• تا پایان المپیک 2020؛

سرمربی تیم ملی والیبال مشخص شد / هیات رئیسه به کولاکوویج رای داد

پس از بررسی گزینه های متعدد هیات رئیسه فدراسیون والیبال در نشست امروز خود ایگور کولاکوویچ را به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال انتخاب کرد

به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، نشست هیات رئیسه فدراسیون والیبال برای برنامه های دو گزینه هدایت تیم ملی والیبال (استویچف و کولاکوویچ) عصر امروز يكشنبه ١٧ بهمن ماه در دفتر دکتر داورزنی سرپرست فدراسیون والیبال برگزار شد.

دکتر محمدرضا داورزنی سرپرست فدراسیون والیبال در این نشست گزارشی در خصوص روند مذاكره با كانديدای سرمربيگری تيم ملی ايران ارائه كرد و از نهايی شدن مذاكرات و حضور رادوستين استويچف و ايگور كولاكوويچ دو مربی برتر والیبال جهان در تهران ارائه کرد و شرايط و برنامه های هر دو مربی برای هدایت تیم ملی والیبال ایران را تشریح کرد.

سپس هر یک از اعضای هیات رئیسه نظرات خود را درباره برنامه ها و شرايط هر دو گزينه با اهداف چهار ساله والیبال ایران بیان کردند و در نهایت هیات رئیسه ايگور کولاکوویچ را برای سپردن سکان هدایت تیم ملی والیبال ایران انتخاب کرد.

بر اساس مصوبه هیات رئیسه فدراسیون والیبال، این مربی برای چهار سال به صورت دو دوره دوساله تا پایان المپیک 2020 هدايت مردان واليبال ايران را به عهده می گیرد که در صورت رضایت از عملکرد وی در دو سال اول، پروسه همكاری دو سال دیگر تمدید می شود.


احمد ضیایی، محمود افشاردوست، علی اصغر مونسان، امير خوش خبر، مهدی اسلامی، عبدالله جلایر، محمود چایچی، مسعود صالحیه، اميدوار حاتمی، سعيد درخشنده، منوچهر پورحسن، محمود نوری، نادر شوندی، علی فرخی، زهره ميرسپاسی، احسان فريد، مرتضی افجه ای و حميد احمدی نيا اعضای هیات رئیسه فدراسیون والیبال بودند که در نشست امروز به ریاست دکتر محمدرضا داورزنی شرکت کردند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار