مدیران کم کار حذف خواهند شد/زمان پاسخگویی به مردم باید کاهش یابد

استنادنیوز؛ استاندار مازندران با اشاره به اینکه مدیران کم کار حذف خواهند شد، بیان داشت:زمان پاسخگویی به مردم در استان باید کاهش یابد.

محمد اسلامی در در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان مازندران گفت: باید کمک کنیم که مسیر برای توسعه اشتغال استان باز شود،چرا عده‌ای نمی‌خواهند حقیقت انجام شده اقدامات دولت را ببینند.

وی با اعلام اینکه از فرصت دریای خزر برای توسعه صادرات به خوبی استفاده کنیم، گفت: متولیان جهاد کشاورزی استان باید فکر و ذهن خودشان را در این حوزه آماده کنند.

اسلامی گفت: هر مدیری که در روند هزینه‌هایش صرفه‌جویی کند تخصیص متفاوت دریافت می‌کنند، در سال جاری باید خلق منابع داشته باشیم، باید پروژه‌ها در استان عملیاتی شود، هیچ کس حق ندارد به بهانه کمبود بودجه پروژه‌های عمرانی استان تعطیل شود.

وی با اعلام اینکه فرایندها در استان باید احصاء شود، تصریح کرد: زمان پاسخگویی به مردم باید کاهش یابد، این اختیار را دارم که مدیرکل کم کار را حذف کنم.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: بافردی که سیاه‌نمایی می‌کند باید برخورد شود و حداقل زمان باید به مردم پاسخ دهیم، در برنامه رونق تولید باید همه همکاری داشته باشند.

محمد اسلامی با اعلام اینکه نگاه بخشی در استان نباید داشته باشیم، افزود: توسعه متوازن و پایدار باید اعمال شود، برای همه واحدهای تولید به صورت خاص وقت مناسب اختصاص دادیم.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار