• آیت الله توکل؛

وحدت و جوان‌گرایی، گام بعدی انقلاب درچهله دوم است

استنادنیوز؛ نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: پیشرفت‌های علمی، تکنولوژیکی، سیاسی و توفیقات کم‌نظیری که ایران را در فهرست ده کشور برتر جهان قرار داد، از یکسو و استقلال و خودباوری ایرانیان از سوی دیگر از دستاوردهای منحصربه‌فرد پیروی از ولایت فقیه است.

آیت‌الله سیدرحیم توکل مقاومت ملت ایران را منشاء شکل‌گیری مقاومت در میان مسلمانان سایر کشورها به‌ویژه در لبنان، عراق، سوریه و یمن ذکر کرد و افزود: امنیت، موفقیت در صیانت از نظام اسلامی، که دشمن وعده اضمحلال انقلاب قبل از چهل‌سالگی آن را داده بود، و ایجاد امید در مبارزه با استکبار و صهیونیزم میان همه آزادگان جهان مرهون وحدت ملت ایران بر حول محور رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری است که همین امتیاز در صورت تداوم و گسترش روزافزون، طومار رژیم اشغالگر قدس و ظالمان و زورگویان جهان به‌ویژه امریکا را درهم خواهد پیچید.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری برآشفتگی جنون‌آمیز دشمنان انقلاب در ارتکاب جنایت علیه مردم ایران را نشانه عجز و استیصال آنها دانست و گفت: پاسداران و مدافعان امنیت حریم ایران اسلامی درسی فراموش نشدنی به شیطان بزرگ و مزدوران گروهکی او خواهند داد.

توکل با اشاره به اقتدار ولایی نظام اسلامی و آغاز مقتدرانه دهه پنجم انقلاب، بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب را عنایت بزرگ خداوند در نشان دادن نقاط قوت و ضعف راه پیموده شده دانست و گفت: نشاط جوانان در چهل سال اول انقلاب و ایثار عاشقانه و عارفانه آنان در خروج کشور از بن‌بست‌ها، این پیام را به دولت‌ها می‌دهد که باید به توان داخلی و قدرت سازندگی و خلاقیت جوانان اعتماد و اتکاء کرد.

وی با اعلام اینکه مواضع الهی رهبر معظم انقلاب باید نصب‌العین همیشگی دولت در تمام برنامه‌ریزی‌ها در تمام عرصه‌ها و سطوح کشور قرار گیرد، یادآور شد: آشنایی با اندیشه‌های امامین انقلاب در مدارس و مراکز آموزش و دانشگاهی باید وجهه اهتمام دولت قرار گیرد و آنچه که در اندیشه و عمل مغایر با اندیشه‌های ناب اسلامی است در تمام مراکز آموزشی باید حذف و با آنها برخورد شود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تبیین منشور گام دوم انقلاب، که توسط رهبر معظم انقلاب ابلاغ شد، بیان کرد: در کنار همه نقاط قوت چهل سال گذشته، که باید احصاء و در چهله دوم مورد تقویت جدی قرار گیرد، بررسی آسیب‌ها و عوامل بروز آن به‌ویژه در عرصه‌های داخلی نیز بسیار ضروری و حیاتی است.

توکل اضافه کرد: از نقاط برجسته گام دوم انقلاب، توجه جدی به ظرفیت بالنده و خلاق جوانان و تکیه به استعدادهای داخلی و قطع هرگونه وابستگی به خارج است. فضای مسؤولیتی کشور باید به‌سوی جوانان گشوده شود و این عرصه از انحصار پیرمردان و افراد سالخورده خارج شود، ضمن آنکه باید با تمام قوا از تجربه‌های سازنده نیروهای بازنشسته استفاده کرد.

وی استکبار ستیزی و عدالت‌گرایی را از خصوصیات چهله اول انقلاب و تجربه‌ای پردستاورد برای مردم ایران در چهله دوم انقلاب دانست و اظهار کرد: طبیعی است برای دستیابی پرقدرت به ارزش‌های انقلاب، که ظلم‌ستیزی و عدالت‌گرایی از مطالبات اولیه انقلاب است، باید در انتخابات دقت بیشتر کرد تا افرادی برگزیده شوند که ضمن اعتقاد قلبی و تجربه کار قوی، بتوانند منویات رهبر معظم انقلاب را محقق کنند.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار