سردار غیب پور از مناطق سیل زده استان مازندران بازدید کرد

سردار غیب پور رئیس سازمان بسیج مستضعفین از روند بازسازی مناطق سیل زده استان مازندران و شهرستان سیمرغ بازدید کرد

به گزارش استناد نیوز، سردار غیب‌پرور به همراه معاون هماهنگ کننده سپاه، معاون عمرانی وزیر کشور و مسئولان سازمان بهزیستی مازندران از منطقه سیل‌زده شهرستان سیمرغ بازدید کرد.

سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه 3250 واحد مسکونی توسط نیروهای جهادگر سپاه پاسداران در مازندران لایروبی شده است گفت: بعد از کمک‌رسانی اولیه با کمک نیروهای جهادی 550 واحد مسکونی از 743 واحد تخریبی ناشی از سیل اسفند 97 و فروردین 98 توسط بسیج سازندگی بازسازی و نوسازی شد.

وی با اشاره به اینکه در دو ماهه اخیر 255 واحد توسط بسیج سازندگی مرمت و بازسازی شده است، اظهار داشت: دو میلیارد تومان کمک مردمی در قالب مصالح برای ساخت این فضاها هزینه شده است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه 361 واحد در برنامه احداثی سپاه استان است، گفت: 580 گروه جهادی در استان برای ساخت منازل سیل‌زدگان وارد عمل شدند.

بابایی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم با اجرای طرح جهاد همبستگی ملی منازل سیل‌زدگان را بازسازی و نوسازی کنیم، بیان کرد: به نظر می‌رسد مراحل ساخت واحدهای مسکونی مناطق سیل‌زده استان مرداد 98 تکمیل و تحویل آسیب‌دیدگان شود.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار