• اواسط فروردین مشخص می شود؛

5+1 کاندیدای جبهه مردمی نیروهای انقلاب برای ریاست جمهوری 96

محمدرضا باهنر: یکی از علل شکست ما در انتخابات قبلی همین تفرقه و تعدد کاندیداها بود که امیدواریم این دوره چنین اتفاقی نیفتد

محمدرضا باهنر عصر امروز در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه مجمع ملی دوم جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شاید اواسط فروردین برگزار شود، اظهار داشت: در مجمع دوم، ۵ نامزد انتخاب و تحویل شورای مرکزی جبهه داده می شود و دیگر این شورای مرکزی است که از میان آن ها، یک نفر را انتخاب خواهد کرد و احتمالا یک نامزد ذخیره هم برای شرایط غیرمترقبه باقی خواهد ماند.

وی با خوب ارزیابی کردن تجربه تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب افزود: اگر اتفاق نامیمونی رخ ندهد، ان شاالله نتایج، مثبت خواهد بود؛ چه پیروزی حاصل شود چه نشود، جبهه مردمی می تواند پایه و اساس خوب و سازمان یافته ای باشد و در مسیر هم اصلاح شود.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری تصریح کرد: تمام تلاشمان این است که در دوره آینده انتخابات، نیروهای انقلاب موفق شوند. در مجمعی که قرار باشد همه در کنار هم قرار بگیرند و از بدنه جریان اصولگرایی نیروهایی را انتخاب کنند، کار شاقی باید انجام می شد که البته بی عیب و نقص هم نبود.

باهنر افزود: یکی از علل شکست ما در انتخابات قبلی همین تفرقه و تعدد کاندیداها بود که امیدواریم این دوره چنین اتفاقی نیفتد، اما این بدین معنا نیست که همه جامعه اصولگرایی را پوشش بدهند، بعضی مظلوم هستند و برخی فراموش شده بودند که به هر حال کار باید آرام آرام پخته شود و با عیب و نقص کمتری انجام بگیرد.

 

منبع: مهر

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟

آخرین اخبار