پیش بینی وضعیت آب و هوای اصفهان در سیزده بدر / 13 فروردین در اصفهان کاملا آفتابی است

 

استان اصفهان یکی از استان های مسافر پذیر کشور در ایام تعطیل بخصوص نوروز می باشد که اطلاع از وضعیت جوی آن برای مسافران حائز اهمیت است

 به گزارش استناد نیوز، بر اساس پیش بینی ها وضعیت آب و هوای اصفهان در نیمه دوم نوروز 96 تا روز سیزدهم فروردین موسوم به روز طبیعت به شرح زیر خواهد بود:

 

چهارشنبه، 9 فروردین 96 : برای فردا آسمان اصفهان در صبح نیمه ابری خواهد بود که رفته رفته بر غلظت ابرها افزوده شده و قبل از ظهر آسمان کاملا ابری خواهد بود، در ساعتی نیز احتمال رعد و برق و بارش خفیف و لحظه ای باران وجود دارد، سپس در شب مجددا آسمان صاف تا کمی ابری خواهد بود، بیشینه دمای این روز هم به 19 درجه سانتیگراد خواهد رسید.

 

پنجشنبه، 10 فروردین 96 : برای روز پنجشنبه پدیده خاصی پیش بینی نشده است و آسمان غالبا صاف و آفتابی و در برخی ساعات نیمه ابری خواهد بود، دمای هوا هم در این روز به 19 درجه سانتیگراد می رسد.

 

جمعه، 11 فروردین 96 : روز پایانی هفته کمی بر غلظت ابرها افزوده خواهد شد اما بارش باران پیش بینی نمی شود، اسمان غالبا نیمه ابری پیش بینی شده که با غروب افتاب در ساعاتی ابرها آسمان را ميپوشانند. حداکثر دمای این روز 21 درجه پیش بینی می شود.

 

شنبه، 12 فروردین 96 : صبح روز شنبه نیمه ابری پیش بینی می شود که با نزدیک شدن به ظهر احتمال بارندگی به صورت رگباری وجود دارد که در ساعت پایانی روز و غروب آفتاب بر غلظت ابرها افزوده و احتمال بارندگی بیشتر خواهد شد. در شب هم آسمان نیمه ابری خواهد بود و بر پوشش ابرها کاسته خواهد شد. دما در این روز نسبت به روزهای قبل افزایش یافته و به 22 درجه سانتیگراد می رسد.

 

یکشنبه، 13 فروردین 96 : از نظر جوی سيزده بدر در اصفهان همه چیز برای یک روز خوب در کنار خانواده آماده است، آسمانی صاف و آفتابی با دمايي حداکثر 24 درجه ای و رطوبتی 60 درصدي شرایط مناسبی برای روز طبیعت فراهم ساخته است.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار