فدراسیون فوتبال با AFCبرای استقلال و تراکتور مکاتبه کرد

استناد:فدراسیون فوتبال ایران با تنظیم و ارسال درخواست رسمی به AFC تصمیم دو باشگاه ایرانی استقال و تراکتورسازی برای میزبانی مکاتبه کرد.

پیرو درخواست رسمی باشگاه تراکتورسازی جهت اعلام موضع این باشگاه به کنفدراسیون فوتبال آسیا و برگزاری مسابقه خانگی برابر الاهلی عربستان در تبریز یا شهر دوحه قطر، فدراسیون فوتبال ایران با تنظیم و ارسال درخواست رسمی به AFC تصمیم دو باشگاه ایرانی تراکتورسازی و استقلال برای میزبانی از نمایندگان عربستان در کشور قطر را رسماً اعلام کرد.

در همین رابطه بیشتر بخوانید:

میزبانی در ترکمنستان و قرقیزستان منتفی شد

براین اساس در نامه‌ای که از سوی محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران به دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شده بر موضع رسمی باشگاه‌های ایرانی به‌منظور استفاده از حق میزبانی در مسابقه مقابل نمایندگان عربستان تأکید شده است.

همچنین در این نامه اعلام شده است: «همان‌طور که تیم‌های عربستانی توانسته‌اند ورزشگاه‌ها و شهرهای موردنظر خود برای میزبانی از تیم‌های ایرانی را انتخاب کنند و بر همین اساس نمایندگان عربستان در کشورهای امارات و کویت میزبان دو نماینده فوتبال ایران خواهند بود، به‌طور متقابل نمایندگان فوتبال ایران نیز باید بتوانند از حق میزبانی خود جهت انتخاب زمین بی‌طرف استفاده کنند.

فدراسیون فوتبال ایران از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست می‌کند به‌حق باشگاه‌های ایرانی برای انتخاب زمین موردنظر خودشان احترام بگذارد که بر این مبنا زمین موردنظر برای میزبانی از تیم‌های عربستانی در دیدار مقابل نمایندگان فوتبال ایران کشور قطر است».

طی این نامه امروز (شنبه) موضع رسمی فدراسیون فوتبال ایران در پی درخواست باشگاه تراکتورسازی به اطلاع کنفدراسیون فوتبال آسیا رسیده و براین اساس باشگاه‌های ایرانی و فدراسیون فوتبال ایران مخالفت خود را با انتخاب کشور عمان به‌عنوان میزبان مسابقات تیم‌های تراکتورسازی و استقلال مقابل الاهلی و الهلال عربستان اعلام کرده است.

 

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار