• مدیر عامل شرکت گاز استان مازندران:

20000 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز طبیعی در مازندران اجرا شد

استنادنیوز؛مدیر عامل شرکت گاز استان مازندران گفت: تاکنون 20 هزار و 179 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در سطح استان اجرا شده که از این میزان 611 کیلومتر طی ۹ ماهه سال جاری محقق شده است

به گزارش استنادنیوز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " جعفر احمدپور " اظهار داشت : تاکنون حدود 1194 کیلومتر خطوط انتقال گاز و 20 هزار و 179 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در سطح استان اجرا شده است.

وی با بیان اینکه در سال جاری، اجرای طرح‌های گازرسانی در سطح استان با سرعت زیادی در حال انجام است، افزود: از این میزان، 6 هزار و 430 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع شهری و 13 هزار و 740 کیلومتر شبکه روستایی است .

احمدپور تصریح داشت: تاکنون 55 شهر و 2004 روستا در این استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته است.

مدیر عامل شرکت گاز استان مازندران افزود: با تلاش و برنامه ریزی های صورت گرفته در امر توسعه گازرسانی ، میزان برخورداری خانوارهای شهری و روستایی از نعمت گاز طبیعی در حال افزایش بوده، ضمن اینکه گازرسانی در سه شهر کوهستانی و 450 روستای استان در حال اجرا است.

وی گفت: در کنار توسعه کمی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی مشترکان نیز در دستور کار این شرکت قرار دارد .

احمدپور افزود: در این راستا اقدامات خوبی از جمله راه اندازی قرائت کنتور آنلاین ، سامانه پیامکی، نرم افزار اندروید و استقرار میز خدمت مراجعان انجام گرفته است.

 

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار