10تن از اراذل و اوباش مازندران روانه زندان شدند

استنادنیوز؛سیدیونس حسینی‌عالمی از دستگیری 10 تن از اراذل و اوباش مازندران در حوزه قضایی چمستان خبر داد که با صدور قرار تامین مناسب روانه زندان شدند

وی افزود: حسب گزارشی از سوی نیروی انتظامی پیرامون برگزاری جشن آزادی یکی از شرورین در روستای شیرکلا شهر چمستان، دستورات قضایی از سوی دادستان این حوزه قضایی صادر شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خاطرنشان کرد: به جهت اهمیت حساسیت این موضوع پس از اخذ دستور قضایی، عوامل انتظامی به محل مورد نظر عزیمت کردند که حدود ۵۰ نفر از اراذل و اوباش استان در این مراسم با سرکردگی "ح – ا" شرکت داشتند.

این مقام قضایی تصریح کرد: با ورود مأموران به محل مورد، سرکرده ارازل اوباش با مأموران درگیر که این امر باعث تحریک دیگر ارازل و اوباش شده و به سوی مأمورین حمله ور می‌شوند که در نهایت با تلاش مأموران نیروی انتظامی ۱۰ تن اراذل و اوباش به همراه سرکرده آنان دستگیر که با صدور قرار تامین مناسب روانه زندان شدند که تحقیقات در خصوص دستگیری دیگر شرورین ادامه دارد.

حسینی عالمی با تأکید بر مبارزه جدی با اخلاگران نظم عمومی به ویژه اراذل و اوباش در سطح استان، بیان کرد: در این زمینه هیچ مماشاتی با ارازل و اوباش نخواهیم داشت و به مردم اطمینان می‌دهیم که با اقدامات شرورانه و ضد امنیت عمومی برخورد کرده و با دستگیری افراد متخلف از طریق دستگاه قضایی آنها را به سزای اعمالشان می‌رسانیم.

به گفته دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، برقراری امنیت عمومی و اجتماعی و ایجاد آرامش در بین مردم یک اصل اساسی است که هرگز از این هدف ارزشی در ایجاد آسایش در جامعه، دستگاه قضایی کوتاه نمی‌آید.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار