کاهش رانت‌خواری و افزایش شفاف‌سازی با ثبت اموال مسئولان

استناد نیوز، عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: ثبت اموال و دارایی مسئولان کمک می‌کند که رانت‌خواری در کشور کاهش و شفاف‌سازی افزایش یابد.

حمایت اجتماعی دولت چیست و شامل حال چه کسانی می‌شوند؟

سخنگوی دولت از چگونگی طرح حمایت اجتماعی معیشتی دولت گفت.

تروریستها برای ایجاد ناامنی در اماکن متبرکه عراق ناکام ماندند

استناد نیوز، رئیس ستاد نیروهای مسلح گفت: تلاش تروریستها برای ایجاد ناامنی در مرزها، مسیر حرکت زائران داخل عراق، اماکن متبرکه عراق و اعتراضات در عراق در ایام پیش از اربعین افزایش چشمگیری از تعداد زائران صورت گرفت.

رجبی‌دوانی: رئیس‌جمهور برای توجیه سیاست‌های غلط از پیامبر مایه می‌گذارند

استناد نیوز، مورخ و پژوهشگر تاریخ اسلام معتقد است رئیس‌جمهور برای توجیه سیاست‌های خود و نیات و مقاصد خودش از سیره معصومین(ع) آن‌هم با تحریف مسلمات تاریخ اسلام مایه می‌گذارد.

پویش صلح هرمز ؛حل بحران‌ها به شکل مسالمت آمیز و احترام به حاکمیت کشورها

استناد نیوز- سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به ارائه " پویش صلح هرمز " به سران کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس و عراق افزود: این طرح بر امنیت مشترک ما و کشورهای همسایه مبتنی بر پایبندی به اصول مشترک از جمله خودداری از تهدید به استفاده از زور، حل بحران‌ها به شکل مسالمت آمیز، احترام به حاکمیت کشورها است.

ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس از ۱۰ آذر آغاز می‌شود
  • اطلاعیه شماره ۲ ستاد انتخابات کشور؛

ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس از ۱۰ آذر آغاز می‌شود

استناد نیوز، ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه‌ای زمان و شرایط ثبت‌نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

عنوان «پروفسور افتخاری» دانشگاه اوراسیای قزاقستان به ظریف اعطاء شد

استناد نیوز - دانشگاه اوراسیای قزاقستان پس از حضور و سخنرانی وزیر امور خارجه در این دانشگاه، عنوان «پروفسور افتخاری» را به محمد جواد ظریف اعطا کرد.

طرح بومی گزینی در استخدام های دولتی و تصویب یک فوریت

استناد نیوز، نمایندگان مردم در مجلس یک فوریت طرح اصلاح ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری در استخدام های دولتی را تصویب کردند.

بیادی: فعالیت‌های انتخاباتی جمعیت آبادگران در ۱۲ استان آغاز شده است

استنادنیوز؛ دبیرکل جمعیت آبادگران جوان از آغاز فعالیت‌های انتخاباتی این تشکل سیاسی اصولگرا در ۱۲ استان خبر داد و گفت: در تهران به دلیل انشعاب‌هایی که در میان اصولگرایان وجود دارد و هر روز بیشتر می‌شود تصمیم گرفتیم که در ائتلاف جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت وارد انتخابات شویم.

گودرزی؛ غربی‌ها پای کار آمدند مذاکره می‌کنیم

استناد نیوز، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر غربی‌ها پای کار آمدند مذاکره می‌کنیم اما اگر نیامدند ما با قدرت باید به مسیر خود ادامه دهیم.

با حکم رهبر معظم انقلاب؛ نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران و امام‌جمعه ساری منصوب شد

استناد نیوز، حضرت آیت الله خامنه‌ای در حکمی حجت‌الاسلام حاج شیخ محمّدباقر لائینی را به نمایندگی ولی‌فقیه در استان مازندران و امامت جمعه ساری منصوب کردند.

اختلاف آذری‌جهرمی و زرآبادی از کجا شروع شد؟

استناد نیوز، طی روزهای گذشته اختلافاتی میان یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس و وزیر ارتباطات در فضای مجازی و رسانه‌ای کشور مطرح شده که در گزارشی به منشأ این اختلاف و روایتی از آن پرداخته‌ایم.

چرا اختیارات استانداران و فرمانداران برای گشایش کار مردم افزایش نمی‌یابد؟

استناد نیوز، عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت:چرا اختیارات استانداران و فرمانداران برای گشایش کار مردم افزایش نمی یابد، تا چه زمانی می‌خواهیم متمرکز عمل کنیم و همه تصمیمات را برای استان ها و شهرستان ها در تهران بگیریم.

دستگاه قضابرخورد قاطع با دانه درشت‌ها داشته باشد

استناد نیوز، عضو کمیسیون آموزش مجلس مطالبه مردم از دستگاه قضا را برخورد قاطع با دانه درشت‌ها دانست و گفت: مشکلات اقتصادی، بیکاری و گرانی مسکن امان مردم را بریده؛ می طلبد مسئولان به وظیفه ذاتی خود عمل کنند.

هدایت مدیریت کلان اقتصاد کشور در مسیر ایجاد اشتغال پایدار

استناد نیوز- معاون اول رئیس‌جمهوری گفت:  مدیریت کلان اقتصاد کشور به گونه‌ای باشد که بخشی از این منابع عظیم به در مسیر ایجاد اشتغال پایدار هدایت شود.

ملی کردن اینترنت در ایران عملی  می شود!

استناد نیوز، عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تاکید کرد: شانه خالی کردن برخی مسئولین از زیر بار مسئولیت ها باعث شده تا به امروز موضوع ملی کردن اینترنت در کشور ما عملی نشود.

صفحه 1 از 32

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار