\اخبار مازندران | آخرین اخبار استان مازندران

جرائم غیرعمد

رییس ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند مازندران از کمک ۱۸۰ میلیارد ریالی خیرین استان در قالب جشن گلریزان در ماه رمضان امسال خبر داد و گفت: پرونده ۴۰۲ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد مشمول آزادی با کمک ستاد دیه نیز در حال بررسی برای برخورداری از این کمک‌ها است.

شبهای قدر

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از ابلاغ پروتکل‌های بهداشتی به مدیران اماکن مذهبی استان خبر داد و گفت: مراسم شب‌های قدر با رعایت توصیه‌های بهداشتی در فضای باز برگزار می شود.

هواشناسی

هواشناسی مازندران با اعلام هشدار سطح نارنجی ، از احتمال بالاآمدن آب رودخانه‌ها و جاری شدن سیلاب‌های محلی در مناطق مختلف استان طی روزهای آینده خبر داد.

توزیع بسته مومنانه

همزمان با ایام ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام هفت هزار بسته معیشتی بین نیازمندان در قائم شهر توزیع شده است .

46 واحد صنعتی متخلف در قائمشهر پلمب شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر، گفت: 46 واحد صنفی ناقض محدودیت های کرونا در این شهرستان شناسایی و پلمب شدند.

رئیس کمیته امداد قائمشهر

رئیس کمیته امداد شهرستان قائمشهر، گفت: در طول چهار سال اخیر 216 واحد مسکن مددجویی تحت پوشش در سطح این شهرستان خریداری و ساخته شد.

نخستین لندفیل بهداشتی مازندارن در قائمشهر به بهره برداری رسید / گامی مهم برای حل مشکل 50 ساله پسماند

نخستین سلول لندفیل بهداشتی روز پنج شنبه با حضور معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، معاون امور عمرانی استانداری مازندران و مسئولین به بهره برداری رسید.

نخستین لندفیل بهداشتی مازندران یک گام تا بهره برداری

شهردار قائمشهر از بهره برداری نخستین لندفیل بهداشتی مازندران در این شهرستان در آینده ای نزدیک خبر داد.

رئیس کمیته امداد قائمشهر

رئیس کمیته امداد شهرستان قائمشهر از پرداخت 105 میلیون تومان برای تامین لوازم ضروری زندگی مددجویان و نیازمندان این شهرستان در سال گذشته خبر داد.

پلمب

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: از ابتدای هفته گذشته تا روز گذشته ( جمعه ) تعداد 277 واحد صنفی در این استان پلمب شده اند.

رئیس کمیته امداد قائشمهر

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان قائمشهر از رشد 22 درصدی کمکهای مردمی نیکوکار به ایتام در سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

حمام قدیمی به ساختمان دهیاری تبدیل می شود / تنها 30 درصد طرح هادی روستای نوکلا انجام شده است / انتقاد از آنتن دهی ضعیف همراه اول

دهیار روستای نوکلا شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه حمام قدیمی این روستا سالها بلااستفاده رها شده بود، گفت که بنا است تا این حمام به ساختمان دهیاری تبدیل شود.

رئیس صنعت قائمشهر

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر گفت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و مطابق دستورالعمل ستاد مقابله با این بیماری، 2 واحد قلیانسرا در سطح این شهرستان پلمب شدند.

انتخابات

ستاد انتخابات مازندران از ثبت نام ۱۴ هزار و ۶۶۰ نفر به عنوان داوطلب نامزدی شورای اسلامی روستاهای استان خبر داد و اعلام کرد که آمار داوطلبان ثبت نام شده برای ۲۸۱ روستا به حد نصاب رسیده است.

تمدید زمان نام نویسی تا ساعت 24 / ثبت نام بیش از 11 هزار نفر در انتخابات شورای روستایی مازندران

رئیس ستاد انتخابات مازندران از تمدید زمان نام نویسی داوطلبان انتخابات شورای اسلامی روستاها تا ساعت 24 امشب خبر داد.

رئیس شو را روستا کوتنا

رئیس شورای روستای کوتنا شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه مشکل سرریز شدن فاضلاب در این روستا غیر قابل تحمل است، گفت: برای حل این معضل نیازمند سیستم جمع آوری فاضلاب هستیم.

صفحه1 از276

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار