نخستین ماموریت بزرگ ژاوی بعد از خداحافظی از مستطیل سبز

استنادنیوز؛ نشستن روی نیمکت السد در دیدار برابر الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا، نخستین ماموریت بزرگ ژاوی بعد از خداحافظی از مستطیل سبز خواهد بود.

به‌ گزارش ‌استناد ‌و ‌به نقل از الرای، ژاوی هرناندز، اسطوره فراموش نشدنی دنیای فوتبال در دیدار برابر تیم فوتبال پرسپولیس برای آخرین بار در مستطیل سبز به میدان رفت و برای همیشه کفش‌هایش را آویزان کرد. ژاوی به احتمال خیلی زیاد سرمربی فصل آینده تیم فوتبال السد خواهد بود. هر چند که هنوز چنین چیزی به صورت رسمی اعلام نشده است.

روزنامه الرای قطر به نقل از آس نوشت که نخستین مأموریت ژاوی بعد از خداحافظی از مستطیل سبز، برگزاری اردو با السد در بارسلونا خواهد بود تا این تیم را آماده دیدار بزرگ برابر الدحیل در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا کند.

تیم‌های فوتبال الدحیل و السد یکی از حساس‌ترین دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را هشتم آگوست برگزار خواهند کرد و به نوشته آس ژاوی به زودی رسماً به عنوان سرمربی السد انتخاب می‌شود تا نخستین مأموریت بزرگ او نشستن روی نیمکت السد در دیدار برابر الدحیل باشد.

السد و الدحیل در فصلی که گذشت عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دادند. السد قهرمانی در لیگ قطر را به دست آورد. این‌ در حالی است که الدحیل هم قهرمان جام حذفی شد و هر دو تیم هم از گروه‌های خود در لیگ قهرمانان آسیا به دور بعد صعود کردند.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار