سهم 70 درصدی مسائل داخلی در التهاب بازار ارز

استنادنیوز؛ نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: علت ۷۰ درصد التهاب در بازار ارز داخلی است.

معصومه آقاپورعلیشاهی، با اشاره به گزارش مرکز حراست بانک مرکزی در خصوص ردپای آمریکا در اغتشاش بازار ارز، اظهار داشت: هنوز این گزارش برای مطالعه به دست نمایندگان نرسیده است، اما در باره مشکلات پیش آمده در شبکه ارزی به مسائل داخلی بر می گردد، در حال حاضر درگیر جنگ اقتصادی، رسانه‌ای و تبلیغاتی هستیم.

نماینده مردم شبستر در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: التهاب بازار ارز یک فرآیند است که از سال 86 آغاز شد و امروز به صورت دمل چرکی سرباز کرده است، بعد از شکل گیری فرآیند التهاب ارزی، مسائل داخلی و خارجی، مدیریت نادرست ارزی، بخشنامه های متعدد و انواع و اقسام تصمیم گیری ها لحظه ای به این امر دامن زد.

سهم 70 درصدی مسائل داخلی در التهاب بازار ارز

وی تاکید کرد: می‌توان گفت نقش مسائل داخلی در التهاب بازار ارز 70 درصد است، حتی اگر عنوان کنیم مسائل خارجی است، باید راه کار ارائه کرد.

آقاپورعلیشاهی، با اشاره به سیل انتقادها بیان داشت: در ایران همه منتقد شده اند کاش همه بعد از نقد راه کار ارائه دهند و همراه و همیار باشند نقد بدون ارائه راه کار بی نتیجه است، شعارزدگی و نقادی یا به قولی گرد گویی می کنیم  در حالی که باید راه کار باشیم و کار انجام دهیم.

نایب رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بعد از تعطیلی مجلس در اول مهرماه کمیسیون اقتصادی گزارش مرکز حراست از التهاب بازار را بررسی می کند.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار