دولت ناخدای کشتی اقتصادی است/اقتصاد کشور ملتهب است

استنادنیوز؛جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری در جلسه شورای اداری مازندران اظهار کرد دولت به عنوان ناخدای کشتی اقتصادی باید تلاطمات موجود را مدیریت کند

محمد جواد آذری جهرمی صبح پنجشنبه در جلسه شورای اداری و اقتصاد مقاومتی مازندران با بیان اینکه همدلی و وفاق خوبی بین نیروهای استان مازندران ایجاد شده است گفت: خدمات لازم ارتباطی و حوزه حمل و نقل استان باید توسعه یابد.

وی با بیان اینکه منابع کشور محدود است و دچار مشکل هستیم گفت: در این شرایط باید هدفگذاری مناسب برای توسعه امور و تامین زیرساخت های لازم داشته باشیم.

آذری جهرمی، اشتغال را مهمترین نیاز برای تامین اقتصاد خوب و رونق در بازار دانست و گفت: سودآوری صنایع باید حفظ و برای توسعه اشتغال و رفع بیکاری در جامعه برنامه ریزی شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواهان بهبود به توسعه کسب و کار در جامعه شد و گفت: اولین موضوع در سیاست های اقتصادی مقاومتی مربوط به اشتغال است.

وی با بیان اینکه مکانیزاسیون و تکنولوژی سبب شده تا اقتصاد کشاورزی رو به رشد باشد اما اشتغال کاهش یابد گفت: برای توسعه اشتغال باید به بخش خدمات توجه اساسی شود.

وی با بیان اینکه اقتصاد خدمات را باید در استان مازندران توسعه دهیم گفت: توجه به خدمات سبب رونق اشتغال و کسب و کار خواهد شد و آمادگی لازم داریم تا سیاست های اقتصاد مقاومتی را در استان پیش ببریم و در این راه نیازمند همدلی هستیم.

دولت ناخدای کشتی اقتصادی است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شرایط کنونی کشور و التهاب در بازار اشاره کرد و گفت: طبیعتا نگرانی هایی وجود دارد اما با عزم و همدلی می توان از مشکلات عبور کرد و باید شرایط کنونی مدیریت شود.

جهرمی با اظهار اینکه دولت به عنوان ناخدای کشتی اقتصادی باید تلاطمات موجود را مدیریت کند گفت: فشارهای به کشور ناشی از قدرت منطقه ای و قدرت کشور در معادلات بین المللی است.

وی با بیان اینکه شرایط اقتصادی کشور از شرایط دوران جنگ بدتر نیست گفت: شرط و شروط در شرایط کنونی این است که همه بایکدیگر متحد باشیم زیرا همه باید مقابل توطئه ها بایستیم و امروز در عرصه دیپلماسی، نظامی، دفاعی، اقتصادی باید پای کار و در صحنه باشیم.

وی ادامه داد: شفافیت و برخورد با التهاب در بازار باید به عنوان یک رویکرد مدنظر قرار گیرد و راهبردهای ترسیم شده مورد توجه مسئولان باشد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار