سازمان بنادر و دریانوردی با ساخت ۲ سازه دریایی در استان مازندران موافقت کرد

انزان پور گفت:بر اساس مجوز صادره از سوی کمیته صدور مجوز سازه های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با ساخت ۲ شاخه موج شکن جهت پرورش ماهی در مناطق ساحلی کلارآباد موافقت شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، محمدتقی انزان پور با اعلام این مطلب افزود : بر اساس مجوز صادره از سوی کمیته صدور مجوز سازه های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، شرکت کلارگستر نیکو مجاز است نسبت به ساخت ۲ شاخه موج شکن جهت پرورش ماهی(شاخه اصلی به طول ۶۱۶ متر و شاخه فرعی به طول ۱۵۹ متر) همراه با اسکله به طول ۱۸۶ متر و راه دسترسی به طول ۱۴۶ متر در در مناطق ساحلی کلارآباد اقدام نماید.

وی افزود: همچنین بر اساس مجوز صادره از سوی کمیته صدور مجوز سازه های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، آقای فرهاد مغربی مجاز است نسبت به ساخت سکوی تفریحی ( به ابعاد ۱۷×۲۷) همراه با راه دسترسی به طول ۵۴ متر در مناطق ساحلی محدوده شهرستان تنکابن اقدام نماید.

وی خاطرنشان کرد: با پیگیری های صورت گرفته از سوی امور سواحل این اداره کل ،تاکنون ۱۷ مورد مجوز ساخت تأسیسات دریایی شامل سکوی تفریحی،موج شکن،اسکله،مجتمع تفریحی،بندر صیادی و... در مناطق ساحلی استان(حد فاصل رامسر- ساری)از سوی کمیته صدور مجوز سازه های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی صادر گردید.

انزان پور افزود: این مجوز به استناد بند ۲۲ ماده ۳ فصل دوم آیین نامه سازمان بنادر و دریانوردی مصوب سال ۱۳۴۸ و ماده واحده مصوب ۱۳۸۷ مجلس شورای اسلامی، صرفاً جهت متقاضی صادر گردیده و بدون هماهنگی این سازمان، قابل واگذاری به سایر افراد حقیقی و حقوقی نمی باشد .

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با اشاره به وظایف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی در بخش سواحل خاطر نشان کرد : به منظور حفاظت از خط ساحلی کشور از آسیب های ناشی از ساخت و سازهای غیر اصولی مربوط به تأسیسات دریایی و بندری ، کلیه متقاضیان اعم از حقیقی و حقوقی می بایست از طریق مراجعه به سامانه جامع مدیریت و نظارت بر سواحل کشور، نسبت به ثبت تقاضا برای دریافت مجوزهای تأسیس و بهره برداری از هرگونه سازه احداثی در دریا و رودهای قابل کشتیرانی اقدام نمایند.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار