آمریکا سردار قاآنی را هم به ترور تهدید کرد

استناد نیوز، برایان هوک در اظهاراتی خصمانه سردار قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و جانشین سردار سلیمانی را هم به ترور تهدید کرد.

امکان برگزاری انتخابات رقابتی و عادلانه برای مردم فراهم شود
  • شورای عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح‌طلبان:

امکان برگزاری انتخابات رقابتی و عادلانه برای مردم فراهم شود

استناد نیوز- اعضای شورای عالی سیاستگذاری جبهه اصلاح طلبان، در بیست و نهمین جلسه این شورا خواستار فراهم شدن امکان برگزاری انتخابات رقابتی، عادلانه و قانونی به عنوان مقدمه برگزاری یک انتخابات پرشور برای همه ایرانیان شدند.

وزیر دفاع: ایران هر تهدیدی را با تسلیحات دفاعی کیفی پاسخ خواهد داد

 استناد نیوز- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: پاسخ به موقع مستلزم داشتن قدرت است که امروز جمهوری اسلامی تمام مولفه های قدرت و اراده لازم برای پاسخ به هر متجاوزی را دارا است و هر تهدیدی را در هر سطح با تسلیحات دفاعی باکیفیت پاسخ خواهد داد.

سهم شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از مالیات بر ارزش افزوده مشخص شد

استناد نیوز- نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند: سهم شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری از درآمد حاصل از مالیات بر ارزش افزوده به حساب تمرکز وجوه وزارت کشور برای توزیع بین شهرداری‌ها و دهیاری‌ها واریز می‌شود.

مافی: ایرادات شورای‌نگهبان به لایحه درآمد شهرداری‌ها رفع شد

استناد نیوز- رئیس کمیسیون مشترک رسیدگی به لایحه درآمد پایدار شهرداری‌های کشور گفت: کمیسیون جهت بررسی مجدد لایحه و رفع ایرادات شورای نگهبان تشکیل شد و درچهار ماده آن که مورد شبهه واقع شده بود اصلاحات لازم صورت گرفت.

ربیعی: حذف میزبانی تیم‌های ایرانی ادامه همان مسیر تحریم جامعه ایرانی است

استناد نیوز - سخنگوی دولت در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: حذف میزبانی تیم‌های ایرانی سیاسی و در ادامه همان مسیر تحریم جامعه ایرانی است.

لاریجانی:بیان سوء استفاده اقتصادی برای رد صلاحیت نمایندگان درست نیست

استناد نیوز- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: در رد صلاحیت برخی نمایندگان فعلی و نمایندگان ادوار از جانب سخنگوی شورای نگهبان مطلبی منعکس شد که این رد صلاحیت‌ها عمدتا مربوط به سوء استفاده های اقتصادی بوده است، این مطلب درست نیست.

کدخدایی: نسبت به سلایق سیاسی نامزدهای انتخابات رویکردی نداریم

استناد نیوز - سخنگوی شورای نگهبان گفت: نسبت به سلایق سیاسی نامزدهای انتخابات مجلس نگاه و رویکردی نداشته‌ایم و بر اساس مر قانون عمل کرده و هیچ تعارفی با کسی نداریم.

رییس قوه قضاییه:‌ سخنان رهبر انقلاب درباره مقاومت مردم راهبردی بود

استنادنیوز - رییس قوه قضاییه گفت: سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی هم درباره مقاومت ملت ایران و هم درباره ناکارآمد بودن جریان دشمنی با ایران اسلامی بسیار راهبردی بود.

آمریکا تسلیم قاطعیت و توانمندی ایران در حوزه موشکی و قدرت اراده شد
  • وزیر دفاع در جمع دانشجویان دانشگاه افسری امام علی(ع) ارتش:

آمریکا تسلیم قاطعیت و توانمندی ایران در حوزه موشکی و قدرت اراده شد

 استناد نیوز- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح پاسخ موشکی به اقدام آمریکا را عینت بخشی واقعی قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران برای دشمن عنوان کرد و گفت: این پاسخ نشان دهنده قدرت اراده و تصمیم قاطع جمهوری اسلامی ایران بود.

درخواست آمریکایی‌ها برای توقیف دارایی‌های بانک مرکزی ایران رد شد

استناد نیوز، درخواست خواهان‌های آمریکایی (ورثه برخی از قربانیان حادثه ۱۱ سپتامبر) برای توقیف اموال و دارایی‌های بانک مرکزی ایران به میزان ۵.۹۹۰.۸۷۶.۶۹۶ دلار نزد محاکم کشور ایتالیا رد شد.

ظریف: برجام حاصل مذاکره کری- ظریف نبود؛ تعهد دولت آمریکا بود/ به مذاکره با آمریکا تمایلی نداریم

 به گزارش استناد نیوز، محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در سخنرانی خود کنفرانس رایسینا در هند درباره رویدادهای اخیر ایران در چند ماه گذشته گفت: رویدادهای اخیر بازتاب بسیار ناراحت‌کننده یک مشکل جدی در طرز فکر آمریکا درباره منطقه ما است. اول از همه این که آن‌ها از زاویه دید خودشان به همه چیز نگاه می‌کنند نه از زوایه دید مردم این منطقه.

حمله به شخصیت نظامی در کشور ثالث تبدیل به عرف جدید شده است

 استناد نیوز- کارشناس مسائل بین الملل گفت: آمریکا با ترور سردار سلیمانی در عراق از قواعد بازی نظامی عبور کرده و فصل جدیدی برای نیروهای مقاومت اسلامی و نیروهای مقاومت و جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرد.

رئیس دیوان عالی کشور:جمهوری اسلامی مکلف به جبران خسارت‌ حادثه هواپیمایی اوکراین است

 

استناد نیوز، رئیس دیوان عالی کشور، با اشاره به حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی، گفت: جمهوری اسلامی مکلف است خسارت‌های مادی و معنوی را جبران و با مقصران این حادثه برخورد کند.

روحانی مصوبه سه‌فوریتی مجلس برای مقابله با آمریکا را ابلاغ کرد

استناد نیوز، قانون اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌عنوان «سازمان تروریستی» توسط ایالات متحده آمریکا از سوی رئیس‌جمهور برای اجرا ابلاغ شد.

جریانی درپی نمک‌پاشی بر زخم مردم و سوءاستفاده از داغ ملی است

استناد نیوز- رییس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت در بیانیه‌ای نسبت به اتفاقات پیرامون حادثه اخیر سقوط هواپیمای اوکراینی نوشت: جریانی با سوءاستفاده از موضوع سقوط هواپیما در حال شکل دادن مخالفت با اصل نظام سیاسی کشور و نمک‌پاشی بر زخم مردم و سوءاستفاده از داغ ملی و شرم‌آور است دلسوزان توجه داشته باشند هر نوع تنشی به سرعت به هرج‌ومرج کشیده می‌شود در آن وضعیت نه تنها ناامنی دامان همه را می‌گیرد؛ بلکه باید نگران تمامیت ارضی ایران عزیز بود.

صفحه1 از38

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار