رئیس دیوان عالی کشور : مدیران کارشکن معرفی شوند

 

رئیس دیوان عالی کشور خطاب به سازمان بازرسی گفت: مدیرانی که در جهت احقاق حقوق مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران حرکت می‌کنند را حمایت کنید و آن‌هایی که کارشکنی می‌کنند معرفی کنید.

ثبات قیمت مرغ تا 10 روز آینده
  • نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران

ثبات قیمت مرغ تا 10 روز آینده

نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گفت: باتوجه به تعادل بین عرضه و تقاضا پیش بینی نمی شود که قیمت مرغ طی ۷ الی ۱۰ روز آینده تغییری داشته باشد.

تجردگرایی حقیقتی کتمان ناپذیر

استناد نیوز، عضو فراکسیون خانواده گفت: متاسفانه تعدادی از دختران به سن تجردی مطلق رسیده‌اند و نمی‌توانیم این حقیقت را کتمان کنیم .

پرونده مسن برای سازمان قضایی نیروهای مسلح معنا ندارد

استناد نیوز، رئیس قوه قضاییه البته با عدد پرونده‌های سازمان قضایی نیروهای مسلح به نظر می‌رسد پرونده مسن برای این سازمان معنا ندارد.

مسبب اوضاع امروز اقتصاد کشور بی لیاقتی بعضی از کسانی است که پستها را اشغال کرده اند

رئیس دیوان عالی کشور گفت: اوضاع امروز اقتصاد کشور تماما به دلیل تحریم نیست، به دلیل بی ارادگی‌ها، ظلم ،‌ بی لیاقتی و ناشایستگی‌های بعضی از کسانی است که پستها را اشغال کرده اند.

معافیت تحصیلی و خدمات اعزام به خدمت سربازی بیشترین مراجعات به پلیس +10

استناد نیوز- رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: بعد از معافیت تحصیلی، بیشترین مراجعات به دفاتر خدمات الکترونیک پلیس +۱۰ مربوط به اعزام به خدمت سربازی است.

با توجه به وضعیت فعلی عراق هیچ کاروانی به عتبات اعزام نخواهد شد

استناد نیوز- مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امورعتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: با توجه به وضعیت فعلی عراق و تا آرام شدن اوضاع این کشور، هیچ کاروانی تا برقراری امنیت کامل به عتبات عالیات اعزام نخواهد شد.

شهرداری مسبب اصلی سیل شیراز شد

استناد نیوز- روزهای پنجم و ششم بهار امسال با به راه افتادن سیل ویرانگر در شیراز ۲۱ نفر جان خود را از دست دادند و میلیاردها ریال زیان به اماکن عمومی ، خانه‌های مردم ، خودروها و زیر ساخت‌های شهری وارد آمد، دادستان شیراز اکنون با گذشت حدود ۸ ماه از جاری شدن سیل تقصیر را متوجه شهرداری و ۲ تن از شهرداران ادوار گذشته شیراز کرده است.

پیامدهای جبران‌ناپذیر انتقال آب دریای خزر به سمنان

استناد نیوز، یک کارشناس رسمی دادگستری با تخصص محیط زیست، نسبت به پیامدهای جبران‌ناپذیر انتقال آب خزر به سمنان از جمله خسارت به صنعت شیلات، مراتع و جنگل‌های هیرکانی هشدار داد و صرف هزینه هنگفت برای چنین طرحی را مورد انتقاد قرار داد.

ارائه خدمات غذایی در قهوه خانه ها ممنوع شد

استناد نیوز، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی ظهار داشت:ارائه خدمات غذایی مانند صبحانه و نهار در قهوه خانه های سنتی ممنوع شد.

سهم مددجویان بهزیستی از ۲۴ درصد به ۳۳ درصد رسید

استناد نیوز، رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: ۷ هزار میلیارد تومان مصوبه تبصره ۱۴ قانون بودجه که به مددجویان دستگاه‌های حمایتی تعلق می‌گیرد که با پیگیری‌های صورت گرفته به ۸ هزار و ۴۰۰ میلیارد افزایش پیدا کرد و خوشبختانه سهم مددجویان بهزیستی نیز از ۲۴ درصد به ۳۳ درصد رسید.

قارچ‌هایی که گردشگران با خود به جنگل می‌برند

 استناد نیوز: ساخت تله کابین در یکی از بکرترین زیستگاه‌های کره زمین، مقدمات نابودی جنگل‌های هیرکانی را فراهم می‌کند.

۷۰درصد تعهدات تامین اجتماعی مربوط به مستمری بازنشستگان است
  • مدیرکل امور فنی و مستمریهای سازمان تامین اجتماعی:

۷۰درصد تعهدات تامین اجتماعی مربوط به مستمری بازنشستگان است

استناد نیوز، مدیرکل امور فنی و مستمریهای سازمان تامین اجتماعی گفت: ۷۰ درصد از تعهدات سازمان تامین اجتماعی مربوط به مستمری بازنشستگان است.

سرویس‌های غیر مجاز مدارس بلای جان دانش‌آموزان

استناد نیوز، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با تاکید بر استفاده والدین از سرویس‌های مجاز دانش آموزی، گفت: در این راستا سامانه ملی پایش حمل و نقل دانش آموزی با نام سپند آغاز به کار کرده است.

رئیسی: با سیاسی‌کاری و دوقطبی‌سازی مبارزه با فساد را ترک نمی‌کنیم

استناد نیوز، رئیس قوه قضاییه گفت: مبارزه با فساد را به‌خاطر دوقطبی‌سازی‌ها و سیاسی‌کاری‌ها ترک نمی‌کنیم.

امکان انتخاب محل و ارگان خدمت برای سربازان با شرایط خاص فراهم می‌شود

استناد نیوز، سخنگوی قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از امکان انتخاب محل و ارگان خدمت برای سربازان با شرایط خاص خبر داد.

صفحه 1 از 63

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار