شرکت آب و فاضلاب مازندران
  • جوابیه شرکت آب و فاضلاب مازندران به گزارش استنادنیوز؛

دلیل کمبود آب در جویبار قطعی برق و بروز نقص فنی در چاههای مجتمع کیاکلا بود

شرکت آب و فاضلاب مازندران دلیل کمبود آب شرب در بخش هایی از شهرستان جویبار که در هفته گذشته در گزارش استنادنیوز از روستای بالازرین کلا به آن اشاره شد را قطعی برق و بروز نقص فنی در چاههای مجتمع کیاکلا اعلام کرد.
توزیع گوشت

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قائمشهر از کمک 210 میلیون تومانی خیرین در عید سعید قربان به نیازمندان تحت پوشش این مجموعه خبر داد .

سرهنگ بابایی فرمانده سپاه جویبار

سرهنگ مهرداد بابایی با اعلام اینکه در بخش متمرکز حدود یک هزار و ۴۶۰ بسته حمایتی آماده خواهد شد، گفت: در بخش غیر متمرکز که بیشتر شامل کمک های مردمی خواهد بود دوهزار و ۷۰۰ بسته حمایتی آماده و در نهایت این بسته ها بین بیش از ۴ هزار خانواده نیازمند توزیع خواهد شد .

مدیر جهاد قائمشهر

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قائمشهر میزان تولید برنج در این شهرستان را 45 هزار تن اعلام کرد.

فرماندار جویبار

فرماندار شهرستان جویبار،گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا و اعلام وضعیت قرمز کلیه مراسمات و اجتماعات در این شهرستان به مدت یک هفته تعطیل است و محدودیت های جدید در دستور کار قرار گرفته است.

لائینی نماینده ولی فقیه مازندران

نماینده ولی فقیه در مازندران با اعلام اینکه 220 هزار عدد مرغ میان نیازمندان توزیع می شود ،گفت : 220 هزار عدد قطعه مرغ برای جامعه هدف در دستور کار قرار گرفته شد که این اقدام هم کمک به تولید کننده مرغ و آسیب دیدگان می شود.

حمله به رستوران سرخرود

فرد شروری که سه شنبه هفته گذشته با همراهی چند نفر از ارازل و اوباش منطقه اقدام به تخریب اموال رستوران و ماشین مشتریان در سرخرود مازندران نمود با حکم نیابتی دستگاه قضایی استان در تهران شناسایی و دستگیر شد.

سیل نمارستان آمل

سید جعفر رسولی با اشاره به بارش بی سابقه باران در منطقه نمارستان شهرستان آمل گفت: بارش امروز در منطقه ییلاقی نمارستاق بخش لاریجان آمل منجر به وقوع سیلاب شد که متاسفانه خسارات مالی و جانی به همراه داشت.

آب و فاضلاب مازندران
  • جوابیه شرکت آب و فاضلاب مازندران به گزارش استنادنیوز؛

بیش از 70 درصد پروژه ایجاد تاسیسات فاضلاب روستای شورکا جویبار اجرا شده است

پروژه ایجاد تاسیسات فاضلاب شورکا در قالب طرح ایجاد تاسیسات فاضلاب روستاهای دارای اولویت کشور از سال 1389 آغاز و تاکنون عملیات اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در بیش از 70 درصد روستا اجراء شد.

شهرک صنعتی رجه بابل پسآب

موضوع ورود پساب‌های صنعتی به محیط زیست نکته‌ای است که تا امروز زیاد مورد توجه قرار نگرفته یا شاید خلاء‌های قانونی برخورد بازدارنده باعث بی‌توجهی صاحبان صنایع در این بخش بوده است و اکنون پساب‌های صنعتی شهرک رجه بابل مشکلات عدیده ای برای مردم مظلوم و کشاورز روستای ابوالحسن کلا و اطاقسرای بابل شده‌است.

تشییع

پیکر مدافع حرم شهید علی جمشیدی روز سه‌شنبه بر دستان مردم ولایتمدار نور تشییع و در گلزار شهدای مسجد جامع این شهر به خاک سپرده شد.

مدیر بهزیستی قائمشهر

رئیس بهزیستی شهرستان قائمشهر ،گفت : از ابتدای سال گذشته تاکنون پنج میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی پرداخت شده است.

محمد مدانلو بخشدار مرکزی جویبار

بخشدار مرکزی جویبار با بیان اینکه 37 دهیاری در بخش مرکزی فعالیت دارند،گفت: در فاز اول طرح هادی در 10 روستا به اتمام رسیده است.

طاهره بوداغی دهیار روستا کفشگرکلا جویبار

دهیار روستای کفشگرکلا از توابع بخش مرکزی شهرستان جویبار از جمله مشکلات این روستا را محدودیت طرح هادی به دلیل قرار گرفتن 2 واحد مرغداری و ندادن امکان ساخت واحدهای جدید توسط بنیاد مسکن اعلام کردو گفت:با توجه به سابقه بیش از 200 ساله روستا تقاضای بازنگری طرح هادی و رفع این مشکل هستیم .

تقی رضایی دهیار روستای آیت محله کله بن
  • تقی رضایی دهیار روستای آیت محله کله بن جویبار؛

انتظار اهالی آیت محله کله بن؛ مشارکت مسئولین در اجرای طرح های روستا

دهیار روستای آیت محله کله بن از توابع بخش مرکزی شهرستان جویبار با اعلام اینکه مردم این روستا مشارکت و همکاری خوبی در اجرای طرح ها داشته اند گفت :از مسئولین و ادارات مربوطه انتظار داریم اعتبارات مناسبی برای اجرای هر چه سریعتر طرح ها به این روستا اختصاص دهند.

میری دهیار روستا چهار طاق بن جویبار
  • سید علی میری دهیار نمونه بخش مرکری جویبار؛

مشکل اصلی روستای چهار طاق بن آب شرب است

دهیار روستای چهار طاق بن گفت: مشکل اصلی این روستا را آب شرب، ساماندهی اراضی شالیزاری، برق رسانی و مخابرات است.

صفحه1 از72

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار