\آخرین اخبار اجتماعی ایران | اخبار حوادث

حساسیت فصلی و کرونا

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل، گفت: طی روزهای اخیر دیده می‌شود مردم ویروس کرونا و بیماری کووید-۱۹ را با حساسیت‌های فصلی اشتباه می‌گیرند و با تاخیر به پزشک مراجعه می‌کنند که این امر روند درمان این بیماران را مشکل می‌کند.

بیماری کرونا

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با فوت ۳۸۵ نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید-۱۹ در شبانه روز گذشته تعداد جانباختگان این بیماری در ایران به ۷۱ هزار و ۳۵۱ نفر رسید.

فوت 434 بیمار کرونایی در 24 ساعت گذشته / 355 شهر قرمز و نارنجی

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با فوت ۴۳۴ نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید-۱۹ در شبانه روز گذشته تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به ۷۰ هزار و ۹۶۶ نفر رسید. پنج هزار و ۳۳۸ بیمار بدحال نیز در بخش مراقبت های ویژه بیمارستانی (آی سی یو) بستری هستند.

فاجعه در مرگ های کرونایی / فوت 496 بیمار کووید 19 در 24 ساعت گذشته در کشور

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی اطلاعیه ای از فوت ۴۹۶ بیمار کووید۱۹ در کشور طی بیست و چهار ساعت گذشته خبر داد.

حزب ندای ایرانیان خواستار شفاف‌سازی همه ابعاد واکسیناسیون کووید ۱۹ شد

حزب ندای ایرانیان در بیانیه‌ای خواستار شفاف‌سازی همه ابعاد واکسیناسیون کووید ۱۹ شد و لازمه این شفافیت را دسترسی آزاد همه شهروندان به اطلاعات واکسیناسیون از طریق راه‌اندازی وب‌سایت طرح ملی واکسیناسیون کووید ۱۹ بر مبنای کد ملی ایرانیان دانست.

بستری بیماران کرونایی

رئیس شبکه بهداشت شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه بیمارستان رازی این شهرستان ظرفیت پذیرش بیماران کرونایی را ندارد، گفت که در حال حاضر بیماران کرونایی در بیمارستان ولیعصر قائمشهر بستری می شوند و در صورت تکمیل ظرفیت، بیماران این شهرستان هم به بیمارستان شهید فکوری جویبار انتقال داده می شوند.

لاری

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با شناسایی ۲۰ هزار و ۹۵۴ بیمار جدید کرونا در کشور رکورد شناسایی بیمار در یک روز شکسته شده و با فوت ۱۹۳ نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید ۱۹ در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به ۶۳ هزار و ۶۹۹ نفر رسید.

ّبیمار کرونایی

رئیس شبکه بهداشت شهرستان سوادکوه با تاکید براینکه عادی انگاری موجب تغییر وضعیت کرونایی در این شهرستان شده است، گفت : چنانچه تجمعات و برگزاری دورهمی‌ها تداوم داشته باشد، وضعیت کرونایی شهرستان با بحران مواجه خواهد شد.

رئیس صنعت

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر از تشدید سختگیری بر تعطیلی اصناف رسته ( 2 و 3 و 4 ) در  سطح این شهرستان خبر داد.

بستری بیمار کرونایی

شبانه روز گذشته با ابتلای ۲۲۸ مازندرانی به کرونا شمار بیماران بستری در مراکز درمانی به هزار و ۴۷ تن رسید.

ّیمار کرونایی

فرماندار جویبار نارنجی شدن وضعیت کرونایی این شهرستان را ناشی از عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شلوغی بازار شب عید دانست و گفت : هم اکنون ۱۱ بیمار کرونایی در بیمارستان عزیزی این شهرستان بستری هستند.

بیماران کرونایی

رئیس شبکه بهداشت و درمان قائمشهر در پی تغییر وضعیت این شهرستان به نارنجی ، گفت که هم اکنون ۱۰۵ بیمار کرونایی در بیمارستان های رازی و ولیعصر این شهرستان بستری هستند.

آب و هوا تهران در سیزده بدر 1400

آگاهی از وضعیت آب و هوا در روز دوازده و  سیزده فروردین برای بسیاری از مردم حائز اهمیت است

ممنوعیت سفر

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اینکه تابع ستاد تصمیمات مقابله با کرونا برای اجرای طرح ها و برنامه هستیم، گفت: براساس مصوبه قبلی، سفر به استان گیلان ممنوع است.

هفته آینده تولید انبوه واکسن در ایران آغاز می شود/ احداث بزرگ‌ترین کارخانه تولید چادر مشکی در قم

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره ) گفت: از ۶ مسیر ساخت واکسن را دنبال کردیم که در یک مسیر با سرعت بیشتری جواب گرفتیم که تولید واکسن از ویروس کشته بود و این امر در ایران سابقه داشته است.

سخنگوی بهداشت

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون یک میلیون و ۶۴۸ هزار و ۱۷۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۸۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۶۰ هزار و ۲۶۷ نفر رسیده است.

صفحه1 از102

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار