• فرمانده سپاه مازندران:

سرمایه‌گذاری استکبارگران در منطقه بر باد رفته است

  • کد خبر: 2111409
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه, 25 دی 1398

 استناد نیوز- فرمانده سپاه مازندران با تاکید بر اینکه سرمایه‌گذاری استکبارگران در منطقه بر باد رفته است، گفت: جبهه مقاومت با محوریت شهید سلیمانی معادلات غرب را بر هم زد.

 

به گزارش استناد نیوز، سردار محمدحسین بابایی شامگاه سه‌شنبه در مراسمی با محور گرامیداشت یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت به میزبانی مدرسه قلعه شاهرود، ضمن اشاره به ویژگی‌های این شهید گران‌قدر، بیان کرد: جنگ با شیطان بزرگ یکی از اهداف سردار سلیمانی بود.

وی بابیان اینکه سپهبد شهید سلیمانی، سرمایه‌گذاری‌های استکبارگران در منطقه را بر باد داد، افزود: آمریکا از ۴۰ سال پیش می‌خواست که لبنان و سوریه به سه کشور و ایران به پنج کشور تقسیم و تضعیف شود اما جبهه مقاومت معادلات را بر هم زد.

اخلاص ویژگی سردار سلیمانی

فرمانده سپاه مازندران بابیان اینکه تشییع پیکر سلیمانی درواقع رفراندومی را در ایران برگزار کرد، بیان داشت: در این رفراندوم مردم به مقاومت و ایستادگی رأی دادند.

بابایی در ادامه بیان کرد: سردار سلیمانی درواقع یکی از اهداف خود را جنگ با آمریکا نهاده بود و هر نقشه شومی که این کشور در منطقه تهیه می‌کرد توسط او و به‌فرمان رهبر معظم انقلاب خنثی می‌شد.

وی در خاتمه اخلاص شهید سلیمانی را دیگر ویژگی بارز او دانست و تصریح کرد: این شهید جز درراه رضای خدای متعال و تعالی اسلام ناب محمدی (ص) گام برنداشت.





telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار