\چین حمله خرابکارانه به نیروگاه نطنز را شدیدا محکوم کرد / چین قاطعانه از حل مساله هسته ای ایران از راه سیاسی پشتیبانی می کند

سخنگوی وزارت خارجه چین حمله خرابکارانه به تأسیسات هسته ای نظنز را شدیدا محکوم کرد و گفت: ماهیت حمله به تاسیسات هسته ای بسیار جدی است و ممکن است موجب عواقب غیر قابل پیش بینی شود. چین با این اقدامات قاطعانه مخالف است.

بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای شهر در هیات نظارت آغاز شد

روند بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای شهر در هیات‌های نظارت شهرستان آغاز شد.

بخشدار جویبار

بخشدار مرکزی شهرستان جویبار با اعلام اینکه ثبت نام از داوطلبان شورای روستاها از 16 فروردین ماه ( فردا ) آغاز می شود، از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا خواست تا ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

ایت الله لائینی

نماینده ولی فقیه در مازندران با اظهار این که رقابت‌های سیاسی نباید رفاقت‌ها و همدلی را زیر سئوال ببرد ، گفت : به طور یقین حضور حداکثری مردم در عرصه انتخابات ایران را قوی‌تر می‌کند.

دفتر شورای ائتلاف وحدت ملی در مازندران افتتاح می شود
رئیس شورای ائتلاف وحدت ملی در استان مازندران از افتتاح این دفتر با حضور برخی از مسئولین کشوری و استانی در روز 10 فروردین خبر داد.
انتخابات

فرماندار شهرستان قائمشهر با بیان اینکه همه باید با رویکرد و مشارکت حداکثری به انتخابات پیش رو نگاه کنیم، گفت: اهمیت انتخابات آینده بر کسی پوشیده نیست.

2 هزار و 184 نفر برای انتخابات شوراهای شهر در مازندران نام نویسی کردند / ثبت نام 209 نامزد زن در انتخابات

رئیس ستاد انتخابات مازندران گفت : با پایان یافتن مهلت قانونی ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای شهر، دو هزار و ۱۸۴ نفر در سطح این استان ثبت نام کردند.

اعضای هیات اجرایی انتخابات 1400 در بابل معرفی شدند

اعضای هیات اجرایی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری شهرستان بابل معرفی شدند.

بیش از 9 درصد داوطلبان حضور در شورای شهر مازندران زن هستند

رئیس ستاد انتخابات مازندران با بیان اینکه از مجموع تعداد ثبت نام کنندگان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر در این استان 9.1 درصد زن هستند، گفت که 90.9 درصد هم مردهستند که در انتخابات شورای شهر مازندران ثبت نام کرده اند.

انتخابات

اعضای هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان سوادکوه معرفی شدند.

انتخابات

اعضای هیات اجرایی بر سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری و همچنین هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان قائمشهر معرفی شدند.

انتخابات شوراها

رئیس ستاد انتخابات مازندران شمار داوطلبانی که در چهار روز گذشته برای انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی نام نویسی کردند را ۶۷۶ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۲۴۷ نفر در روز چهارم ثبت نام کردند.

انتخابات

اعضای هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان سوادکوه شمالی معرفی شدند.

انتخابات

اعضای هیات اجرایی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری شهرستان ساری معرفی شدند.

انتخابات ریاست جمهوری

دبیرکل حزب ترقی ایران با تاکید بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات، گفت: نامزدی را برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ معرفی می‌کنیم که صددرصد اصلاح‌طلب باشد.

جبهه وحدت ملی

با اعلام حمزه امرایی، دبیر کمیسیون ماده ۱۰ وزارت کشور مبنی بر موافقت و تشکیل «جبهه وحدت ملی» خبرها از افزایش تشکل ها و مشارکت  بیشتر در این جبهه حکایت دارد.

صفحه1 از40

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار