بکارگیری 18 خودرو برای گشت نامحسوس در استان مازندران

استنادنیوز؛رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران از به‌کارگیری 18 دستگاه خودرو برای اجرای طرح گشت نامحسوس از شهرداری‌ها و سازمانهای حمل و نقل درون‌شهری در سطح استان خبر داد

به گزارش استنادنیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران، سرهنگ پاسدار مهدی باقری اظهار داشت: برخورد با تخلفات حادثه‌ساز و الزام رانندگان متخلف به رعایت اصول و مقررات راهنمایی و رانندگی از عوامل پیشگیری از بروز تلفات و خسارت‌های ناشی از حوادث رانندگی است.

وی افزود: اجرای طرح‌های موقت و بهره‌گیری از روش‌های جدید منطبق با وضعیت ترافیک استان در راستای اصلاح فرهنگ رانندگی از راهکارهای اجرایی پلیس برای ساماندهی ترافیک شهری در استان است.

باقری، خاطرنشان کرد: با هدف توسعه فرهنگ خودکنترلی و قانونمندی در رانندگان، برخورد قاطع با رانندگان قانون‌گریز و متخلف و ایجاد جو روانی بین رانندگان طرح تقویت کنترل نامحسوس شهری در 22 شهرستان به اجرا در آمد.

وی از به‌کارگیری 18 دستگاه خودرو برای اجرای طرح گشت نامحسوس از شهرداری‌ها و سازمانهای حمل و نقل درون‌شهری در سطح استان خبر داد و گفت: عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی با استفاده از این خودروها به صورت نامحسوس روزانه با تخلفات رانندگی برابر ضوابط و مقررات برخورد خواهند کرد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار