\
رئیس جمهور

رئیس جمهوری با بیان اینکه توانستیم همه قطعنامه های فصل هفتمی علیه ملت ایران را لغو کنیم، گفت: برای اقشار کم درآمد و کم مصرف؛ آب، برق و گاز را مجانی کرده ایم.

استاندار مازندران و استانداری کرونا

با توجه به شکست سیاست های مدیریت کرونایی در استان مازندران و افزایش نگرانی های مردم انتظار می رود مسئولین ستاد ملی کرونا و وزارت کشور با در اختیار گرفتن مدیریت ستاد استانی کرونا به کمک استانداری مازندران بیایند.

رهبر کبیر انقلاب

رهبر معظم انقلاب در پیامی به مناسبت سال‌روز تشکیل بسیج مستضعفان، بسیج را ثروت بزرگ و ذخیره خداداد ملت ایران خواندند.

گزینه های بخشداری مرکزی قائمشهر

بخشدار یکی از مهمترین پست های دولتی در هر شهرستان است که این اهمیت در شهرستان قائمشهر به دلیل دارا بودن تنها یک بخش در تمام حوزه های شهری و روستایی از اهمیت دو چندانی برخوردار می باشد.

عقیل امامی
انتخابات پرچالش ایالات متحده آمریکا طی هفته گذشته و پیروزی غیر رسمی نامزد دموکراتها در آن فضای جدیدی را در عرصه دیپلماسی و رسانه ای کشورگشوده که نیازمند واکاوی و بررسی همه جانبه است .
رئیس جمهور

رییس جمهوری با اعلام اینکه جنگی که آمریکا از سه سال گذشته بر ضد ایران شروع کرده، جنگ اقتصادی بوده است، گفت: آن جنگی که آنها فکر کردند می‌توانند به نظام و به مردم فشاری وارد کنند، جنگ اقتصادی بود. باید با همه توان در این شرایط برای رفع مشکلات مردم تلاش کنیم.

جلسه سران قوا لغو شد

جلسه سران قوا که قرار بود فردا سه‌شنبه به میزبانی محمدباقر قالیباف در مجلس شورای اسلامی برگزار شود از سوی رئیس جمهور لغو شد

امریکا را امسال چند بار شکست داده ایم / امروز روز تاب‌آوری مضاعف برای ملت ایران است

رییس جمهوری با تاکید براینکه دشمنان ما در سازمان ملل متحد که خانه خلوت خود می‌دانند، فکر می‌کردند هر زمان کاری دارند شورای امنیت و سازمان ملل در مشت آنها است و به راحتی می‌توانند اقدامات خود را انجام دهند، گفت: اما آمریکایی‌ها در طول ماه‌های اخیر حداقل با سه شکست بزرگ تاریخی مواجه شده‌اند. 

معارفه

سعید یزدانی با امضای حکم از سوی استاندار مازندران به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان نوشهر معرفی شد.

رئیس جمهور

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه اولویت اول ما آموزش حضوری با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی است، گفت: بدون مشارکت خانواده‌ها، رعایت پروتکل‌ها در مدارس امکان پذیر نیست.

رئیس جمهور

رئیس جمهور در گفتگو با رئیس جمهوری نیجر، با قدردانی از حمایت های مستمر این کشور از توافق برجام و قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل متحد، گفت: ریشه بسیاری از مشکلات امروز جهان سوءاستفاده برخی کشورها از مجامع بین المللی بوده است. بسیار خرسندم که ایران و نیجر در این زمینه که روابط بین المللی باید بر اساس عدالت، حقانیت و ارزش های والای انسانی که مبتنی بر استقلال، همبستگی و عزت استوار باشد، اشتراک نظر دارند.

قوه مجریه و لزوم تغییر رویکردها

استنادنیوز؛ آمادگی ۳ هزار نفر از اساتید نخبه بسیجی دانشگاه‌های کشور در دوسال قبل برای کمک به دولت در حل چالش‌های اقتصادی آغاز امید بخشی بود که متاسفانه دولت محترم از این ظرفیت قابل اعتنا و سرشار فکری هیچ‌گونه استفاده‌ای نکرد و این مسئله ناشی از عدم توجه به توان داخلی است.

محمد کریمی دادستان مرکز استان مازندران

روز گذشته مراسم تکریم سید یونس حسینی عالمی و معارفه محمد کریمی به عنوان دادستان جدید مرکز استان مازندران انجام شد

نسخه‌های شفابخش/یادداشتی از عقیل امامی

استنادنیوز؛ بیانات راهگشا و حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مجموعه‌های دانشجویی که همزمان با بیست‌وسومین روز ماه مبارک رمضان صورت گرفت، حاوی نکات ارزنده برای مخاطبان، مسؤولان و آحاد جامعه بود و واکاوی بیشتر آن ضرورت دارد.

درخواست رئیس‌جمهور اوکراین برای پرداخت غرامت بیشتر به خانواده‌های جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی

استناد نیوز، رئیس‌جمهور اوکراین خواستار پرداخت غرامت بیشتری از جانب ایران به خانواده جان باختگان حادثه هواپیمای اوکراینی در ایران شد.

شفافیت با شعار نمی‌شود باید در عمل اتفاق بیفتد

استناد نیوز، رئیس قوه قضاییه در مراسم آغاز به کار مجتمع قضایی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: شفافیت با شعار نمی شود و در عمل باید اتفاق بیفتد.

صفحه1 از39

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار