ارسال گزارش سه ماهه سوم سال 1398 بدهی ها و مطالبات دولت و شرکت های دولتی برای رئیس جمهور

معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور وزارت امور اقتصادی و دارایی از ارسال گزارش سه ماهه سوم سال 1398 بدهی ها و مطالبات دولت و شرکت های دولتی برای رئیس محترم جمهور خبر داد

اطلاعیه یازدهم کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی

طی بخشنامه ای از سوی معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور وزارت امور اقتصادی و دارایی به کلیه دستگاههای اجرایی موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری صورت پذیرفت

نفت آمریکا در آستانه سقوط به کانال ۲۰دلاری/ بی‌اعتنایی طلای سیاه به بسته‌های حمایتی دنیا

 استنادنیوز؛ درحالی قیمت نفت خام در روز بازگشایی بازارهای جهانی با افت قابل توجه روبرو شده است که اغلب کشورهای دنیا از جمله آمریکا گام‌های بلندی را برای کاهش رکود ناشی از کرونا برداشته‌اند.

اطلاعیه وزارت اقتصاد درباره حمایت از فعالان اقتصادی متضرر از شیوع کرونا

 وزارت اقتصاد برای حمایت از تشکل‌ها و فعالان اقتصادی، بهبود محیط کسب‌وکار و جلوگیری از اختلال در تامین معاش مردم پیشنهاداتی را برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا و آثار اقتصادی آن را ارائه کرده که در دستور کار مراجع تصمیم گیری ذیربط قرار دارد.

پیشنهاد تخصیص ارز نیمایی برای واردات برنج/ حمایت از تولید داخلی با مدیریت واردات

استنادنیوز؛ رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: پیشنهاد دادیم برای واردات برنج ارز نیمایی تخصیص پیدا کند تا رقابت برنج داخل و خارج معنای واقعی خود را پیدا کند و قابلیت رقابت بوجود آید.

صادرکنندگان در انتظار پرداخت مشوق‌های صادراتی

استنادنیوز؛ با وجود کاهش درآمدهای نفتی ناشی از تحریم‌ها و در حالی که صادرات غیرنفتی یکی از راهکارهای برون رفت کشور از شرایط بد اقتصادی است، اما هنوز بسته حمایت از صادرات محقق نشده و صادرکنندگان در انتظار پرداخت مشوق‌ صادراتی و یارانه‌ نمایشگاهی هستند.

مناطق آزاد ایران چرا و چگونه شکل گرفتند؟

استنادنیوز؛ تحلیل عملکرد مناطق آزاد تجاری-صنعتی ایران بسیار امر دشواری است، چراکه عمدا یا سهوا تقریبا کمترین داده و اطلاعات از عملکرد این بخش‌ها منتشر می‌شود.

تسهیل بازپرداخت وام‌های تولید روی میز شورای پول و اعتبار

استناد نیوز، یک مقام مسئول گفت: مصوبه ستاد تسهیل در خصوص پرداخت ۵درصد اصل و سود بدهی و یکسال تنفس و تقسیط حداکثر ۵ساله بقیه بدهی واحد تولیدی به بانک، امروز(سه‌شنبه) در شورای پول و اعتبار بررسی می‌شود.

قیمت جهانی طلا امروز ۹۸/۱۱/۱۵

استناد نیوز، قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱ درصد کاهش به ۱۵۷۵ دلار و ۲۷ سنت رسید.

کارت هوشمند ناوگان جاده‌ای متخلف یکسال غیرفعال می‌شود

استناد نیوز، معاون وزیر راه از ابلاغ دستورالعمل صدور، تمدید، تعویض و لغو برگ فعالیت ناوگان حمل‌ونقل بار و مسافر برون شهری و روستایی با هدف کاهش تصادفات جاده‌ای خبر داد.

۱۵ بهمن ۹۸؛افت نرخ رسمی یورو و پوند

استناد نیوز - بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران امروز (سه شنبه) قیمت ۴۷ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۴ ارز افزایش، ۲۲ پول خارجی از جمله یورو و پوند کاهش و نرخ بقیه ارزها ثابت ماند.

میزان واقعی هدر رفت آب در ایران چقدر است؟

استناد نیوز- میزان هدر رفت واقعی آب در کشورمان در حالی در حد ۱۱.۸ درصد قرار دارد که بر اساس آخرین آمار بانک جهانی، میانگین آن در کشورهای در حال توسعه ۱۶.۱ درصد است.

کاهش ۷۰ درصدی پرونده‌های مربوط به چک با اجرایی شدن کامل "قانون جدید چک"

استناد نیوز، عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس درباره تاثیرگذاری قانون جدید چک گفت: معتقدیم اگر قانون جدید چک به درستی اجرا شود، می‌تواند بیش از ۷۰ درصد از پرونده‌هایی که مربوط به چک هستند را کاهش دهد.

افت ۳ میلیون بشکه‌ای تقاضای روزانه نفت چین در پی شیوع کرونا

استناد نیوز، تقاضای نفت چین به خاطر انتشار ویروس کرونا حدود سه میلیون بشکه در روز معادل ۲۰ درصد کل مصرف آن کاهش یافته است.

گوشه چشم کارگران به بنده‌نوازی کارفرمایان

استناد نیوز، با اعلام پرداخت عیدی و پاداش بازنشستگان با حقوق بهمن‌ماه، نگاه کارگران نیز به لطف و بنده‌نوازی کارفرمایانشان دوخته شده تا بلکه عیدی و پاداش آخر سال را بهمن ماه به حسابهایشان واریز کنند.

زمزمه افزایش کارمزد خدمات بانکی/آیا بانک مرکزی زیر بار خواهد رفت؟

استناد نیوز، بانکها درخواست افزایش کارمزدهای بانکی را داده‌ و پیگیر هستند که بتوانند موافقت وزارت اقتصاد و بانک مرکزی را جلب کنند؛ اما آیا این درخواست نظام بانکی،ارتباطی به ارایه خدمات رمز دوم پویا دارد؟

صفحه1 از81

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار