\  • مدیرعامل شرکت توزیع نيروي برق غرب مازندران؛

رسانه ها در پیشبرد اهداف توسعه ای برق غرب مازندران نقش ارزشمند و موثري دارند

  • کد خبر: 2111100998
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: دوشنبه, 11 اسفند 1399

مدیرعامل شرکت توزیع نيروي برق غرب مازندران نقش رسانه ها را در پیشبرد اهداف توسعه ای برق غرب مازندران بسیارموثر عنوان كرد.

به گزارش استناد نیوز , مهندس کیوان فرح زاد در دیدار با اعضای هیأت مدیره انجمن صنفی خبرنگاران غرب مازندران با اشاره به تأثیرات قدرتمند رسانه ها در فضای جامعه اظهار داشت: در دنیای کنونی که به عصر رسانه شهرت یافته است نقش رسانه ها در ارايه فعاليت هاي همكاران و افكار عمومي بسیار مهم و اثرگذار است.

وی ادامه داد: شرکت توزیع برق غرب مازندران همواره برای ارائه خدمات مطلوب و نوین، تلاشی گسترده اي انجام داده و در كنار فعاليت هاي فني ، فعاليت هاي پژوهشي ارزنده اي نيز براي تسهيل ارايه خدمات بهتر به مردم انجام داده كه در تحقق این امر بسیار مهم، رسانه ها نقشی بسیار بزرگ و موثر داشته اند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران اصحاب خبر و رسانه ها را مشاورانی امین برای مجموعه برق غرب مازندران برشمرد و گفت: ما خود را در شرکت توزیع برق غرب مازندران خدمتگزار مردم می دانیم و همراهی خبرنگاران غرب مازندران در شرایط سخت بحران های طبیعی و جوی مانند طوفان ها، برف، باران های سیل آسا و... راهگشا بوده است و موجب دلگرمی همکاران ما است و به جرأت می توان گفت در پایداری شبکه برق شهرها و روستاها، رسانه های غرب مازندران سهم قابل توجهی دارند.

 

وی تأکید کرد: همواره از نقد منصفانه خبرنگاران استقبال می کنیم و مطمئناً آن را در روند خدمت رسانی شرکت توزیع برق غرب مازندران به مردم مورد توجه و لحاظ قرار می دهیم.

در پايان اين نشست از سوي رياست انجمن صنفي خبرنگاران غرب مازندران لوح تقديري به مهندس كيوان فرح زاد مديرعامل و مهندس مجيد مسلمي مدير روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق غرب مازندران اهدا شد.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار