عذرخواهی و توضیحات زینب ابوطالبی: خطابم به برخی از مسئولان بود

  • کد خبر: 2111404
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه, 25 دی 1398

استناد نیوز، مجری شبکه افق که چند ثانیه دیالوگ او از ویژه‌برنامه "انتقام سخت"، واکنش‌های متعددی را به همراه داشت از این سوء تفاهم، عذرخواهی و توضیحاتی درباره آن ارائه کرد.

به گزارش استناد نیوز، چند روز گذشته همراه با تشییع پیکر سپهبد شهید قاسم سلیمانی در تهران، ویژه‌برنامه "انتقام سخت" از شبکه افق روی آنتن رفت. بعد از آن روز، 38 ثانیه دیالوگی از مجری این شبکه بیرون آمد که بازتاب‌های فراوانی در پی داشت؛ زینب ابوطالبی این طور می‌گوید: "اگر کسی اعتقاد ندارد جمع کند و از ایران برود، برود آنجایی که آن رفاه و آن مدل زندگی وجود دارد."

ویدئویی که الان از این مجری تلویزیون بیرون آمده بیانگر حقایق دیگر است؛ البته که ابوطالبی همواره از مردم و ناراحتی که به‌وجود آمده عذرخواهی کرده است.

زینب ابوطالبی با عذرخواهی بابت تشنج و عدم امنیت روانی که به شکلی ناخواسته و بر اثر سوء‌تفاهم برای هموطنان اتفاق افتاده و در چند ثانیه دست به دست شده عذرخواهی کرده است. او می‌گوید:

"جا دارد عذرخواهی کنم؛ از این جهت آنقدر فضای متشنج و ناآرامی بود که برای خود من بازتاب‌های منفی در پی داشت. من دلم نمی‌خواهد مردمی که همه ما برای آنها کار می‌کنیم چنین تجاربی در چنین فضای ملتهبی داشته باشند. خیلی عجیب است که بگویم این برنامه برای 9 روز پیش، یعنی شانزدهم دی‌ماه دوشنبه هفته گذشته روز تشییع حاج قاسم سلیمانی در تهران بوده است. ما در این برنامه راجع به سبک زندگی صحبت می‌کنیم و در آن برنامه به شور و هیجان در اثر ریخته‌شدن خون پاکی می‌پرداختیم که چه‌طور تبدیل به شعور جاری در زندگی‌مان شود.

همیشه دغدغه‌ای داشته‌ام که چرا برخی از مسئولین ما حرف‌هایی می‌زنند که اکثراً در زندگی‌شان جاری نمی‌شود یا از چیزی ارتزاق می‌کنند که خیلی به آن باور ندارند. آنجا در 38 ثانیه‌ای که از یک 60 دقیقه طولانی برداشت شده، این‌طور سوء تفاهم شده است؛ در صورتی که خطاب من به برخی از مسئولینی بود که از اعتقاد و باوری صحبت می‌کنند که در زندگی عملاً می‌بینیم به آن پایبند نیستند.

به صورت مشخص بعد از این اتفاق می‌رفتم کامنت‌ها را می‌خواندم خیلی حرف‌های نامناسبی زده می‌شد مجبور شدم در صفحه‌ام تغییراتی بدهم تا بیش از این حال مردم را بد نکنیم. من خیلی ناراحت حال مردم بودم بعضی از این کامنت‌ها را می‌خواندم آنهایی که بی‌ادبانه بود را نمی‌دانستم چه جوابی بدهم اما آنهایی که مؤدبانه نقد می‌کردند هرچند این نقدها با خشونت همراه بود توضیح می‌دادم که منظورم چه بود. می‌گفتم خطابم به برخی از مسئولین بود و حتی می‌گفتم می‌دانید این برنامه 9 روز پیش بوده و قبل از سقوط هواپیما روی آنتن رفته است.

من خودم داغدارم از این هواپیما و دوستانم را از دست داده‌ام؛ واقعآً 38 ثانیه وقت گذاشتند، 5 دقیقه بیشتر این برنامه را می‌دیدند، بهتر تصمیم می‌گرفتند؛ بسیاری عذرخواهی می‌کردند بابت قضاوت زودهنگام و البته من هم عذرخواهی کردم. من کی‌ام که برای مردم ایران تعیین تکلیف کنم که مثل من فکر کنند. ما همه‌مان مردم یک سرزمینیم. مقداری عادلانه نگاه کنیم همه مسائل احتمالاً حل خواهد شد.

تأکید می‌کنم همه ما برای این سرزمینیم از هر فکر و عقیده‌ای باشیم و سرنوشت این کشور را با هم رقم می‌زنیم و سرنوشت دیگری غیر از این نخواهد بود."

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار