انتقاد رئیس فدراسیون کاراته از مدیران شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی

استنادنیوز؛ رئیس فدراسیون کاراته با انتقاد از عملکرد شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: برای مسئولان این شرکت، راه اندازی کارواش و کافی شاپ در اماکن ورزشی مهمتر از مشکلات فدراسیون ها است.

«محمدصادق فرجی» اظهار داشت: 2 سال است برای اختصاص فضایی در مجموعه آزادی به فدراسیون کاراته با مسئولان شرکت توسعه مکاتبه کرده ایم و حتی «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و «محمدرضا داورزنی» معاون ایشان نیز موافقت کرده اند. با این حال، این مهم همچنان از سوی مدیران شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، مسکوت مانده است.
وی با بیان اینکه این شرکت از فلسفه تاسیس خود دور شده است، افزود: برایم جالب است که آنان حتی مکاتبات و دستورات مدیران وزارت ورزش و جوانان را هم نمی پذیرند. وظیفه این شرکت، فراهم کردن زمینه های گسترش ورزش همگانی و قهرمانی در رشته های مختلف است، اما آنان درآمدزایی را سرلوحه کار خود قرار داده اند.
فرجی ادامه داد: وقتی برای دوستان این شرکت، تاسیس کارواش و چندین کافی شاپ در مجموعه ورزشی انقلاب از یاری رساندن به فدراسیون ها بیشتر اهمیت پیدا می کند، دیگر نمی دانیم مشکلاتمان را چگونه بیان کنیم.
وی خطاب به وزیر ورزش و جوانان، اظهار داشت: از نفر اول ورزش ایران می خواهم یا به فکر تغییرات بنیادی در این شرکت باشد و یا زمینه های حقوقی انحلال آنرا فراهم سازد.
رئیس فدراسیون کاراته عنوان کرد: اکنون تمرینات تیم بانوان ما در مجموعه کبکانیان برگزار می شود که امکانات بسیار اندکی دارد و زیبنده نیست که مربی تیم ملی ما در این مجموعه روی زمین استراحت کند. همین مجموعه را خودمان چند سال قبل تجهیز کردیم تا سرپا بماند.
وی افزود: مطمئن هستم چنانچه مدیران شرکت توسعه از روسای فدراسیون ها و اهالی کاربلد ورزش انتخاب شوند به طور یقین شرایط تغییر می کند.
رئیس فدراسیون کاراته در بخش دیگری در سخنان خود، عنوان کرد: واقعا خجالت آور است که ملی پوشان کاراته برای دویدن دور زمین شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی باید پول پرداخت کنند. گمان می کنم برای نفس کشیدن در اماکن ورزشی هم باید به آقایان پول پرداخت کرد.
فرجی در مورد پلمپ چند اتاق این فدراسیون در مجموعه شهید کشوری نیز توضیح داد: وقتی فدراسیون بسکتبال از این مجموعه نقل مکان کرد در جلسه ای با مدیرعامل شرکت توسعه و معاون توسعه قهرمانی وزارت ورزش قرار شد اتاق های آنها در اختیار ما قرار بگیرد، چرا که سایت اداری فدراسیون کاراته از نیروهای زیادی برخوردار است.
وی افزود: متاسفانه اتاق ها از سوی شرکت پلمپ شد و با وجود نامه نگاری و دستور «داورزنی» 10 روز است که اعتنایی به این خواسته و دستور نمی شود. باید شرایط به گونه ای باشد که شرکت توسعه، خواسته های وزارت ورزش را عملی کند.
فرجی گفت: کاراته ایران به عنوان یکی از قدرت های بی بدیل جهان نباید برای داشتن سالن اختصاصی هر روز خواهش کند. تکواندو چیزی از کشتی و برخی رشته های مدال آور کم ندارد و ملی پوشان این رشته می توانند در المپیک 2020 به بهترین نتایج دست یابند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار