پيام سرپرست دانشگاه آزاد نور برای روز بسيج اساتيد/بسط و گسترش تفکر بسیجی در دانشگاه

استنادنیوز؛ سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحدنور در پیامی به مناسبت روز بسيج اساتيد گفت:بسیج یک جریان ریشه دار مکتبی و انقلابی است.

دکتر محمد احمدی سرپرست دانشگاه  آزاد اسلامی واحد نور به مناسبت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید پیامی را صادر کرد.

متن پیام بدین شرح می باشد:
بسمه تعالی
بسیج نهادی ارزشمند و انقلابی است که با بهره گیری از پاک ترین و شریف ترین افراد و حضور در صحنه های مختلف از دفاع مقدس تا در صحنه های آبادانی کشور و مقابله با هجمه های فرهنگی و عقیدتی دشمنان نقش بسیار مهم و اساسی را در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عهده دار بوده اند.

بسیج یک جریان ریشه دار مکتبی و انقلابی است که با بصیرت و آگاهی عمیق در میادین مختلف، استوار ایستاده و حیات انقلاب و تداوم حرکت مردم ایران اسلامی در پیمایش قله های افتخار، آخرین پیشرفت و سربلندی را تضمین و نقش بسیار موثر خود را ایفا نموده است.

بسط و گسترش فرهنگ و تفکر بسیجی در بین اعضای هیات علمی دانشگاه ها، دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی، کمک به ایجاد زمینه مناسب برای تلاش علمی، پژوهشی، ارتقای معرفت و آگاهی دینی باید از اهداف بسیج اساتید باشد. بسیج اساتید که مقام معظم رهبری وجود آن را برای نظام اسلامی یک نعمت می داند.

اینجانب سالروز شهادت اسوه علم و عمل شهید دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید را گرامی می دارم. امیدوارم جامعه بسیج اساتید دانشگاه ها در جهت ارتقاء شاخص های رشد علمی و توسعه فناوری کشور به منظور دستیابی به جایگاه خوب علمی و فناوری نقش موثری را ایفا نماید.

                                                         دکتر محمد احمدي

                                          سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي واحد نور

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار


Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/fwclgaxf/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 193

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in /home/fwclgaxf/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 193