شاعری: توسعه ناموزون گردشگری در استان/ مخالفت مجمع نمایندگان شمال به انتقال آب دریای خزر

  • کد خبر: 2110255
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: جمعه, 24 آبان 1398

استناد نیوز، نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس گفت: در واقع گردشگری، تجارت، صنعت ،کشاورزی و زیربنایی منابع استان است اما به دلایل مختلف ظرفیت خود رانتوانست به بالفعل درآورد.

 

 به گزارش استناد نیوز، علی اصغر یوسف‌نژاد عصر امروز در دیدار اعضای مجمع نمایندگان مازندران با نماینده ولی‌فقیه در استان اظهار داشت: ظرفیت‌هایی که در مجمع نمایندگان وجود دارد باید در راستای منافع، مصلحت و جایگاه استان به‌کارگیری شود.

وی افزود: مازندران یک کلان شهر است که وحدت و همدلی همه مسئولان و نمایندگان را برای توسعه می‌طلبد. جلوگیدی از انتقال آب دریای خزر، توسعه گردشگری، اقتصاد کشاورزی، مهندسی رودخانه، مهار آب و مسائل عمده استان از موضوعاتی بوده که تاکنون اقدامات خوبی توسط نمایندگان استان صورت گرفت.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران نیز با گرامی‌داشت هفته وحدت گفت: وحدت تیری به قلب دشمنان انقلاب است امیدواریم در کنار هم با همدلی، همزبانی و همراه برای برطرف کردن مشکلات مردم گام برداریم.

ولی‌الله نانواکناری افزود: تبعیت از ولایت نشان از وحدت عملی مسئولان و نمایندگان بوده که همه باید حول محور ولایت فقیه باشیم. همت و وحدت میان نمایندگان مسئولان در موضوعاتی مانند انتقال گاز از دامغان به مازندران، حذف ارزش افزوده برنج، جلوگیری از انتقال آب دریای خزر به همت نمایندگان استان بوده است.

وی گفت: همچنین بودجه خوبی برای برطرف شدن مشکل پسماند در نظر گرفته شد که 700 میلیارد تومان برای مازندران اختصاص یابد مشکل زباله و پسماند استان برطرف می‌شود.

توسعه ناموزون گردشگری در استان

نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی نیز با تبریک به مناسبت هفته وحدت گفت: در هفته وحدت دفاع از حریم ولایت و منافع مردم گام برداریم بدانیم. در واقع گردشگری، تجارت، صنعت ،کشاورزی و زیربنایی منابع استان است اما به دلایل مختلف ظرفیت خود رانتوانست به بالفعل درآورد.

علی محمدشاعری افزود: بهره‌گیری از ظرفیت نمایندگان، نخبگان؛ تعامل با دستگاه اجرایی می‌تواند گام اساسی در جهت رسیدن به اهداف پیشرفت و توسعه باشد.

وی گفت: نخستین گام در استان تعیین تکلیف منطقه آزاد استان بوده و دومین موضوع در مطالبه جدی اینکه باید همدل و همراه با انتقال آب دریای خزر مخالفت کنیم تا حادثه شادگان، گاوخونی و ارومیه دراین مقطع تاریخ تکرار نشود.

شاعری گفت: کلید واژه اصلی جهت رفع مشکلات و ایجاد اشتغال توسعه صادرات است که با پیوستن به کشورهای اورآسیا از ظرفیت داشته‌ها و امکانات استان بهره گیریم.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار