استفاده از دیزل ژنراتور در ساعت پیک برای تمامی دستگاههای اجرایی و بانک ها در مازندران/ استانداری مازندران پیشرو در این راستا

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران بیان داشت: بنا به دستور استاندار مازندران تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی، بانکها وموسسات استان مکلف به استفاده ازدیزل ژنراتور در ساعت پیک شدند

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مازندران ، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با اشاره به اینکه بنا به پیگیری های این شرکت و دستور استاندار محترم مازندران  تمامی ادارات، موسسات اداری، بانک ها و غیره .. مکلف به استفاده از سیستم سرمایشی تا ساعت 13 می باشند، گفت: چنانچه سازمانی بخواهد در بعد از ساعت تعیین شده از سیستم سرمایشی استفاده کند بایستی دیزل ژنراتور را به مدار بیاورد در غیر اینصورت برق شان آنها قطع می گردد.

شهابی با اشاره به اینکه این کار موجب صرفه جویی چشمگیر در مصرف برق می شود افزود : خاموش کردن کولرها، خنک‌کننده‌ها و دستگاه‌های پرمصرف در زمان پس از ساعت تعیین شده، باید از سوی دستگاههای اجرایی موردتوجه قرار گرفته  و مدیران دستگاه‌ها علاوه بر نظارت دقیق در این زمینه از کارکنان خود بخواهند تا به این مساله مهم توجه داشته باشند .

وی گفت: شرکت‌های توزیع نیروی برق نیز در این راستا به پایش سازمان‌ها و مراکز اداری می پردازد تا اگر جایی از این دستورالعمل تخطی شود به استانداری گزارش نماید .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران تصریح کرد :  استانداری مازندران به عنوان دستگاه پیشرو در این راستا به صورت روزانه دیزل ژنراتور استانداری از ساعت 11 صبح وارد مدار شده  و امیدواریم همه دستگاه های اجرائی استان، بانک ها و موسسات در این خصوص اقدام مشابه نمایند تا با مدیریت مصرف خاموشی ها را به حداقل ممکن برسانیم.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار