مازندران اولین استان کشور در اجرای طرح یکپارچه

استنادنیوز؛اسلامی استاندار مازندران بیان کرد اجرای کامل طرح ویژه یکپارچه مازندران در مازندران به عنوان اولین استان کشور در دیگر استان ها نیز باید به اجرا در آید


استاندار مازندران گفت : تهیه و اجرای طرح ویژه یکپارچه مازندران به عنوان نقشه راه توسعه و رونق اقتصادی در این استان است که همه باید برای موفقیت این طرح همکاری کنند. ‎ 

محمد اسلامی در نشست مشترک فعالان اقتصادی شهرستان های محمود آباد و نور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد ، افزود : این طرح هم اکنون در شورای عالی شهرسازی مصوب شده و حتی از تهیه کنندگان آن نیز تجلیل به عمل آمده است .
وی اظهار داشت : مزیت هایی که این طرح دارد این است که زیرساخت های توسعه ای استان مانند راههای ارتباطی ، زمین های کشاورزی ، مناطق گردشگری و صنعتی رسمیت می یابد و به تعبیری یک آمایش سرزمینی در این استان صورت خواهد گرفت .
اسلامی ابراز امیدواری کرد که اجرای کامل این طرح در مازندران به عنوان اولین استان کشور در دیگر استان ها نیز به اجرا در آید .
نماینده عالی دولت در استان گفت : توسعه مازندران با اراده و خواست مردم و نیز وفاق و همدلی میان دستگاههای اجرایی تحقق می یابد و ما هم اکنون شاهد چنین تحولی در استان هستیم .
اسلامی افزود : اتاق فکری هم با بهره گیری از ظرفیت های منابع انسانی بویژه نخبگان و دانش آموختگان در استان تشکیل شده تا بتوان با استفاده از عصاره فکری این کنشگران و صاحب نظران برای توسعه و بهبود بنیه اقتصادی مازندران گام های موثری برداشت .
وی با اشاره به نگاه حمایتی دولت در ستاد اقتصاد مقاومتی از تولید کنندگان و فعالان اقتصادی استان ، گفت : دولت و مجلس شورای اسلامی از محل بند و تبصره 16 برای آن دسته از تولید کنندگانی که در سال های پیش تسهیلاتی دریافت کردند و در شرائط تحریم اقتصادی برای بازپرداخت آن دچار مشکل شدند ، ساز و کارهای خوبی در نظر گرفتند

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟
 • 2554 Votes
  بله، کاملا راضی هستم
  14.78%
 • 5516 Votes
  می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند
  31.92%
 • 9212 Votes
  خیر، اصلا راضی نیستم
  53.3%
← Back
Total 17282 Votes

insta35065126

telegram405412

آخرین اخبار