نسخه‌های شفابخش/یادداشتی از عقیل امامی

استنادنیوز؛ بیانات راهگشا و حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مجموعه‌های دانشجویی که همزمان با بیست‌وسومین روز ماه مبارک رمضان صورت گرفت، حاوی نکات ارزنده برای مخاطبان، مسؤولان و آحاد جامعه بود و واکاوی بیشتر آن ضرورت دارد.

درخواست رئیس‌جمهور اوکراین برای پرداخت غرامت بیشتر به خانواده‌های جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی

استناد نیوز، رئیس‌جمهور اوکراین خواستار پرداخت غرامت بیشتری از جانب ایران به خانواده جان باختگان حادثه هواپیمای اوکراینی در ایران شد.

شفافیت با شعار نمی‌شود باید در عمل اتفاق بیفتد

استناد نیوز، رئیس قوه قضاییه در مراسم آغاز به کار مجتمع قضایی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: شفافیت با شعار نمی شود و در عمل باید اتفاق بیفتد.

ستاد انتخابات کشور آمار واجدین شرایط شرکت در انتخابات را اعلام کرد

استناد نیوز- رییس ستاد انتخابات کشور گفت: واجدین شرایط شرکت در انتخابات دوم اسفند ماه ۱۳۹۸، ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار نفر هستند که از این تعداد ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار نفر رأی اولی محسوب می‌شوند.

کدخدایی: ۲ هزار نفر به آمار تایید صلاحیت‌ها اضافه شد

استناد نیوز، سخنگوی شورای نگهبان از اضافه شدن ۲ هزار نفر به آمار تایید صلاحیت‌های انتخابات مجلس خبر داد.

انتقال ۱۹ زندانی ایرانی از کویت به داخل کشور

 استناد نیوز، ۱۹ زندانی ایرانی در کویت برای سپری کردن ادامه دوران محکومیت خود از زندان مرکزی کویت به ایران منتقل شدند.

تحریم دکتر صالحی هیچ تاثیری بر پیشرفت برنامه‌های هسته ای صلح آمیز نخواهد داشت

استناد نیوز،  تحریم دکتر صالحی که تنها از سر استیصال صورت می‌گیرد هیچ تاثیری بر پیشرفت برنامه‌های هسته ای صلح آمیز جمهوری اسلامی ایران نخواهد داشت.

ظریف:معامله قرن بیشتر شبیه شاهراهی به سوی جهنم است

استناد نیوز، وزیر خارجه تاکید کرد: آیا ماندلا هرگز می‌توانست ظهور دوباره بانتوستان ها (در دوران آپارتاید) را دهه‌ها بعد از آزادی آفریقای جنوبی تصور کند؟ معامله قرن بیشتر شبیه شاهراهی به سوی جهنم است.

کدخدایی ؛تایید طرح شفافیت تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی در شورای نگهبان

استناد نیوز، سخنگوی شورای نگهبان از عدم مغایرت طرح شفافیت و نظارت بر تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی با شرع مقدس و قانون اساسی خبر داد.

وعده‌های روحانی بدون آینده‌نگری بود/ رئیس‌جمهور پاسخگوی مردم باشد

استناد نیوز، عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: رئیس‌جمهور باید پاسخگوی وعده‌هایی که به مردم داده است، باشد از این رو او باید به وعده‌های خود عمل کند.

فرود اضطراری یک پهپاد سپاه در خوزستان+اطلاعیه نیروی هوافضا

استنادنیوز، یک فروند پهپاد از نوع شاهد ۱۲۹ در استان خوزستان فرود اضطراری کرده است.

اختصاص پنج هزار میلیارد تومان به‌آموزش و پرورش

استناد نیوز-سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه از اختصاص پنج هزار میلیارد تومان به آموزش و پرورش خبر داد که از این رقم ۳ هزار و ۷۵۰ میلیارد تومان صرف رتبه‌بندی معلمان، معلمان حق‌التدریس، مدارس شبانه‌روزی، هنرستان‌ها، سرانه دانش‌آموزی و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان فرهنگی خواهد شد.

شورای‌عالی امنیت ملی مسئول تصمیم‌گیری درباره حج عمره است

استناد نیوز- معاون اول رییس جمهوری با بیان این که مسئولیت اصلی تصمیم‌گیری درباره حج عمره مفرده با شورای‌عالی امنیت ملی است، ‌گفت: حفظ عزت و امنیت زائران ایرانی در حج عمره از اهمیت فراوانی برخوردار است.

موافقت مجلس با یک فوریت طرح پیگرد حقوقی علیه انگلستان

استناد نیوز، نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز با یک فوریت طرح پیگرد حقوقی علیه انگلستان برای جبران خسارت وارده به اتباع ایرانی موافقت کردند.

فساد سازمان یافته و لشکر پراکنده مبارزان

 استناد نیوز- رییس مرکز ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد گفت: در حوزه فساد همگرایی وجود دارد اما در حوزه مبارزه با فساد که صورت سازمان یافته و سیستمی صورت می‌گیرد با یک لشکر پراکنده مواجه هستیم.

۱۲ پیامد ترور سردار سلیمانی بر منطقه و روابط آمریکا و ایران

استناد نیوز- سال‌ها مقامات آمریکا مدعی بودند که دستان ایرانی‌ها به خون آمریکایی‌ها آغشته است. ایران هم معتقد بود دستان آمریکا به خون ایرانی‌ها آغشته است. آمریکا با پذیرش مسئولیت قتل سردار سلیمانی، رسما پذیرفت که دستان آمریکا به خون ایرانی‌ها آغشته شده است.

صفحه1 از39

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار