر با صندوق رای هیچ مشکلی را حل نمی کند/ در مقاطع بسیاری تهدید را تبدیل به فرصت کردیم

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه قهر با صندوق مشکلی را حل نمی‌کند، گفت: جمهوریت از دستاوردهای انقلاب است و همه باید آن را پاس بداریم.

100 مرکز نوآوری و رشد در کشور فعال است/ ساختمان مرکز رشد و نوآوری شهرستان آمل افتتاح شد

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با اعلام اینکه 100 مرکز نوآوری و رشد در کشور فعال است،َ گفت که شرکت‌های دانش‌بنیان سال گذشته بیش از ۲۵۰ هزار میلیارد ریال کمک مالی و تسهیلاتی دریافت کردند.

اجاره مسکن

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از موافقت ستاد ملی کرونا با پرداخت وام ودیعه مسکن به مستاجران واجد شرایط خبر داد و گفت: تمامی قراردادهای اجاره، امسال نیز تمدید خواهد شد.

انتخابات

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان قائمشهر و فعال سیاسی ، گفت: حضور حداکثری ملت شریف ایران در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر بیانگر بلوغ سیاسی است بنابراین همه تکلیف دارند تا در این آزمون مهم و سرنوشت ساز نقش آفرینی کنند.

انتخابات

سخنگوی ستاد انتخابات کشور از پیش‌بینی ۷۲ هزار شعبه اخذ رای در سراسر کشور خبر داد و واجدان رای برای انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا، میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را بیش از ۵۹ میلیون نفر ارزیابی کرد.

انتخابات شورای شهر در مازندران

اعتماد مجدد به کاندیداهای دارای سابقه عضویت در شورای شهر یا انتخاب کاندیداهای جدید دارای برنامه؟ سوال مهمی که باید پیش از انتخابات پاسخی مناسب با دلایل منطقی برای آن یافت

رهبر انقلاب

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) که هم اکنون به طور زنده از تلویزیون پخش می‌شود، تاکید کردند: جمهوری اسلامی مهمترین ابتکار حضرت امام (ره) بود.

پنج شنبه؛ ارتباط تصویری نمایندگان مجلس با رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح پنجشنبه ۶ خرداد در اولین سالگرد آغاز به‌کار مجلس یازدهم از طریق ارتباط تصویری با صحن مجلس شورای اسلامی، با نمایندگان مردم سخن خواهند گفت.

انتخابات شورای شهر و ورزشکاران مازندران

استان مازندران بزرگترین قطب ورزش کشور می باشد و ورزش در این استان با زندگی مردم عجین شده است، موضوعی که مورد توجه برخی کاندیداهای شورای شهر در ادوار گذشته قرار داشته و دارد.

صفحه1 از54

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار