• سیزدهمین دوره مسابقات دارت قهرمانی بانوان کشور

بانوان مازندرانی به عنوان قهرمانی مسابقات دارت کشور دست یافتند

  • کد خبر: 211019
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: شنبه, 02 بهمن 1395

مسوول کمیته دارت استان سمنان اعلام کرد: مازندران در سیزدهمین دوره از مسابقات دارت قهرمانی کشور بانوان، به مقام قهرمانی رسید.


محمد حسین فاضلی افزود: تیم‌های مازندران با امتیاز 77، سمنان با 68، البرز با 64، تهران با 59 و اصفهان با 54 امتیاز، رده‌های اول تا پنجم مسابقات دارت قهرمانی کشور بانوان که به میزبانی شهرستان شاهرود استان سمنان برگزار شد، را کسب کردند.
وی ادامه داد: در مسابقات انفرادی، طاهره یدالله زاده از مازندران، سحر نوچیان از تهران مقام های اول و دوم و طاهره عیدی از فارس و صدیقه یدالله زاده از مازنداران مقام سوم مشترک را به دست آوردند.
فاضلی خاطرنشان شد: در مسابقات دوبل تیمی سیزدهمین دوره مسابقات دارت قهرمانی کشور بانوان در استان سمنان، مهشاد و عسل عوض زاده از شهرستان گرمسار قهرمان کشور شدند.
مسوول کمیته دارت استان سمنان بیان داشت: در مسابقات دوبل تیمی، تیم البرز «ب» نائب قهرمان و تیم های اصفهان و تهران به صورت مشترک سوم شدند.
مسوول کمیته دارت استان سمنان با اشاره به برگزاری همزمان مسابقات آقایان با این سری از مسابقات گفت: در بخش مسابقات دارت آقایان با حضور 12 بازیکن در لیگ دسته یک کشور، حمید خدادی و محمد ناظریه از استان سمنان به ترتیب مقام دوم تا پنجم را به دست آوردند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار