انصاری‌فرد: منعیت پرسپولیس از خرید بازیکن خارجی

  • کد خبر: 2110684
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: شنبه, 23 آذر 1398

استناد نیوز- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: وزارت ورزش و جوانان، ما را از خرید بازیکن خارجی منع نکرده است.

 

به گزارش استناد  نیوز، «محمد حسن انصاری‌فرد» درباره بازی پرسپولیس و سایپا در چهارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر باشگاه‌های ایران اظهار داشت: این مسابقه از اهمیت زیادی برایمان برخوردار است و نیاز مبرم به سه امتیاز داریم.

وی افزود: کالدرون و سایر اعضای کادر فنی پرسپولیس زحمات زیادی را در این مدت کشیده‌اند تا این تیم به شرایط ایده‌آل دست پیدا کند.

انصاری‌فرد خاطرنشان کرد: سایپا تیم جوان و جنگنده‌ای است و امیدوارم با تلاش بازیکنان، تدابیر کادر فنی و حمایت هواداران به پیروزی در این مسابقه حساس برسیم.

انصاری‌فرد در پاسخ به این پرسش که داور جوانی مسابقه پرسپولیس و سایپا را سوت می‌زند و آیا بابت این موضوع نگران نیستید؟ اعلام کرد: امیدوارم داور بهترین قضاوت را داشته باشد و ستاره این بازی باشد. پرسپولیس تاکنون از داوری‌ها متصرر شده و برخی تیم‌ها منفعت داشته اند.

وی تصریح کرد: برای جذب مهاجم خارجی گزینه‌های خود را انتخاب کرده و به کالدرون معرفی کرده‌ایم اما هنوز انتخاب بازیکن به سرانجام نرسیده است. کالدرون هم گزینه‌هایی را معرفی کرده اند و در حال مذاکره با برخی از آنها هستیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان باشگاه پرسپولیس را از جذب بازیکن خارجی منع نکرده است و شایعاتی که در این‌ باره به گوش می‌رسد به دور از واقعیت است. اینکه محدودیت ایجاد شده هم صحت ندارد. در حال مذاکره هستیم، اما برخی‌ها شیطنت می‌کنند تا بازیکنانی که مدنظر ما نبوده و حتی قابل دسترس نیستند را به هواداران معرفی کنند. از طرفی برای تخریب گزینه‌های احتمالی، خرابکاری‌هایی صورت می گیرد. ما بی توجه به این حواشی کارمان را می کنیم و هواداران هم تحت تاثیر شیطنت ها قرار نمی گیرند.

انصاری‌فرد درباره بدهی ها و مشکلات مالی تاکید کرد: باشگاه پرسپولیس بدهی‌های زیادی دارد و این قابل کتمان نیست و کار ما را هم سخت کرده است. در تلاش هستیم با تامین منابع مالی مشکلات را به حداقل برسانیم. نمی خواهیم هوادار و تیم ناامید شوند و مشکلات را بیان نمی کنیم.

وی درباره مطالبات کالدرون، افزود: کالدرون تاکنون همکاری و تعامل خوبی را با پرسپولیس داشته است که اگر این همیاری نبود به مشکل بر می‌خوردیم. ایشان مهلت داده و تلاش می کنیم منابع مالی برای پرداخت تامین شود و البته بعد از تسویه قسط اول بزودی و نیم فصل باید قسط دوم پرداخت شود. در مجموع کالدورن تعامل دارند و از این بابت ممنونیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه گفته می‌شود پول استراماچونی را وزارت ورزش پرداخت کرده است؟ گفت: وزارت ورزش به عنوان متولی باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال نمی‌تواند پولی را پرداخت کند و در این ۸ سال هم چنین کاری صورت نگرفته است. حمایت‌های وزارت ورزش از سرخابی‌ها معنوی است و هردو باشگاه از این حمایت‌ها برخوردار بوده‌اند. در جلساتی که در این مدت با وزیر ورزش و جوانان برگزار کردیم از صحبت‌های او استفاده و بهره بردیم و از دید من نباید به این اتفاقات حاشیه ‌ای دامن زد. درباره اینکه وزارت برای بازگشت استراماچونی تلاش کرده باید بگوییم این قبیل کمک‌ها از نگاه ما درست است و اگر پرسپولیس هم مشکلی بخورد وزارت ورزش همین کار را می کند و نگاه آنها متفاوت نخواهد بود.

وی در مورد وضعیت طلب بازیکنان خارجی اضافه کرد:خیلی از بازیکنان بین ١٠تا ٣٠ درصد از سال گذشته طلب دارند اما آنها همکاری خوبی تا الان با ما داشتند و امیدوارم که بتوانیم به زودی این مشکل را هم با تامین منابع مالی حل کنیم. باید نیم فصل قسط بعدی مطالبات آنها را بدهیم و در تلاس برای تامین منابع هستیم. پرسپولیس بازیکنان صبور و با معرفتی دارد و باید قدر آنها را دانست.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار