نسل ايثارگر نسل رشيد،مقاوم و با شجاعت و از خود گذشته است

استنادنیوز؛معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور بیان داشت:نسل ايثارگر نسل رشيد،مقاوم و با شجاعت و از خود گذشته است.

حجت الاسلام کاویانی، در مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر ملي هنرمندان شاهد و ايثارگر كه در دانشگاه آزاد اسلامی رامسر مازندران برگزارگرديد با اشاره به اینکه نقش هنرمندان تئاتر حوزه ایثار و شهادت در ترویج این فرهنگ به جامعه ضروری است، گفت: شناخت استعدادهای مناسب و ایجاد انگیزه برای جامعه ایثارگر از اهداف این جشنواره است.
معاون فرهنگي بنياد اظهار داشت:اين گونه برنامه ها چه در قالب جشنواره،يادواره،نمايشگاه و يا هر عنوان ديگري كه به رسم تكريم،از خود گذشتگي،غيرت و شجاعت اجرا شود كاري ماندگار است.
وي گفت:واقعيت اين است كه هر چه در تاريخ مرور كنيم نسلي بهتر و درخشان تر از شما عزيزان پيدا نمي كنيم.
حجت الاسلام كاوياني با بيان اينكه نسل ايثارگر نسل رشيد،مقاوم و باشجاعت و از خود گذشته است اظهار داشت:هنر تئاتر بعنوان يكي از ويژگي هايي محسوب مي گردد كه در محروميت ها قابل شكوفايي و جلوه گري است.
وي افزود:توانمندي كه در هنرمندان شاهد و ايثارگر وجوددارد در سوژه يابي و عناوين خود را نشان دهد و لذا در توسعه و رشد و شكوفايي اين مقوله فرهنگي بايد گام هاي مؤثرتري برداشته شود.
معاون فرهنگي بنياد تصريح كرد:اعتقاد من اين است كه تئاتر با نمايش،گفتاري و انتقال پيام همراه بوده و بر مخاطب اثر گذار باشد.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار