فرهادی و بهرامی جدی‌ترین گزینه‌های استانداری خراسان شمالی

دبیر انجمن اسلامی مهندسان خراسان شمالی در ارتباط با گزینه‌های مدنظر جهت سکانداری مدیریت استان تصریح کرد: عیسی فرهادی و سعادت بهرامی شانس بیشتری نسبت به بقیه جهت سکانداری مدیریت عالی استان را دارند.

به گزارش استنادنیوز؛ امین دفتری اظهار داشت: وزیر کشور پس از رأی اعتماد از مجلس رویکرد متفاوتی نسبت به آنچه رئیس جمهور وعده داده بود از خود نشان داده است.

وی با ارائه توضیحات تکمیلی در این خصوص افزود: با توجه به انتخابات سال آینده مجلس شورای اسلامی و پیش‌ِرو بودن انتخابات ریاست جمهوری در سال 1400  چرخش‌هایی از سوی وزیر کشور داشتیم و این چرخش‌ها بیشتر به‌سمت اصولگرایان و اعتدال‌گرایان نزدیک به جریان اصولگرایی است.

دفتری  با اشاره به گزینه وزیر کشور برای تصدی مدیریت استان گفت: وزیر کشور 100 درصد گزینه احتمالی خود را به هیئت دولت معرفی کرده تا در جلسه رسمی این هفته هیئت دولت به بحث و تبادل نظر کشیده شود.

دبیر انجمن اسلامی مهندسان خراسان شمالی با بیان این‌که گزینه بومی برای مدیریت ارشد استان کارآیی نخواهد داشت٬ ادامه داد: با توجه به اینکه در دولت تدبیر و امید از گزینه بومی برای تصدی مدیریت استان استفاده شد٬ اختلافات فراوانی بین دو شهرستان اسفراین و شیروان با مرکز استان به‌وجود آمد، لذا اگر باز هم گزینه بومی مدنظر هیئت دولت باشد٬ قطعاً شاهد ایجاد اختلاف بین شهرستان‌های استان خواهیم بود.

دفتری با توجه به عملکرد صالحی و خباز بیان داشت: محمدرضا صالحی با نگاهی اصلاح‌طلبانه وارد مجموعه مدیریت استان شد اما متأسفانه حلقه مشاورین استاندار اسبق او را رها نکردند و تخریب‌هایی در قالب همان مشاورین انجام گرفت.

وی در پایان اضافه کرد: تاکنون هیچ‌گونه مشورتی از سوی دولت برای تصاحب مدیریت ارشد استان با احزاب اصلاح‌طلب خراسان شمالی صورت نگرفته و یا اگر بوده به‌صورت انفرادی و با افرادی خاص انجام گرفته است.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار