\  • اختصاصی استنادنیوز؛

کدام کاندیدای ساری وجهه ملی دارد؟ / یوسف نژاد اعتبار ساری و مازندران در مجلس

  • کد خبر: 2111840
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: دوشنبه, 21 بهمن 1398

در انتخابات باید جنبه های مختلفی را برای انتخاب فرد اصلح در نظر گرفت که یکی از آن ها وجهه اعتباری فرد کاندیدا خواهد بود.

به گزارش استنادنیوز، 10 روز تا انتخابات مجلس یازدهم زمان باقیست و می بایست در بین گزینه های موجود و تایید صلاحیت شده بهترین کاندیدا را انتخاب و به عنوان نماینده روانه مجلس نماییم تا در چهار سال آینده بهترین تصمیمات در جهت توسعه و آبادانی کل کشور اتخاذ و تبدیل به قانون گردد.

یکی از شروط لازم برای نماینده خوب، داشتن وجهه ملی و کاریزماتیک است تا بتواند در بررسی و ارائه طرح ها و لوایح در مجلس سایر نمایندگان را با خود همراه نماید چرا که تصمیمات مجلس به صورت فردی اتخاذ نخواهد شد و نماینده ای که قدرت اقناع همکاران خود را نداشته باشد کارایی چندانی در مجلس نخواهد داشت.

یکی از نمایندگانی که این ویژگی مهم را در خود دارد قطعا علی اصغر یوسف نژاد است که برای اولین بار نام یک نماینده از مازندران را در جمع هیات رئیسه مجلس قرار داد، یوسف نژاد در چهارمین سال از مجلس دهم نیز خردادماه 98 توانست نظر 151 نماینده را با خود همراه سازد و بار دیگر به عنوان دبیر هیات رئیسه انتخاب شد. همانطور که انتخاب وزیر و یا مسئول بلند مرتبه کشوری از یک شهرستان و استان، افتخار و زمینه ساز پیشرفت می باشد، قرار گرفتن در جایگاه هیات رئیسه مجلس به عنوان رکن قانونگذاری کشور نیز اینگونه خواهد بود و چه کسی جز یوسف نژاد از ساری و میاندورود توانایی قرار گرفتن در این جایگاه را دارد؟!

قطعا نمایندگانی با چنین ویژگی هایی در کنار تجربه و اشراف کامل به قوانین نه تنها برای حوزه انتخابیه بلکه برای استان و کشور نیز مفید واقع خواهند شد.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار