• بنیامین نتانیاهو؛

شورای امنیت به دنبال تصویب قطعنامه ای دیگر علیه اسرائیل است

نتانیاهو: حاضران در کنفرانس صلح پاریس به دنبال قطعنامه دیگری علیه ما هستند، ما باید با تلاش های دیپلماتیک مانع این کار شویم

به گزارش استناد نیوز و به نقل از خبرگزاری رویترز، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که هرگونه تحرکات احتمالی شورای امنیت علیه سیاست‌های دولتش پس از کنفرانس پیش روی صلح در پاریس را پیگیری و بررسی می‌کند.

نتانیاهو با بیهوده خواندن این کنفرانس گفت: شاخص‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد حاضران در این کنفرانس برای تبدیل تصمیمات و توافقتشان به یک قطعنامه دیگر در شورای امنیت تلاش خواهند کرد.

نتانیاهو در این سخنان که در میان سفیران اسرائیلی در قدس اشغالی ایراد کرد گفت: براین اساس تمام تلاش ما در حال حاضر این است که مانع از صدور قطعنامه‌ای دیگر در سازمان ملل و شورای امنیت یا تایید آن توسط کمیته چهار جانبه صلح شویم و باید در این خصوص موفق شویم و به تلاش‌های دیپلماتیک خود در این زمینه ادامه می‌دهیم.

 

شورای امنیت سازمان ملل ۲۳ دسامبر قطعنامه‌ای را با ۱۴ رای موافق و یک رای ممتنع تصویب کرد که در آن توقف شهرک‌سازی‌های رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطین خواسته شده بود. در پی صدور این قطعنامه نتانیاهو اعلام کرد که رژیم صهیونیستی در روابطش با سازمان ملل بازنگری می‌کند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار