\  • خبرهای کوتاه از سیل؛

آخرین وضعیت سیل امروز در استان کردستان و سنندج / 11 و 12 فروردین 98

  • کد خبر: 216231
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 11 فروردين 1398

آخرین وضعیت از بارندگی ها و طغیان رودخانه در استان کردستان به صورت کوتاه و مختصر در ادامه آورده شده است

به گزارش استناد نیوز، سیل در غرب و جنوب کشور قطعی است؛ این جمله ای است که بارها از زبان مسئولان در روزهای گذشته شنیده ایم بنابراین لازم است هشدارها را جدی گرفته و نهایت همکاری را با نیروهای امدادی و پیشگیری داشته باشیم.

 

 *** با هماهنگی دادستان مرکز استان کردستان و همکاری دادستان شهرستان سقز دستور قضایی تخلیه منازل روستای میرده در حاشیه مخزن سد چراغ ویس صادر شد.

*** معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان از تعطیلی ادارات، نهادها و سازمان های دولتی و بانک ها در ساعت 13 روز یکشنبه 11 فروردین به علت بارندگی های شدید خبر داد.

*** فرماندار قروه: برای جلوگیری از آسیب به مردم در برابر وقوع احتمالی سیل، دستور تخلیه 12 خانوار ساکن در مجاور رودخانه قلعه این شهر و برخی مناطق روستایی به مکان مشخص و امن صادر شده است.

*** شهردار سنندج گفت: بخش هایی از نواحی منفصل گریزه و نایسر در حومه این شهر درگیر سیلاب شده که در تلاش برای هدایت آب و دور کردن آن از منازل مردم هستیم.

*** سرپرست فرمانداری بانه گفت: در راستای حفظ جان شهروندان در مقابله با حوادث احتمالی و وقوع سیل، دستور کتبی تخلیه 16 واحد مسکونی در حاشیه رودخانه ها و محلات خطر خیز این شهر صادر شد.

*** ستاد مدیریت بحران خرم‌آباد در اطلاعیه‌ای از ساکنان حاشیه رودخانه خرم‌رود، کرگانه و ماسور خواست تا منازل خود را ترک کنند.

*** به دلیل افزایش بارش ها و احتمال وقوع بهمن گردنه ژالانه از توابع شهرستان سروآباد در استان کردستان مسدود شد

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار