الزام تردد با زنجیر چرخ در جاده‌های ۱۰ استان

استناد نیوز، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از الزام تردد با زنجیرچرخ در جاده‌های چند استان کشور خبر داد. 

واکنش پلیس به استفاده برخی سلبریتی‌ها از "بادیگارد"

استناد نیوز، رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی گفت: هیچ کس اجازه ندارد با علامت و تجهیزات خاص، شخصی را تحت عنوان بادیگارد همراهی کند و اینگونه رفتارها غیرقانونی و قابل پیگرد است.

سامانه بارشی جدید فردا وارد کشور می‌شود

استناد نیوز- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فردا جمعه سامانه بارشی جدید از شمال غرب وارد کشور می‌شود که مناطقی از شمال غرب، سواحل، ارتفاعات البرز و خراسان شمالی را دربرمی‌گیرد.

حج ۹۹ جلوه‌ای از معنویت و همدلی ملت و اتحاد امت اسلامی خواهد بود

استناد نیوز، رئیس سازمان حج و زیارت گفت: حج تمتع سال آتی جلوه ای از معنویت و همدلی ملت ایران که نماد استقامت در برابر استکبار جهانی است و اتحاد امت اسلامی خواهد بود.

فرصت برای هوشمند سازی کارت‌های قدیمی معافیت و پایان خدمت

استناد نیوز، جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: افرادی که برای تعویض کارت قدیمی معافیت و پایان خدمت اقدام نکرده اند فقط تا پایان سال جاری برای هوشمند سازی کارت خود فرصت دارند.

وزیر کشور:‌ آسیب‌های فضای مجازی نگران‌کننده است

استناد نیوز - وزیر کشور گفت: موضوع آسیب‌های اجتماعی در فضای مجازی جزء موارد نگران کننده است.

متقاضیان وام ازدواج بخوانند؛ دریافت و پرداخت وام ازدواج موبایلی می‌شود

استناد نیوز، صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان تصمیم به ارائه خدمات بانکی(شناسایی متقاضی)، ثبت درخواست و واریز تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج از طریق اپلیکیشن موبایلی برای متقاضیان را دارد.

"ثبت طلاق" در دفترخانه‌های ازدواج و طلاق محدود می‌شود

استناد نیوز، رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق از محدودیت ثبت طلاق توسط دفاتر اسناد رسمی خبر داد و گفت: بر اساس بخشنامه‌ای که به زودی توسط رئیس قوه قضائیه ابلاغ می‌شود، هر دفترخانه طلاق در تهران فقط می‌‌تواند در سال ۱۹۰ طلاق ثبت کند.

پرونده محمدعلی نجفی به شعبه ۴۱ دیوان عالی کشور ارجاع شد

استناد نیوز، وکیل مدافع محمدعلی نجفی از ارجاع پرونده موکلش به شعبه ۴۱ دیوان عالی کشورخبر داد.

افزایش سوءاستفاده از وام ازدواج در نبود نظارت‌ها

استناد نیوز،  - معاون امور جوانان، وزیر ورزش و جوانان گفت: مخالف افزایش وام ازدواج نیستیم، اما از آنجا که نظارت درستی بر این وام نیست، امکان سوءاستفاده از آن بسیار زیاد است.

برای بررسی سانحه سقوط هواپیما باید دادگاه ویژه تشکیل شود

استناد نیوز - رییس جمهوری گفت: قوه قضاییه باید یک دادگاه ویژه با یک قاضی عالی‌رتبه و ده‌ها کارشناس برای بررسی سانحه سقوط هواپیما تشکیل دهد.

مشمولان غایب بیکار می‌مانند

 استناد نیوز- جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مشمولان غایبی که وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف نکنند، امکان اشتغال به کار در سازمان و کارگاه‌های دولتی و خصوصی را ندارند.

جبران خطاها با تشییع باشکوه جان‌باختگان هواپیمای اوکراین

استناد نیوز- رییس دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی علامه طباطبایی معتقد است، افزون بر عذرخواهی و ارائه توضیح دقیق درمورد علت سقوط هواپیمای اوکراینی، می‌توان با برگزاری مراسم تشییع باشکوه و آبرومند پیکر جان‌باختگان این حادثه، خطاها را جبران کرد.

نحوه پوشش بیمه ای باغداران و مزرعه داران تشریح شد

استناد نیوز، قائم مقام سازمان تامین اجتماعی در خصوص بیمه تامین اجتماعی باغداران و مزرعه داران توضیحاتی ارائه کرد.

واکنش به حذف پست‌های اینستاگرامی درباره شهید سلیمانی

استناد نیوز، یکی از فعالان ضد جنگ آمریکایی در توئیتر نسبت به حذف پست‌های حمایتی از سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی واکنش نشان داد.

صدور پروانه وکالت تخصصی می‌شود

استناد نیوز - رئیس کمیسیون کارآموزی مرکز وکلای قوه قضائیه با تاکید بر لزوم تخصص‌گرایی در حرفه وکالت گفت: هدف، افزایش توانایی و دانش حقوقی کارآموزان وکالت در محاکم است و قرار است طبق علاقه کارآموزان در یکی از حوزه های تخصصی وکالت، صدور پروانه تخصصی در دستور کار قرار گیرد.

صفحه1 از68

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار