بانک ملی ایران تندیس زرین مسئولیت اجتماعی را دریافت کرد

استناد نیوز، بانک ملی ایران تندیس زرین مسئولیت اجتماعی را دریافت کرد در دومین آئین تجلیل از چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور ویژه رونق تولید، تندیس زرین برندهای مسئولیت پذیراجتماعی به دکتر محمد رضا حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی ایران رسید.

وزیر اقتصاد: بانک ملی ایران باید همتراز با ۱۰ بانک برتر دنیا باشد

استناد نیوز، وزیر امور اقتصادی و دارایی  گفت: بانک ملی ایران باید همتراز با بانک های برتر دنیا به عنوان مدرن ترین، چابک ترین و کارآمدترین بانک قدرت نمایی کند.

یوسفیان ملا: معوقات مالیاتی دولت حداقل 30 هزار میلیارد تومان است

استناد نیوز، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می‌گوید برخی معوقات مالیاتی را 70 هزار میلیارد تومان و عده‌ای دیگر 30 هزار میلیارد تومان بیان می‌کنند، بنابراین معوقات مالیاتی دولت حداقل 30 هزار میلیارد تومان است که این رقم قابل توجهی است.

برای افق ۱۴۰۵ برنامه ملی افزایش بهره وری محصولات زراعی پیش بینی شده است

استناد نیوز، معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه برداشت آب در برخی مناطق بیش از ظرفیت است، گفت: برای افق ۱۴۰۵ برنامه ملی افزایش بهره وری محصولات زراعی پیش بینی شده است.

هر 10 سال، مصرف بنزین کشور دو برابر می‌شود
  • مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت

هر 10 سال، مصرف بنزین کشور دو برابر می‌شود

استناد نیوز، مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت گفت: هر 10 سال، مصرف بنزین کشور دو برابر می‌شود.

امروز اخلاق، گمشده جامعه ماست/کم کاری مدیران راهداری در حوزه مسئولیت اجتماعی

استناد نیوز، وزیر راه و شهرسازی با بیان این که امروز اخلاق گمشده جامعه ماست، اظهار کرد: باید کاری کنیم که درِ خیر باز بماند و به صورت اثربخش به جامعه خدمت در همه ابعاد کمک کنیم.

خودرو‌ها به طور میانگین روزانه 4 تا 5 لیتر بنزین مصرف می‌کنند/ مصرف بنزین افزایش یافت

استناد نیوز، مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ایران تصریح کرد:میانگین جهانی مصرف عمومی یک خودرو روزانه 3 تا 4 لیتر است، اما در ایران، خودرو‌ها به طور میانگین روزانه 4 تا 5 لیتر بنزین مصرف می‌کنند.

فعالیت‌های نمایشگاه بین‌المللی متوقف شد

استناد نیوز - وزیر کشور با تاکید بر اهمیت آسایش و رفاه حال مردم به شهردار تهران دستور داد فعالیت‌های جاری نمایشگاهی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران متوقف و ادامه فعالیت‌های نمایشگاهی به نمایشگاه بین‌المللی آفتاب منتقل شود.

معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: سامانه ثبت تعاونی راه‌اندازی شد

استناد نیوز، معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به راه اندازی سامانه جامع و هوشمند تعاون برای تشکیل تعاونی‌ها گفت: زمان رسیدگی به درخواست متقاضیان نباید از ۵ روز کاری تجاوز کند.

دفاع مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردي از لایحه موافقتنامه کشتیرانی دریای خزر بین ایران و قزاقستان در مجلس

 استناد نیوز، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به «لایحه‌ موافقت نامه کشتیرانی در دریای خزر بین ایران و قزاقستان» گفت: ایران با ۱۸ کشور موافقتنامه کشتیرانی تجاری دارد و با سایر موافقتنامه های دریایی ۳۷ کشور را در برمی گیرد.

عدم کارایی ارز 4200 تومانی در طول یک‌سال خود را نشان داد

استناد نیوز، عدم کارایی ارز 4200 تومانی در طول یک‌سال خود را نشان داد، واکنش کارشناسان اقتصادی را در پی داشت.

وزارت راه و شهرسازی زمان‌بندی مناسبی برای اتمام و تحویل مسکن مهر ارائه کند

استناد نیوز، وزیر کشور گفت: در جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور از وزارت راه و شهرسازی درخواست شد تا با توجه به طولانی‌شدن زمان تحویل واحد‌های این طرح که بیش از ۱۰ سال شده است، زمان‌بندی مناسبی برای اتمام و تحویل این واحد‌های مسکونی ارائه کند.

بیش از ۲۰۰ هزار فرصت شغلی تثبیت و از خروج نیروی کار از بنگاه‌ها جلوگیری شد

استناد نیوز، مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری گفت: در شش ماهه اول سال جاری با پیگیری‌ها در حل و فصل مشکلات بنگاههای اقتصادی بیش از ۲۰۰ هزار فرصت شغلی تثبیت و از خروج نیروی کار از بنگاه‌ها جلوگیری شد.

سرمایه واحدهای صنعتی بورسی ۱.۸ درصدی رشد داشت

استناد نیوز، رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۴ میلیارد دلار برای واردات تامین کرده ایم، از رشد ۱.۸ درصد سرمایه واحدهای صنعتی بورسی در مهرماه خبر داد.

از شایعه تا حقیقت سهمیه بندی و قیمت بنزین

استناد نیوز، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نسبت به شایعات سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین واکنش نشان داد.

برخی مدیران وزارت جهاد یاد گرفته‌اند آمارسازی کنند!/کاهش 30 درصدی قرارداد کارخانجات با چغندرکاران

استناد نیوز، دبیر انجمن صنایع قند و شکر کشور با انتقاد از ارائه آمار غلط در حوزه تولید چغندر قند و شکر از سوی مسئولان وزارت جهاد کشاورزی گفت: این آمار باعث نوسان شدید در بازار و نابسامانی آن می شود.

صفحه 1 از 65

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار