• رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:

مرغداران نگرانی بابت تامین نهاده های دامی نداشته باشند

استنادنیوز؛رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: نهاده‌های دامی تامین شد و در اختیار مرغداران استان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران دلاور حیدرپور  اظهار کرد: در چند روز گذشته شاهد مشکلاتی برای حمل بار از سوی کامیون‌داران برای نهاده‌های دامی بودیم که باعث نگرانی مرغداران شد و با پیگیری‌های انجام شده، نهاده‌های دامی تامین شد و در اختیار مرغداران استان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مرغداران نگران تامین نهاده‌های دامی نباشند، گفت: یک‌هزار و 700 تن کنجاله از بندر امام بارگیری شد که نخستین محموله امروز وارد استان می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به اینکه 20 هزار تن ذرت تامین شد که وارد استان می‌شود، افزود: بخش خصوصی از بندر امیرآباد دو هزار تن ذرت در شبکه توزیع استان وارد کرد.

این مسؤول بیان کرد: شرکت بهپاک روزانه 400 تا 500 تن کنجاله توزیع می‌کند و مرغداران نگرانی بابت تامین دان مرغ نداشته باشند.

حیدرپور اظهار کرد: کنجاله با قیمت مصوب یک هزار و 950 تومان و ذرت با قیمت یک‌‌هزار و 100 تومان در اختیار مرغداران قرار می‌گیرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران درباره قیمت مرغ گفت: مرغ زنده در کشتارگاه با قیمت 4 هزار و 700 تا 4 هزار و 800 تومان است و قیمت مرغ آماده طبخ 7 هزار و 600 تومان است و محدودیتی در تامین و توزیع مرغ وجود ندارد.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار