• به میزبانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، برگزار شد؛

دومین گردهمائی معاونین برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع و ذیحسابان ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ها

استنادنیوز؛دومین گردهمائی معاونین برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع و ذیحسابان ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ها به میزبانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، دومین گردهمائی معاونین برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع و ذیحسابان ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ها به میزبانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری برگزار شد.

در این گردهمائی جناب آقای دکتر طاهری، مدیر کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی، جناب آقای محمدی مدیرکل محترم دفتر برنامه ریزی، بودجه و هماهنگی طرح ها، جناب آقای جعفری مدیرکل محترم دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری، سرکار خانم مهرگان سرپرست ذیحسابی و اداره کل امور مالی و جناب آقای مهندس میرزایی معاون محترم برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور به ایراد سخنرانی و ارائه مطالب مربوطه پرداختند.

در این جلسه، علاوه بر بحث و تبادل نظر پیرامون سیاست های منابع انسانی، استخدام، رفاه و پشتیبانی، وضعیت اعتبارات، مسائل تحول اداری، چارت استانی، فناوری اطلاعات، مسائل مالی، اسناد خزانه و...، دیدگاه ها، سیاست ها و خط مشی های سازمان نیز بیان گردید.

در ادامه این گردهمائی، از جناب آقای مودبی ذیحساب و مدیرکل امور مالی سابق سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در بخش دوم این گردهمائی با حضور معاونین برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع استان ها، مباحث جمع بندی و پرسش و پاسخ انجام گرفت و در نهایت، شرکت های خدماتی رایانه ای با حضور ذیحسابان ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ها، پیرامون برنامه نرم افزاری امین اموال و برچسب اموال نیز صحبت و مطالب کارشناسی را ارائه نمودند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد و اقدامات مسئولان کشوری در سیل شمال کشور رضایت دارید؟
آیا از اقدامات مسئولان استان مازندران در رسیدگی به سیل زدگان رضایت دارید؟

insta35065126

telegram405412

آخرین اخبار