عارضه سوء مصرف زنجبیل و سیر بسیار شایع شده است/ روغن بنفشه نقشی در پیشگیری یا درمان کرونا ندارد

استنادنیوز؛ دکتر اقبالیان با رد برخی توصیه‌هایی که به اسم طب اسلامی یا سنتی در فضای مجازی صورت می‌گیرد، هشدار داد عوارض ناشی از این توصیه‌ها تا مدت‌ها سلامت افراد را دچار خطر و آسیب می‌کند.

هیچکس فراموش نمی شود

استنادنیوز؛ این روزها با استفاده از خدمات این گروه بزرگ غیرتمند، نه تنها پزشکان و پرستاران قادرند درمان و رسیدگی به بیماران بحران زده از کرونا را مدیریت کنند، بلکه امکان امن ماندن مردم در خانه ها نیز مرهون تلاش و کار شبانه روزی آنان است.

وزیر کار: تصمیم گیری درباره ‎حداقل مزد به فروردین ماه موکول شد

استنادنیوز؛ با عدم تفاهم نمایندگان کارگران و کارفرمایان، تصمیم گیری درباره ‎حداقل مزد به فروردین ماه سال ۱۳۹۹ موکول شد.

مدیریت جهادی فرماندار بابل در عبور از بحران کرونا

استنادنیوز؛ در شرایط بحران مهمترین مسئله بسیج مردم، استفاده از نیروی مردمی، جذب اعتماد و اطمینان مردم نسبت به برنامه های مورد نیاز و ارتقا خودباوری و خدامحوری می باشد که این موضوع خوشبختانه در شهرستان بابل در مبارزه با کرونا توسط فرماندار به خوبی در حال انجام است.

کرونا دلیل فوت نماینده منتخب شهرستان آستانه‌اشرفیه نبوده است

استنادنیوز؛ نائب رئیس اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تسلیت درگذشت دکتر محمدعلی رمضانی گفت: مردم به شایعات فضای مجازی توجه نکنند و علت فوت نماینده منتخب شهرستان آستانه‌اشرفیه ویروس کرونا نیست.

هزینه‌ و جریمه‌ کنسلی بلیتی که پرداخت نمی‌شود

استنادنیوز؛ با وجود دستور وزیر راه و شهرسازی برای استرداد بلیت سفرهای ریلی و هوایی بدون دریافت هزینه کنسلی از مردم، برخی مسافران نسبت به دریافت نکردن هزینه بلیت‌شان یا دریافت شده جریمه کنسلی اعتراض دارند.

تعداد نامزدهای اصولگرا، اصلاح‌طلب و مستقل مجلس یازدهم+جدول

استنادنیوز؛ با اتمام شمارش آراء یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، خبرگزاری فارس نتایج شمارش و تجمیع آرا در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور به همراه گرایش سیاسی منتخبان مردم را منتشر کرد.

زلزله شدید جزیره قشم و استان هرمزگان را لرزاند

دقایقی پیش زمین لرزه شدیدی در مرز خلیج فارس، جزیره قشم و استان هرمزگان به وقوع پیوست

نباید اجازه دهیم فضای کشور فضای اتهام افکنی شود

استناد نیوز، رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم فضای کشور فضای اتهام افکنی شود، گفت: اگر کسی گزارشی در رابطه با فساد دارد باید به مسئولان مربوطه بدهد.

زمان ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران اعلام شد

استناد نیوز، مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک زمان ثبت‌نام طرح ترافیک سال ۹۹ را برای خبرنگاران و ارگان‌ها اعلام کرد.

کیفرخواست پرونده "روح‌الله زم" صادر شد/ هفته آینده اولین جلسه محاکمه

استناد نیوز، دادستان تهران از برگزاری اولین جلسه محاکمه روح‌الله زم در هفته آینده خبر داد.

هواشناسی ایران ۹۸/۱۱/۱۴| ورود سامانه بارشی به کشور/ آغاز بارش برف و باران از جمعه

استناد نیوز، سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور خبر داد و اعلام کرد از جمعه در نوار غربی بارش برف و باران آغاز می شود. این سازمان توصیه‌هایی را به کشاورران ارائه کرده است.

افزایش ازدواج دختران با مردان با سابقه تاهل/ رشد آمار ازدواج دوم

 استناد نیوز، براساس آمارهای ثبت احوال، نسبت ازدواج دختران هرگز ازدواج نکرده با مردانی که قبلاً تجربه ازدواج داشتند از سال ۹۲ تا ۹۷ ، بیش از سه برابر شده است.

مدیر مسئول خبرگزاری ایسنا به اتهام نشر اکاذیب مجرم شناخته شد

استناد نیوز، هیئت منصفه مطبوعات استان تهران، مدیر مسئول خبرگزاری ایسنا را در پرونده‌ای که به اتهام نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر تشکیل شده بود، مجرم شناخت.

۹۳ درصد فعالیت بهزیستی برون سپاری شد
  • مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور :

۹۳ درصد فعالیت بهزیستی برون سپاری شد

استناد نیوز - مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور گفت که تاکنون ۹۳ درصد از فعالیت این سازمان برون سپاری و به بخش خصوصی واگذار شده است.

قرار گرفتن خدمات روانشناختی با بیمه در سبد خانواده

استناد نیوز - مدیرکل مشاوره و امورروانشناختی سازمان بهزیستی کشور با یادآوری ۲۰ سال تلاش این سازمان برای بیمه خدمات روانشناختی خانواده گفت: برای نخستین بار بهزیستی با استناد قانون، تاییدیه بیمه شدن این خدمات را از شورای عالی بیمه اخذ کرد و امید است خدمات روانشناختی با پوشش بیمه پیاده‌سازی شود و در سبد خانواده‌ها قرار گیرد.

صفحه1 از70

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار