انصاری‌فرد: امیدواریم بیرانوند را در پایان فصل با قهرمانی بدرقه کنیم

  • کد خبر: 2111566
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: شنبه, 05 بهمن 1398

استناد نیوز، محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: علیرضا بیرانوند با توجه به توافق صورت گرفته تابستان امسال راهی بلژیک می‌شود، اما باشگاه بخشی از مبلغ رضایت‌نامه را اکنون دریافت می‌کند. 

به گزارش استناد نیوز، محمدحسن انصاری‌فرد در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: خوشحالم که می‌توانیم به هواداران بگوییم با موافقت علیرضا بیرانوند و فداکاری او شرایطی پیش آمد که وی را در نیم‌فصل دوم و مرحله گروهی لیگ قهرمانان در اختیار خواهیم داشت و انتقالش به اروپا در تابستان سال آینده اتفاق خواهد افتاد.

وی ادامه داد: علیرضا بیرانوند با وجود پیشنهادهای مالی کلانی که داشت، قید جدایی از پرسپولیس در این مقطع را زد و طبق توافقی که صورت گرفت و آن را نهایی می‌کنیم، او در تابستان پیش رو راهی لیگ بلژیک خواهد شد. بخشی از مبلغ رضایت‌نامه او نیز در روزهای آینده به باشگاه پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: تیم خنک بلژیک چهارشنبه شب با ارسال نامه‌ای به صورت رسمی خواهان به خدمت گرفتن دروازه‌بان ملی‌پوش ما شد. روز پنجشنبه هم پیشنهاد دیگری باز هم از سوی تیمی بلژیکی به خود بیرانوند ارائه شد هر دو تیم پیشنهادهای مالی عالی به بیرانوند ارائه کرده و آمادگی داشتند مبلغ رضایت‌نامه را هم به باشگاه پرداخت کنند. به این ترتیب اگر علیرضا بیرانوند تصمیم به جدایی می‌گرفت با توجه به بندهای صریح قرارداد از دست باشگاه کاری ساخته نبود و نمی‌توانستیم مانع این کار شویم. همه چیز به خود بیرانوند مربوط می‌شد.

انصاری‌فرد تصریح کرد: بیرانوند هم مردد بود که در این شرایط تیم را ترک کند و در نهایت تصمیم به ماندن گرفت. در این زمینه از تلاش تمام همکارانم و وکیل بیرانوند تشکر می‌کنم. برای این منظور، در نهایت راهکارهایی در نظر گرفته شد که با تأیید علیرضا بیرانوند و موافقت باشگاه بلژیکی، این انتقال در تابستان انجام شود، ولی باشگاه پرسپولیس نیمی از مبلغ رضایت‌نامه را در دو مرحله در همین مقطع و نیمی دیگر را در پایان فصل به باشگاه پرداخت کند. قسط اول ظرف سه روز آینده به باشگاه پرسپولیس پرداخت می‌شود و قسط دوم هم 45 روز دیگر در اختیار ما قرار می‌گیرد. نیمی از مبلغ رضایت‌نامه نیز آخر فصل به باشگاه پرسپولیس پرداخت می‌شود. همچنین علیرضا بیرانوند هم توافقی را با باشگاه بلژیکی به امضا رسانده و انتقال او به این تیم قطعی شده است.

مدیرعامل سرخپوشان اضافه کرد: از علیرضا بیرانوند ممنون هستیم که در این شرایط، تیم را ترک نکرد و به پیشنهادهای طلایی و کلان پشت پا زد. به او مبلغ قابل توجهی را پیشنهاد دادند، ولی به خاطر پرسپولیس، هواداران، دینی که نسبت به یحیی داشت، دست به این کار نزد و در نیم‌‌فصل نرفت. من از طرف باشگاه و هواداران از او ممنونم. بیرانوند تعصب و وفاداری را معنا کرد. پرسپولیس، همیشه مهد بازیکنان باتعصب و وفادار بوده و هست. من به او درود می‌فرستم که دریافت درآمدی قابل توجه را به تأخیر انداخت. او صادقانه رفتار کرد و امیدواریم که بتوانیم محبت او را جبران کنیم. این یک اتفاق مهم بود که به طرز شگفت‌انگیزی جور در آمد و من شک ندارم در کنار تلاش همه جانبه در باشگاه، فداکاری بیرانوند، لطف خدا و انرژی هواداران باعث وقوع آن شد.

وی در خاتمه گفت: ما در حال نهایی کردن توافق‌ها هستیم. البته نام باشگاه بلژیکی را نمی‌برم، چون نمی‌دانیم آنها برای خود چه مصالحی دارند و این مسئله به خود آنها و بیرانوند مربوط می‌شود. امیدواریم با عنایت به خدا، درایت کادرفنی، تلاش بازیکنان و صد البته با حمایت و انرژی هواداران اتفاقات خوب روزهای اخیر را به قهرمانی پرسپولیس در پایان فصل پیوند بزنیم و بیرانوند را هم با قهرمانی بدرقه کنیم.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار